Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

saka gibi yaaaa bu ne acaba??
aklima birsey geldi ama tamamen benim uydurmam olcak acaba büyümü vardida cözülüyor

Ay omrumce boyle sey duymad.cnm iplik yani
Ay asilamada iplikte kullanilmiyordur ki zaten
Ay buyu muyu korktum he

canim burdayim tek basimayim ben evde asilamada 2 kisilerdi yani yanlislikla unutmus olamazlarki degilmi?? aklima büyü geldi inan 2yildan beri hamile kalamadim ilki düsmüstü. bilmiyorum yarin bi doktora gidecem hoca da yokki burda sorsam sordursam

canim burdayim tek basimayim ben evde asilamada 2 kisilerdi yani yanlislikla unutmus olamazlarki degilmi?? aklima büyü geldi inan 2yildan beri hamile kalamadim ilki düsmüstü. bilmiyorum yarin bi doktora gidecem hoca da yokki burda sorsam sordursam

E yani cnm benim imkansi gibi bisey icinde ole bisey olmasi ameliyatta degilki
Cikarttinmi pekala
Ay hocq bildik te yok soralim cnmvarmi boyle adilik yapabilcek birisi

yok canim cekemiyorum cikmiyor korkuyorum kanar belki ozamanda bayilirim ben kan göremiyorum adet kani haricinde
esimde bugün yatili programi var

Au sen anlattikca malum bolgem sanciyo kiz bu ne boyle orda o sekil unutulcak bi islem oldumu

yok synmiyorum canim oraya sadece demirden bisey bide uzun igne seklinde bisey haricinde bisey sokmadilarki
morali bozuldu ya bu konuyu cözmek istiyorum kimseyede anlatamaiyorum ki cevaplasinlar
olabilirmi sence songül büyüden dolayyi yoksa neden oraya iplik soksunlarki bunlar iki kisiydi hadi biridemi görmedi

oh cok sükür esimi ikna ettim beni hastaneye götürecek Allahim sükür dayanamadim ya
acaba rahim filmi cekildim ya labaroskopi ameliyatindanmi kaldi neoldu neyse cikacak ortaya ama ben sikayet edecem hatta memnun kalmadigimi söyleyecem bu asilamadan cünkü catladiktan sonra asilama yapiyolar sanki deneme tahtasiyim para veriyoz ya

oh cok sükür esimi ikna ettim beni hastaneye götürecek Allahim sükür dayanamadim ya
acaba rahim filmi cekildim ya labaroskopi ameliyatindanmi kaldi neoldu neyse cikacak ortaya ama ben sikayet edecem hatta memnun kalmadigimi söyleyecem bu asilamadan cünkü catladiktan sonra asilama yapiyolar sanki deneme tahtasiyim para veriyoz ya

cnm sımdımı gıdeceksınız ay bana hbr ver ben beklıcem
ay eger ameliyattan ıse saskınlık ıcerısınde kalıcam
mutlaka sıkayet etmelısın ay ne kadar sürer gelmen

buyu olayların hıc bılmıyorum cnm ama böyle ılgınc seylerın arkasından da cıktıgını duymuşluğum var

gittim acile doktor sasirdi ben asilama uzmani degilim kadindogumcuyum ama böyle birsey görmedim hem sana neden söylemedilerki tampon sokacaklarini yani hani su pamuklar varya o.b adetliyken vajinaya tikayanlar ondanmis
herhalde spermler akmasin diyemi soktular anlamadim bide posetin icindende cikarmamislar. neyse bide düsünsenize bana vajina icin hap verdi yarin baslicakmisim nasil kullancam ben onu cuma gel kan alalim demisti ozamanmi cikaracaklar tamponu ozamana kadar kokar ya. neyse yarin aricam memnun kalmadigimida söyleyecem. acildeki adam eger agri falan yoksa ben bunu cikarmayayim yoksa birsey zedelemekten cekiniyorum dedi sonucta para veriyorsun dedi bende helal olsun dedim adama icimden. esimde diyorki bu adam müslüman esi kapaliydi görmüstüm almana benziyor ama dedim olabilir dedi. böyle arkadaslar yarini beklicem

gittim acile doktor sasirdi ben asilama uzmani degilim kadindogumcuyum ama böyle birsey görmedim hem sana neden söylemedilerki tampon sokacaklarini yani hani su pamuklar varya o.b adetliyken vajinaya tikayanlar ondanmis
herhalde spermler akmasin diyemi soktular anlamadim bide posetin icindende cikarmamislar. neyse bide düsünsenize bana vajina icin hap verdi yarin baslicakmisim nasil kullancam ben onu cuma gel kan alalim demisti ozamanmi cikaracaklar tamponu ozamana kadar kokar ya. neyse yarin aricam memnun kalmadigimida söyleyecem. acildeki adam eger agri falan yoksa ben bunu cikarmayayim yoksa birsey zedelemekten cekiniyorum dedi sonucta para veriyorsun dedi bende helal olsun dedim adama icimden. esimde diyorki bu adam müslüman esi kapaliydi görmüstüm almana benziyor ama dedim olabilir dedi. böyle arkadaslar yarini beklicem

ay ınanmıyorum bu nedır böyle hayatımda duymadım asılama yapıp tambon takılsın ben böyle seyler sadece turkıyede olur sanıyordum
yA O KADAR SINIRLENDOIM KI ANLATAMAM NE MANTIKTIR BU OF YANI OF

bende cok sinirlendim gercekten cok yoruldum bugünden beri doktora gidip geldi hemde 3kere git gel yaptim
yatip uyumak unutmak istiyorum haber edeyim dedim merak etmeyin Allahtan agrim sizim yok öpüldün canim

bende cok sinirlendim gercekten cok yoruldum bugünden beri doktora gidip geldi hemde 3kere git gel yaptim
yatip uyumak unutmak istiyorum haber edeyim dedim merak etmeyin allahtan agrim sizim yok öpüldün canim

gecmıs olsun cnm ıyı geceler uyu bakayım sınırden uyuyabılırsen hala sınırlıyım

Oh maasalla cnm cok guzel gelisiyor bebegim sutun yariyo demek annezi kac gunluk oldu arasin da cildi o sekildeydi cnm beb sicaktan mi isilikmi derken meger aras atopik dermatit mis yani bebek egzamasi varmis arasta
Betuo rananinki nasil.kuruluk varmi
Evet teyzesi yarıyor sütüm çok şükür bazı bebekler doğdukları zaman kilo veriyorlar benim komşum dogum yaptı 21 gün var aramızda 1 kiloya yakın verdi şimdi verdiklerini almış şutum iyi maşallah diyelim sezeryanda herkesinin hemen gelmiyormuş ama ben ameliyatı oldum odama geldim hemen emanetim şutum gelmişti kızımın nasibi 11 Haziran'da doğmuştu bugunle tam 17 günlük oldu yok benim kızın ki kutu değil beyaz beyaz icinde dü var birde boynunda küçük küçük kizarikliklar var İzmir çok sıcak ondan oluyor sanırım asiri değil ama var iste
canim yerim ben onu ayy ne tatlidir onun minicik elleri dudaklari yanaklari tatlim yeni fotosunu koysana bakalim sevelim biraz, AMIN canim ALLAHIM isteyen her kese nasip etsin INSALLAH , biz de gun sayiyoruz yavrumla son 12 hafta:KK52::KK52::KK52::nazar::nazar::nazar:

canim asilama zamani iplik nicin ki?:26::26::26: aradin mi dru? bize de haber ver merak ettim, bi de canim kahverengi akintin olursa meraklanma bende de olmustu normal bisey:KK54::KK54::KK54:
Tmm CNm yarın atarım resimlerini çektiler babası öç de ben telden giriyorum yarın bı ara atarım kuzum seninki de doğdun Boran evvelde bizde sevelim totosundan yiyelim âmin inşallah dilberim:)

evet teyzesi yarıyor sütüm çok şükür bazı bebekler doğdukları zaman kilo veriyorlar benim komşum dogum yaptı 21 gün var aramızda 1 kiloya yakın verdi şimdi verdiklerini almış şutum iyi maşallah diyelim sezeryanda herkesinin hemen gelmiyormuş ama ben ameliyatı oldum odama geldim hemen emanetim şutum gelmişti kızımın nasibi 11 haziran'da doğmuştu bugunle tam 17 günlük oldu yok benim kızın ki kutu değil beyaz beyaz icinde dü var birde boynunda küçük küçük kizarikliklar var izmir çok sıcak ondan oluyor sanırım asiri değil ama var iste

tmm cnm yarın atarım resimlerini çektiler babası öç de ben telden giriyorum yarın bı ara atarım kuzum seninki de doğdun boran evvelde bizde sevelim totosundan yiyelim âmin inşallah dilberim:)

aynen cnm cogu cocuk verıyo benımkılerde vermedı hıc benımde sut geldı hemen bence sezeryan ıle ılgısı yok ay foto koysana goreyım arasın foto koydum gordunmu
aras ılk ay 1.5 kg ye yakın aldı gobek dustumu bızım 17 gunlukken dustu cok bekledık

gebeykn ıdrar yolu enfeksıyonu gecırdın mı

Sagolun kizlar Allah razi olsun hepinizden aglamak istiyoruuuuuuuuummmm inanin kismetin otesine gecilmiyor. Doktora gittim yol 1saat bakti rahim guzel yummurta catlamis dedi ama yeni catlamis sivi goruyorum asilamayi yapacam bu sefer tutmazsa eger bidahakine erken yapcaz dedi bi sinir oldum bi sinir oldumki anlatamam aptal adaama benim adetin 1.gunu ayin 16.diyorum o bana 17sinden hesaplayalim diyor al sana catladi iste.Dun aksam ignemi vurdum normalde yarin sabah asilamam iyiki kan tahlillerime baktilar bugun ve apar topar gelmemi soylediler yani catlamak uzereymis. Simdi progesteron vajinadan kullancakmisim yutsam olmazmi acaba bide pztesi ovitrelle ignesi vurulcakmisim yine cumada catlama nasildi diye kan vercekmisim. Gebelikte tutmasi icin bol sanslar dedi. Benden bukadar iyiki isyerine gelmiyorim dedim cunku moralim sifir

yumurta çatlamışsa neden tekrar ovitrelle veriyor ki :/

yok synmiyorum canim oraya sadece demirden bisey bide uzun igne seklinde bisey haricinde bisey sokmadilarki
morali bozuldu ya bu konuyu cözmek istiyorum kimseyede anlatamaiyorum ki cevaplasinlar
olabilirmi sence songül büyüden dolayyi yoksa neden oraya iplik soksunlarki bunlar iki kisiydi hadi biridemi görmedi

ben hiç iplikli bir aşılama duymadım.o demir dediğin şeyi orayı açıp rahat işlem yapmak için kullanıyorlar.iğne gibi olan şeyde de sperm var zaten.oraya enjekte ediyorlar.
orada aşılamadan sonra ne kadar yattın?

aynen cnm cogu cocuk verıyo benımkılerde vermedı hıc benımde sut geldı hemen bence sezeryan ıle ılgısı yok ay foto koysana goreyım arasın foto koydum gordunmu
aras ılk ay 1.5 kg ye yakın aldı gobek dustumu bızım 17 gunlukken dustu cok bekledık

gebeykn ıdrar yolu enfeksıyonu gecırdın mı

Maşallah Aras pasa da gelisimliymis yok görmedim profilinde mı bı bakayım kerataya tmm koyarım CNm dur bı eşimden pc yi alayım da
Evet göbeğimiz bir haftada düşdü bir defa kanadı doktor pansuman yapmıştı
Benim gebelik boyunca hiç enfeksiyonum olmadı çok şükür bunuda bol su icmeye bağlıyorum hamile kalmadan önce vardı hatta ama gebeyken tertemiz çıkıyordu tahlillerim

X