Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

işte teyzeleri betüşüm taze taze yeni çıktı:KK54:

Eklentiler

• $IMG_1116.jpg
    $IMG_1116.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 34
  • $IMG_1110.jpg
    $IMG_1110.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 33
  • $IMG_1112.jpg
    $IMG_1112.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 25
  • $IMG_1115.jpg
    $IMG_1115.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 24
Maşallah Aras pasa da gelisimliymis yok görmedim profilinde mı bı bakayım kerataya tmm koyarım CNm dur bı eşimden pc yi alayım da
Evet göbeğimiz bir haftada düşdü bir defa kanadı doktor pansuman yapmıştı
Benim gebelik boyunca hiç enfeksiyonum olmadı çok şükür bunuda bol su icmeye bağlıyorum hamile kalmadan önce vardı hatta ama gebeyken tertemiz çıkıyordu tahlillerim

profıldeko yaren cnm

bak arasın yenıdogan halı ve sımdıkı halı $IMG-20130604-WA0033.jpg Eki Görüntüle 744483 $IMG-20130608-WA0001.jpg

Anacım nasıl doktormuş ordakiler öyle.ağzım acık kaldı ne alaka aşılamada tampon!!!ve sana sölemiyo bile tampon var diye bilgide vermiyo.her konuda türk doktorlar önde bence kızlar özellikle tüp bebek konusunda..sende allah korusun eğer aşılaman tutmazsa değiştir o doktoru canım.hatta imkanın varsa keşke türkiyeye gelebilsen tedavi için.

işte teyzeleri betüşüm taze taze yeni çıktı:KK54:

Gözlere bak zeytin mübarek:))çok şirin bu ya:)valla kızlar artık burnuma bebek kokusu geliyo.hamiş olmadan önce korkardım doğumdan ama şimdi hemen aylar geçsin doğsunlar istiyorum.bu arada bu kız çok fena bakıyo ttlım:)var bi dediğim dediklik:)

aman aman aman benım kuzuma masalla:nazar::nazar::nazar:
sanam benzıyo cnm ben sana benzettim
karakafalı tostos gıdık yapmış
Valla CNm kafasını alnını gözlerini bana benzetiyorlarmış ağız burun gıdısı da aynı babası zaten ortaya karışık birsey olmuş iste:)))

profıldeko yaren cnm

bak arasın yenıdogan halı ve sımdıkı halıEki Görüntüle 744482 Eki Görüntüle 744483 Eki Görüntüle 744484
Oyyy oyyyy maşallah ya ne kadar da değişmiş yağız bı delikanlı olmuş bu ya çok tatlı Rabbim anali babali büyütsün hayırlı evlat eylesin ikisini de cnm yareni gormuştum kocaman kız olmuş

Gözlere bak zeytin mübarek:))çok şirin bu ya:)valla kızlar artık burnuma bebek kokusu geliyo.hamiş olmadan önce korkardım doğumdan ama şimdi hemen aylar geçsin doğsunlar istiyorum.bu arada bu kız çok fena bakıyo ttlım:)var bi dediğim dediklik:)
Gözleri mavi teyzesi orda öyle çıkmış Rabbim o günleri de gösterir elbet Rabbim ikizlerini sana bağışların saglicakla kucağına alırsın inşallah cnayy sorma Sedef teyzesi var tabi tutturdu ben illa ayaklarimla gelicem diye ve öyle de geldi sezeryani olduk ters kızım benim inşallah terslik yapmaz daha suanda bı sıkıntımız yok akıllı uslu kızım Aras abisi gibi
Maşallah Allah nazzarlardan saklasın çok tatlı
Teşekkür ederim canım benim darısı senin basına olur inşallah bu arada bu saatte ne yapıyorsun buralarda kuzum uyku mü tutmadı

Dunku maceradan sonra bugun aradim doktoru baska doktor cikti bir bir sikayet ettim ozur diledi normalde tambonu bi iki saat sonra cikariyorlarmis size soylemesi gerekirdi dedi sperm akmasin diye uyguluyorlarmis. Pztsi toplantimkiz var ben bu konuyu konusutun dedi.
Esimde kafana takma test gununu bekle sonra baska yeni doktor bulalimmi ona karar verelim dedi.

Doktorun dedigi ya gelin ben cikarayim1saat yol?? Yada yakininizdaki aacie gidin yada siz cikarin dedi
Sizce be ne yaptim??? Sabahin sekizi nefesimi tuttum cektim cikardim rahatladim:)))

Dunku maceradan sonra bugun aradim doktoru baska doktor cikti bir bir sikayet ettim ozur diledi normalde tambonu bi iki saat sonra cikariyorlarmis size soylemesi gerekirdi dedi sperm akmasin diye uyguluyorlarmis. Pztsi toplantimkiz var ben bu konuyu konusutun dedi.
Esimde kafana takma test gununu bekle sonra baska yeni doktor bulalimmi ona karar verelim dedi.

Doktorun dedigi ya gelin ben cikarayim1saat yol?? Yada yakininizdaki aacie gidin yada siz cikarin dedi
Sizce be ne yaptim??? Sabahin sekizi nefesimi tuttum cektim cikardim rahatladim:)))

Canım o tampon sperm akmasın diye koymuş ama aksa nolacakki zaten bi miktar akması normal bide sperm dışarı akacağına tampona birikmiştir.yani sana yine bi artısı yok tamponun.ha dışarı gitmiş ha tampona.çok kızdım doktoruna en azından sana sölemesi lazım

Cnm benim ya neden hep seni bulur bu talihsizlikler anlamiyorumnki dr na hic deginmiyorum zaten iki saat sonra cikmasi lazimmiz neden demoyorki
Ofof neyse cnm insalla tamboncuk ise yaramistirda supermenler yola hizla devam etmisstr

Geldim canım:)gördük ultrasonda kalp atışlarını çok güzeldi:)allahım herkese yaşatsın bunu.7+3 olduk rabbim tamamına erdirsin.1 ay sona çağırdı tekrar.2 li tarama için

Ah cnm benik cok sevindim.hadi bunuda atlattin
Ay neden bir ay sonraya cagiriyorki ilk uc ay ya 15 te maksimum 2o gunde dir tatlim benim

meraba nasılsın görüşmeyeli,bulantı ve kusmalarımdan kk ya giremiyodum şimdi azaldı çok şükür yeni yeni giriyorum nete.nasıl gidiyo,bu arada benim kızım olucak inşallah.

bu arada sedef hangi sedef,kullanıcı adınımı değiştirdi?benim tanıdığım sedef mi başka sedefmi acaba?

meraba nasılsın görüşmeyeli,bulantı ve kusmalarımdan kk ya giremiyodum şimdi azaldı çok şükür yeni yeni giriyorum nete.nasıl gidiyo,bu arada benim kızım olucak inşallah.

bu arada sedef hangi sedef,kullanıcı adınımı değiştirdi?benim tanıdığım sedef mi başka sedefmi acaba?

Aa cnm cok sevindim.gordugume profiline bakoyorum arada merak ettik ay demkki.kizin olcak cnm cok sevindim mucizeninde buyuk ihtimal.kizi olucak demek bulantilarin vardi sindi nasil benim kizimda 7 ay surdu

Sedef bizim sedef cnm nick degistirdi ugurlugeldi ikizlerimiz geliyoooooooo

Geldim canım:)gördük ultrasonda kalp atışlarını çok güzeldi:)allahım herkese yaşatsın bunu.7+3 olduk rabbim tamamına erdirsin.1 ay sona çağırdı tekrar.2 li tarama için
Neguzel görmüşsün kuzularını Rabbim kucağına almayı da nasip etsin inşallah hadi bı takvim yap tatlım

hoş geldin CNm çok gecmis olsun benim mide bbulantilarindan ben daha çok giriyordum is güç yapamiyordum bir yerlere de gidemedigimden kada dağıtıyordum yoksa iyice bunalıma girersin burası olmasaydı neyseki gecmis Rabbim Saglik sıhhat versin ikinize de iyi bak prensesimize:)

ayyy binkere maşallah çok tatlı Allahım esirgesin canım çok tatlı yaaaaaaaaaaa.
inşallah bizde o günleri yaşarız

X