Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ayy maşallah kızına ya çok küçük çok tatlı Rabbim analı babalı büyütsün cnm çok geçmiş olsun darısı bizim başımıza inşallah
bu arada bebeğinin tahmini doğum tarihini doğduğu günün tarihi ile değiştirirsen takvim kalkar

bu arada herkesin kandili mübarek duaları kabül olsun inşallah

Arkadaslar hayirli kandiller.geceler.rabbim bu gecenim yuzu suyu hurmetine butun cocuk isteyenlere saglikli sihhatli hayirli evlatlar nasip etsin.bana dua esin c.tesi kan testi wericem.sizinle paylasmak istedigim birsey var bu mubarek gecede ust katdaki komsum 10 aylik evli 6 aylik hamile evlendikleri gundn beri tartisma sesleri geliyordu bu gece butun aileler tartisarak ayrildilar.simdi onlari gorunce halime sukur ediyorum.dogacak bebege uzuldum. Bizde bu imtihanimizla birbirimize esimle kaynanamla daha cok kenetlendik baglandik.RABBİM HERSEYDEN ÖNCE HERKESİN EVİNE HUZUR BEREKET SAGLİK SİHHAT WERSİN.amin

Hayirli kandiller arkadaslar. Rabbim bu guzel gunun hurmetine dualarimizi kabul etsin Insaallah. Bende bir haftadan beri hastayim burnum tikali sesim degisti geceleri nefes alamiyom burnumdan ve uyuyamiyorum

canım benım geçmiş olsun kendıne dıkkat et

canım benım tebrık ederim sağlıkla büyüt prensesını

cnım benım sen keyfını cıkart bır daha bu fırsat elimize geçmez o yüzden bol bol dinlen nete gir film ızle

ayyy maşallah annesı cok tatlı mınıcık

canım benım her zaman halımıze şükretmek lazım ne güzel böyle düşünmen inş. rabbım bu mübarek 3 ayların yüzü suyu hürmetıne sana meleğini gönderir

Son düzenleme:
günaydınlar HAYIRLI CUMALAR RABBİM CUMA HÜRMETİNE HER ŞEY GÖNLÜMÜZDEN GEÇEN GİBİ OLSUN

allh nazrdan sakınsın cnm bbeni...allh hep sıhat göstersin cnmm..darısı başımıza kuzum
öle kuzum ..rabbm bizim imtihanımızn çocukla vertiyor ve onal sınırlı kalsın...betrn betri var kuuzm..şükretmeuyi bilmşyoruz..aldığımız her nefesn bile sahibine şükür etmmk laızm..RABBİME BİNLERCE KEZ ŞÜKÜRLER OLSUN
İnsallah canim pozitif olursa hemen negatif olrsa kendimi toplyip nete girebilimiyim bilmiyorum bisure hayirlisi insallah heyecanim 2ye 3e katlandi yaklastikca
olumlu düşün olumlu olsun tatlım..her şey güzel olucak inşlhhh
cnım benım sen keyfını cıkart bır daha bu fırsat elimize geçmez o yüzden bol bol dinlen nete gir film ızle

SIKILIYORUM BE kuzum..yat yat bunalıyorum valla..ama elden bişe gelmiyor ne etcez..
sennde 25 benmde 25 mayıs randevmz var kuzum

Arkadaslar bugun cook sancim var yani adet agrilari gibi.Birde azicik kanama war korkuyorum arkadaslar lutfen dua edin,yarin test wercem

Kızlar nerdesiniz benim 3 gündür kahverengi akıntım vardı şimdide adet oldum olacam gibi daha var adetimede sanırım stresten böle oldum annem ameliyat olacak onun icin koşuşturuyoruz biran önce atlatsak hayırlısıyla hic vakit bulamıyorum buraya girmek icin şimdide siz yoksunuz

selam canlarimmm nasilsiniz bakalimmm songulumm bana kizdin mi sen tatlim yaaaa ask olsunnn gecende nedenimi yazdim burada...biz iyiyiz allaha sukur ikili testimizi yaptirdik dr ozaman herseyin iyi oldugunu solemisti bakalim cuma kontrolumuz var dr ne dicek allahin izniyle guzel haber alirim insallah..buarada cinsiyet konusunda erkek olabilir dedi ama emin degildi:)) ama bende orda bi pipis gordum sanki:))))) sizleri seviorumm kendinize cok cokk iyi bakinnn olurmu sizleri unutmadim unutmam da ama giremiorum da iste napimmm opuorummm kocamannn

kizlar selam biz bugun dra gittik ayrintili ultrasona cok sukur her sey yolunda yavrum 540g olmus ama heyecandan boyunu sormadim dr teyzemiz yavrumun iki hafta onden gittigini soyledi organlarina bakti her sey yolundaymis cok sukur bide benim elime ayaklarima kramp giriyo arada bunun gebelikle alakali oldugunu soyledi kalsium eksikliginden kaynaklaniyomus arada bi vajinama sanci vuruyodu anlik bu da normalmis yani hamisler bu durumda korkmayin bunlar normal ALLAH emanet olun gorusmek uzere opuyorum hepinizi kizlar ultrason resmi yuklemek isterdim ama dr yine anlasilir cekmemis yavrumun organ resimlerini cekmis sadece onumuzdeki randevuda sizin icin 4d resmi istiycem bura yuklemeye, 20 hazirana verdi randevumu seker yukleme testi yapilacakmis

Oh masalla minnak kizin kucuk minyatir cok tatliiiiiii

Cnm ya simdiden gecmis oldun annecigine hayirkisiyka atlatorsiniz insalla
Senin hic lekeleenmen olmazdi zeynebimmm bu arasa bu aksam seyda geliyo insalla gelirsin gorusuruz

canim cok gecmis olsun annene ALLAH acil sifalar versin AMIN, ne ameliyyati olucak?

Arkadaslar olmadi o bahsettiklerim adetmis .OLMADİ YANİ.dun toplayamadim kendimi bugunde unutmak icin disari ciktim.oyle umutmaya calisiyorm bi sekilde yarin 2 haftadir gitmedigim krese devam etcem artik ogrencilerimle unutmaya calisicam birazda olsa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…