Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Sagolun kizlar Allah razi olsun hepinizden aglamak istiyoruuuuuuuuummmm inanin kismetin otesine gecilmiyor. Doktora gittim yol 1saat bakti rahim guzel yummurta catlamis dedi ama yeni catlamis sivi goruyorum asilamayi yapacam bu sefer tutmazsa eger bidahakine erken yapcaz dedi bi sinir oldum bi sinir oldumki anlatamam aptal adaama benim adetin 1.gunu ayin 16.diyorum o bana 17sinden hesaplayalim diyor al sana catladi iste.Dun aksam ignemi vurdum normalde yarin sabah asilamam iyiki kan tahlillerime baktilar bugun ve apar topar gelmemi soylediler yani catlamak uzereymis. Simdi progesteron vajinadan kullancakmisim yutsam olmazmi acaba bide pztesi ovitrelle ignesi vurulcakmisim yine cumada catlama nasildi diye kan vercekmisim. Gebelikte tutmasi icin bol sanslar dedi. Benden bukadar iyiki isyerine gelmiyorim dedim cunku moralim sifir

Sagolun kizlar Allah razi olsun hepinizden aglamak istiyoruuuuuuuuummmm inanin kismetin otesine gecilmiyor. Doktora gittim yol 1saat bakti rahim guzel yummurta catlamis dedi ama yeni catlamis sivi goruyorum asilamayi yapacam bu sefer tutmazsa eger bidahakine erken yapcaz dedi bi sinir oldum bi sinir oldumki anlatamam aptal adaama benim adetin 1.gunu ayin 16.diyorum o bana 17sinden hesaplayalim diyor al sana catladi iste.Dun aksam ignemi vurdum normalde yarin sabah asilamam iyiki kan tahlillerime baktilar bugun ve apar topar gelmemi soylediler yani catlamak uzereymis. Simdi progesteron vajinadan kullancakmisim yutsam olmazmi acaba bide pztesi ovitrelle ignesi vurulcakmisim yine cumada catlama nasildi diye kan vercekmisim. Gebelikte tutmasi icin bol sanslar dedi. Benden bukadar iyiki isyerine gelmiyorim dedim cunku moralim sifir

canim benim moralini bozma iyiki asilaman bugun yapilmis, canim bende progestani vajinadan kullanmistim gunde 3 defa 200luk agizdan alininda yanetkileri daha cok oluyor mide bulantisi bas donmesi gibi bide agizdan alinca surekli uyku hali oluyor vajinadan alinmasi daha iyi, ovitrelleyi anlamadim o yumurta gelistirici ilac degilmiydi, asilamadan sonra neye lazim anlamadim? simdi sakin moralini bozma is falan da yapma bol bol dinlen ben 5 gun dus almamistim eger evden cikmayacaksan sen de alma eger dus almak istersen de sicak suyla alma ilik olsun tamam mi tatlim, INSALLAH ALLAHIM yuzunu guldurecek AMIN:nazar:

Son düzenleme:

Moral bozmak yok tatlım.ama doktoruna sinir oldum sürekli takip etmesi lazım seni.progestanı bende hep vajiadan kullandım canım daha etkili oluyomuş sende öle yap.ovitrelle ne içinki???

sut buhari nasil yapiliyo bilen varmi burda kac dakika kac gun yapilmali bilen varsa yazsin aaaaaaaaaaaacccciil simdiden tesekkurler

mesude canim nasilsin bebis nasil?:nazar:

Teşekkür ederim CNm çok uyuyun kızım de iyi şuan emıyor hatta emdi doydu oynuyor mememle kuzum ya çok tatlı tayzesi yüzüne bakınca bütün sıkıntılarım gidiyor Rabb'ime şükürler olsun dileyen isteyen herkese versin Rabbim
Sen nasılsın kuzum

arkadaslar ilginc bisey oldu bugün asilama oldum ya ben wc girdigimde baktim vajinamdan kirmizi bildigimiz kirmizi iplik sallaniyorönce kan geliyor sandim yok iplik bu nedirki???

vajinadan sallaniyor suan hala cekemiyorum korkuyorumda

Cnm benim gecmisi okudum sasirdim.gecen defada bu sekilde olmustu o dr a sopa:KK43:
Cnm.o bahsetyigin kan yumurta catladigi zaman oluyi pek cok yerde okudum.bi iki kere yasadimdan cok arastirmistim.hatts her yumurtlama doneminde bunu yasayanlar okunustum
Neyseki gec kalinmis visey yok cnm
Sana dua ediyorm arkadasim.elimden tek gelen bu bide seni sevmek

Cnm benim gecmisi okudum sasirdim.gecen defada bu sekilde olmustu o dr a sopa:KK43:
Cnm.o bahsetyigin kan yumurta catladigi zaman oluyi pek cok yerde okudum.bi iki kere yasadimdan cok arastirmistim.hatts her yumurtlama doneminde bunu yasayanlar okunustum
Neyseki gec kalinmis visey yok cnm
Sana dua ediyorm arkadasim.elimden tek gelen bu bide seni sevmek

yok canim öyle degil bildigimiz örgü ipligi bide kalin ellledim elime geliyor kaygan degil alsan kazak örersin o sekil ben hastaneyimi arasam acili falan

Aysem bende merak ettim ya ne ola ki o ya bencede git bı acile bizede haber et cnm çok gecmis olsun bu arada

Evet yaptık sonunda sahil CNm darısı senin ve bütün isteyenlerin basına inşallah Betûl Rana ismimiz teyzesi

teşekkür ederim kuzum ya evet çok zor Rabbim kimseye yaşatmasın benimde gözümden yas geldi oturup ağladığım zamanlar oldu sezeryani bende unuttum göğüslerinden ana geçiyor gibi arada şişiyor ama eninde hafifliyor yok ışık tedavisi yapmadılar düşük çıktığı için göbeği kanadı ağızdan K vitamini verdiler sadece 3.130kgr doğmuştu dün Saglik ocağında tarttılar 3.900kgrma çıkmış kilo almışız giderek sariligida gidiyor tmm sorarım cnha aklıma gelmişken kızımın yüzünde sivilce gibi seyler var kizariklar sıcaktan oluyor sanırım fazlada giydirmiyorum bir zinin dısında hatta bazen balkon serin diye orda yatıyorum ama gitmiyor ne yapmak lazim

Oh maasalla cnm cok guzel gelisiyor bebegim sutun yariyo demek annezi kac gunluk oldu arasin da cildi o sekildeydi cnm beb sicaktan mi isilikmi derken meger aras atopik dermatit mis yani bebek egzamasi varmis arasta
Betuo rananinki nasil.kuruluk varmi

Teşekkür ederim CNm çok uyuyun kızım de iyi şuan emıyor hatta emdi doydu oynuyor mememle kuzum ya çok tatlı tayzesi yüzüne bakınca bütün sıkıntılarım gidiyor Rabb'ime şükürler olsun dileyen isteyen herkese versin Rabbim
Sen nasılsın kuzum
canim yerim ben onu ayy ne tatlidir onun minicik elleri dudaklari yanaklari tatlim yeni fotosunu koysana bakalim sevelim biraz, AMIN canim ALLAHIM isteyen her kese nasip etsin INSALLAH , biz de gun sayiyoruz yavrumla son 12 hafta:KK52::KK52::KK52::nazar::nazar::nazar:
icerdemi unuttular ne yaptilar anlamadim gitti
canim asilama zamani iplik nicin ki?:26::26::26: aradin mi dru? bize de haber ver merak ettim, bi de canim kahverengi akintin olursa meraklanma bende de olmustu normal bisey:KK54::KK54::KK54:

yok kizlar dr degil acili aradim sasirdi onlarda normalde birsey kalmamali orda acaba iplik aletin icindemiydide kaldi dedi nlam veremioyrum görmem lazim dedim ben cok korktum esmde evde degil yarin gideriz diyor esimde
ya ben oraya ufacik hap bile sokamazken iplik ya ne alaka örgü ipli ne akintili nede yapiskan nede kanli bildigin kuru iplik

korkuyorum ya acaba biraz dahami ceksem belki cikar ya icerden birsey zedelerim diye korkuyorum yoksa acimada yok yani

X