Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Hic sorma canim, berbat... Dikis bölümündeki arkadasim iki gün benim bölümde calisti, sen nasil dayaniyorsun dedi
Bide kendisi 44yasinda, yani benden daha cok is tecrübesi var. Hamile oldugumu bi ögrensem rahatlicam, hic takmicam o cadoloz ikizleri

ay hadı ya o derece ozaman bu hafta rahatsın desene

ay hadı ya o derece ozaman bu hafta rahatsın desene

Rahatim canim, yarin doktora gitcem insallah beni cuma ise göndermez. Yarim gün icin degmez yani
Ya simdiden hisedermiyim hamilelik belirtilerini? Ne cabuk unutuyorum ben ya, nasildi hatirlamiyorum

Son düzenleme:
Rahatim canim, yarin doktora gitcem insallah beni cuma ise göndermez. Yarim gün icin degmez yani
Ya simdiden hisedermiyim hamilelik belirtilerini? Ne cabuk unutuyorum ben ya, nasildi hatirlamiyorum

dxr neden gıdıyın cnm
bazu belırtıler psıkolojık olabılyo ondan dınleme kendunı

Kizlar ben bira rahatsizim musadenizi isticem dualatom sizinle
Patlican dolma 18 mayista mutlaka yaz cnm.sonucu

Hayirli kandiller arkadaslar. Rabbim bu guzel gunun hurmetine dualarimizi kabul etsin Insaallah. Bende bir haftadan beri hastayim burnum tikali sesim degisti geceleri nefes alamiyom burnumdan ve uyuyamiyorum

Hayirli kandiller arkadaslar. Rabbim bu guzel gunun hurmetine dualarimizi kabul etsin Insaallah. Bende bir haftadan beri hastayim burnum tikali sesim degisti geceleri nefes alamiyom burnumdan ve uyuyamiyorum

Cnm. Seninde kandilin mubarek olsun ay bende hastayim kus ancak bugun toparladim biraz

$regaip.jpg kizlar selam nasilsiniz? REGAIB kandiliniz mubarek ALLAHIM hamile arkadaslarimiza hamileliklerini saglikla gecirmesini ve yavrucagizlarini sag salim kucaklarina almasini nasip etsin AMIN AMIN AMIN, isteyen ve bekleyen arkadaslarimiza Ayseye Sedefe Zeynebe Ayfere ve diger arkadaslarimiza da bu duygulari yasatsin AMIN AMIN AMIN :nazar::nazar::nazar:

arkdaşlar hepinize merhaba ben epeydir yokum giremiodum girsemde sohbete katılamıodumm şimdiyse güzel haberlerle bi mrb diyip çıkıcam ben doğum yaptım ::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: erken ve çok ani oldu 37 haftalık çıtıpıtı bi kızım daha oldu Allah herkese nasip etsin :KK16::KK16::KK16::KK16:

canlarım HAYIRLI KANDİLLER RABBİM HER NE DİLERSENİZ ONU NASİP ETSİN KİMİN NEYE İHTİYACI VARSA ONU VERSİN İNŞŞŞ

arkdaşlar hepinize merhaba ben epeydir yokum giremiodum girsemde sohbete katılamıodumm şimdiyse güzel haberlerle bi mrb diyip çıkıcam ben doğum yaptım ::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: erken ve çok ani oldu 37 haftalık çıtıpıtı bi kızım daha oldu Allah herkese nasip etsin :KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlar birde bu takvimi nasıl kaldırıcam ben yardımcı olurmusunuzz

canim coook tebrik ederim ALLAHIM saglikli uzun omur nasip etsin INSALLAH hayirli evlat olur resim eklersen cokk sevinirim bayilirim yeni dogmus bebeklere:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:, takvimi profili duzenle bolumunden kaldira bilirsin tdt silerek

Arkadaslar merhaba beni hatirliyormusunuz 1-2 ay once buraya bi kac kez yazmistim. MUCİZEM77 size soru sormustum.ewet bende yasaya yasaya tüp bebegi kucuk yasta ogrendim amerikan hastanesinde transferimi yaptirdim 18 mayis da cikacak. heyecanimi sizinle paylasmak istedim.
ay hayırlrlaara vesile olsun cnm benm......18 mayıs sonucun oldu gn sanırım herlde cnm..inşllh hayırlı hberlerinide biizmle paylşırssın tatlımm benmm:))))
bır dahaki kontrolümüz 25 mayısta bır gün öncede doğum günüm 25 11 hafta bıtıp 12 hatya giriyoruz cok şükür rabbım sağlık versın gerisi boş canım benım yarenım ınan buranın yeri bende başka nereden nereye geldik

seydam canım ınan gör benım göbiş aldı başını gidiyor sankı 5 aylık hamıle gibiyim sabah karnım düz öğleden sonra pıtlıyor sanırım şişkinlik gaz :KK9::KK9: kalkma kalkma yat keyfıne bak

annesı yesınler senı nasıldan cilek cekmiş çilek gıbı kızın olsun :KK16:

ayy canım benım geçmiş olsun baş ağrısını bılırım benımde mıgrenım var :KK50:senınde anneler günün kutlu olsun kız unuturmuyuz senı hiç cadı sen keyfıne bak yenı evınde şimdiden hayırlı olsun bebişinizle şenlensin oh oh ne güzel hasretlık zor canım allah yardımcın olsun ailenle bol bol hasret gider yalnız uçakta ara ara kalk yürü süreklı oturma cinsiyetınıde 4 gözle beklıyorum gerçi sağlıklı olsunda gerisi önemli değil ama sankı senın kızın olacakmış gıbıme geliyor hayırlısı olsun sağlıklı olsunda evet bizimkide büyüyor ayyy hemen doktora gıtmek ıstıyorum bızımkı can atıyor gıtmek ıcın :KK9::KK9: senınkıde kocaman oldu maşallah :nazar:

evet çilk gbi bebğim olsun inşllhh....
ay yat yat kuzum sıkılıyorum ama napim tatlım ya..şimdi lekelenmm düzeldide öle pcye girdim cnmm

Anaa kuzum sende benim gibi 37 haftaalikmi dogum yaptin he benim arasta tam 37 haftalik dogdu rabbim anali babali buyitsun uzun omurlu hayirki evlat olsun insalla

X