Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

saol canım benim merek ettiğin için:))
9.haftadan geçen haftaya kadar çok kötüydüm yarenim sürekli çıkarıyodum hiç halim yoktu mosmor kesiliyodum şimdi çok şükür iyiyim artık kk ya girebilicem diye seviniyorum:))

yaa sedefe nasıl sevindim anlatamam hemde ikizzzzzzzz Allahım isteyen herkeze nasip etsin fazla bekletmesin.ayy sedefim kuzum nasıl sabrettin nasıl inat ettin o bebek buraya gelicek yaza kadar demişti şimdiki gibi aklımda helal olsun sana hiç vazgeçmedin sonucu süper olmuş yaa ikiz ayyyyy vallahi çok sevindimm

Bilmem valla kuzum öbür ay cağırdı bi sıkıntı olursa ara dedi.bende bilmiyom nasıl gececek 1 ay

Ay gecermi kusum.bir ay ya hatta benim dr kiyak yapip kontrol zamani icnde gel diyo ongun sonra yine goroyordum
Ikiside 7+3 mu baska nelee dedi dr
Ay sedef yaza gebe diye diye gebe girdin ya

Cok sevindik tatlim 7 ay cekmis biri olarak kusarken agladigimi bilirim sukur ki eeken atlatmissin eee gobek buyudumu

Ay gecermi kusum.bir ay ya hatta benim dr kiyak yapip kontrol zamani icnde gel diyo ongun sonra yine goroyordum
Ikiside 7+3 mu baska nelee dedi dr
Ay sedef yaza gebe diye diye gebe girdin ya

İnadım inat kızım dediğimi yaparım:))gelecek dedim geldiler:)birisi 1 gün geriden geliyo kardeşine göre:)ne kaldı kız en geç 7 ay sona kucağımdalar:)

Vazgeçmemek lazım cnım umut hem olmalı:)sen kaç haftalık oldun

ayyy Allahtan atlattın o günleri her ikisinde demi o kadar sürdü kusmaların?evet canım dediğin gibi benimki çok şükür 15.haftada bitmek üzere.
göbişim çıktı zayıf olduğum için çok belli,yerini çok rahat bi şekilde buluyoruz,sertlik var hemen göbek altında:))

İnadım inat kızım dediğimi yaparım:))gelecek dedim geldiler:)birisi 1 gün geriden geliyo kardeşine göre:)ne kaldı kız en geç 7 ay sona kucağımdalar:)

Kiz sedef iki tane melek ya ay saka gibi hep hareketlerini meeak ederim.hep bize anlat ikiz cok farkli iki tane can uc tane can tasiyorsun
Usg resim yokmuuu

Sen 15 haftalıksın ben 7..bendeki göbeği görsen şaşar kalırsın utanıyorum içimede cekemiyorum:)

gerçekten tebrik ederim seni canım sabrından dolayı meyvesini çifter yiceksin inşallah :))

aramızda 1,5 ay var canım şuan 14+4 üm

ayyy binkere maşallah çok tatlı Allahım esirgesin canım çok tatlı yaaaaaaaaaaa.
inşallah bizde o günleri yaşarız

Çok teşekkür ederiz teyzesi beğendiğine sevindim Rabbim sana da bugünleri yaşatır inşallah tanklarım 25 hafta sonra alırsın kızını kucağına
Bizde banyomuzu yaptık emiştik gazimizi makamızı her bişeyimizi yaptık uyuyoz birde kala yaparkenki haluni görseniz bacaklar yukarı kalkıyor ağız dudak bükülüyor eller yukarı kalkıyor acayip bisey oluyo çok tatlı oluyor yavrum benim Ranbim herkese nasip etdin inşallah

ayyyy çok tatlı ya,Allahım kucağımıza almayı nasip etsin canım.
sedef bana göre en güzel an cinsiyeti öğrenmeye gittiğimizde elleri ve ayaklarını oynatmasıydı sende o günleri görüceksin inşallah.o an cinsiyet felan önemli değil o kadar tatlıki,benim kız çok hareketliydi hiç durmadı 10 dak sonra cinsiyeti gördük:)))

boşversene ya niye çekiceksin içine rahat rahat salıver göbişi:)))) aramızda 2 ay var galiba kuzum tahmini doğumun şubatta inşallah

kızlar çıkmam lazım öpüyorum hepinizi
sedefcim tekrardan hayırlı olsun kuzum,çok ama çok sevindim....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…