Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ay hadı ya o derece ozaman bu hafta rahatsın desene

ay hadı ya o derece ozaman bu hafta rahatsın desene

Rahatim canim, yarin doktora gitcem insallah beni cuma ise göndermez. Yarim gün icin degmez yani
Ya simdiden hisedermiyim hamilelik belirtilerini? Ne cabuk unutuyorum ben ya, nasildi hatirlamiyorum

Son düzenleme:
Rahatim canim, yarin doktora gitcem insallah beni cuma ise göndermez. Yarim gün icin degmez yani
Ya simdiden hisedermiyim hamilelik belirtilerini? Ne cabuk unutuyorum ben ya, nasildi hatirlamiyorum

dxr neden gıdıyın cnm
bazu belırtıler psıkolojık olabılyo ondan dınleme kendunı

Kizlar ben bira rahatsizim musadenizi isticem dualatom sizinle
Patlican dolma 18 mayista mutlaka yaz cnm.sonucu

Hayirli kandiller arkadaslar. Rabbim bu guzel gunun hurmetine dualarimizi kabul etsin Insaallah. Bende bir haftadan beri hastayim burnum tikali sesim degisti geceleri nefes alamiyom burnumdan ve uyuyamiyorum

Hayirli kandiller arkadaslar. Rabbim bu guzel gunun hurmetine dualarimizi kabul etsin Insaallah. Bende bir haftadan beri hastayim burnum tikali sesim degisti geceleri nefes alamiyom burnumdan ve uyuyamiyorum

Cnm. Seninde kandilin mubarek olsun ay bende hastayim kus ancak bugun toparladim biraz

kizlar selam nasilsiniz? REGAIB kandiliniz mubarek ALLAHIM hamile arkadaslarimiza hamileliklerini saglikla gecirmesini ve yavrucagizlarini sag salim kucaklarina almasini nasip etsin AMIN AMIN AMIN, isteyen ve bekleyen arkadaslarimiza Ayseye Sedefe Zeynebe Ayfere ve diger arkadaslarimiza da bu duygulari yasatsin AMIN AMIN AMIN

arkdaşlar hepinize merhaba ben epeydir yokum giremiodum girsemde sohbete katılamıodumm şimdiyse güzel haberlerle bi mrb diyip çıkıcam ben doğum yaptım : erken ve çok ani oldu 37 haftalık çıtıpıtı bi kızım daha oldu Allah herkese nasip etsin

canlarım HAYIRLI KANDİLLER RABBİM HER NE DİLERSENİZ ONU NASİP ETSİN KİMİN NEYE İHTİYACI VARSA ONU VERSİN İNŞŞŞ

kızlar birde bu takvimi nasıl kaldırıcam ben yardımcı olurmusunuzz

canim coook tebrik ederim ALLAHIM saglikli uzun omur nasip etsin INSALLAH hayirli evlat olur resim eklersen cokk sevinirim bayilirim yeni dogmus bebeklere, takvimi profili duzenle bolumunden kaldira bilirsin tdt silerek

ay hayırlrlaara vesile olsun cnm benm......18 mayıs sonucun oldu gn sanırım herlde cnm..inşllh hayırlı hberlerinide biizmle paylşırssın tatlımm benmm:))))

evet çilk gbi bebğim olsun inşllhh....
ay yat yat kuzum sıkılıyorum ama napim tatlım ya..şimdi lekelenmm düzeldide öle pcye girdim cnmm

Anaa kuzum sende benim gibi 37 haftaalikmi dogum yaptin he benim arasta tam 37 haftalik dogdu rabbim anali babali buyitsun uzun omurlu hayirki evlat olsun insalla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…