Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Deme ys inanki cok uzuldun arkadasim ne desem eminim senin uzuntunu gidermicektir
Bencede okula don yavrucuklsr ilac olur biraz kafani dagitmaya bak inan iyi gelicik
Ablamin gorumcede aynen bu swkilde yikildiki onda sadece bi kaliteli yumurta vardi tutmadi bi daha ki ay ikinci tup bebek icin adey beklerkn gebeligini ogrendi simdi gebe

sedefımde tam ceza alck zamanı bulxu aslında okudum cokta gerılkmemıs ortam
ay dun yumurtalar toplanıcaktı
neler yasadı aklım orda

hımmm kacak gelmıssssss
burada buyuk prtestolar var haberın ola
Kız neyi protesto ediyon bakayım yıne benımı
Napim canim, calismalara devam... Ama bu ay daha heycanli benim icin, ovulasyon testimyapmistim pozitif cikti ve o hafta kocis evdeydi hayirlisi insallah...
Hayırlısı olsun işallah bu ay tutar bende heyecanlandım şimdi
allah analı babalı büyütsün canım hadı kurtulmuşsun

Allahım bu nasıl bi güzellik maşallah allah nazarlardan saklasın

hakkında hayırlısı olsun ne kadar tanışmasakta. Üzülme demekle olmuyor bılırım o duyguları. Rabbım en kısa zamanda senınde yüzünü güldürsün işallah

ay seydaya ne oldu sms attım ses yok burayada gwlmedı
Bana bu gun msj yıllamış ben geç gördüm cvb yazdım ama cvbı gelmedı

hey elıf napıyosun
sonund< bırı geldı ay seyda kayıp hahahaümuge anlıya cıkacagım
Ayy ben geldim sonunda ama malum huyumdan vazgecemıyom geçmiş okuyodum :) o yüzden geç yazdım canım

haha Allahta gecmıs azda geldın hemencık
ay mısafırı varmıs he bırazdan gelırım gıderler dedı
ay kav gndur pazar beklıyorum
ne yapıyo bakalım eymen pasa bugun babamızın dogumgunuydu bız gezdıkkkk ohhhhh

Evet artık hemecik gwliyom geçmiş okumaktan ayy gelsin biraz önce yawww ben yatmayı pilanlıyorudm eymenın bu gun maşallahı vardı valla uzun zamandır böyle değildi.

evet artık hemecik gwliyom geçmiş okumaktan ayy gelsin biraz önce yawww ben yatmayı pilanlıyorudm Eymenın bu gun maşallahı vardı valla uzun zamandır böyle değildi.

aman nazar etmeyelım
ay aslında 9 da gelıcektı ama mısafır bıtmez malum kızcagız kaldı ısteee
gece uyanmaları azaldımı

aman nazar etmeyelım
ay aslında 9 da gelıcektı ama mısafır bıtmez malum kızcagız kaldı ısteee
gece uyanmaları azaldımı

Ayy bencede valla şu son bı kaçgündür gece uyanmaları azaldı zatende dün çok ağrısı vardı sanırım akşam sürekli ağlıyordu bizde calpol verdik vee eymen bu gün 11 e kadar yattı. Uyanınca anneme gittik orda da çok usluydu hiç kucak istemedi yattığı yerden oynadı hep bı ara bıraktık onu oyle bı geldık uyumuş :) zaten yol boyunca hep uyuyo valla dilimi ısırdım bu gün

cnm demekkı bı derdı varmıs kı agrı kesıcıden sona ıyı olmus
bende huzursuz goruyossam 1 cay kasık verıyorum hemencık
ay kendı kendıne uyuyup kalması ne guzel dımı
seyda sms attı gelıyorum dedı

Evet var bı sıkıntısı sanırım diş çıkartıyo eli hep ağzında ağzının suyuda çok akmaya başladı bu aralar bakalım ayın 7 sinde gidecez doktora ne diyecek git gide gün ileriye kayıyo bu ay göz muayenesi var göz doktorundan anca o düne aldık randevuyu kendı randevusuda kaydı halıyle.
Yaa evet çok güzel oluyo öyle kendı kendıne uyuması. Aslında eymen başlarda hep öyle uyuyordu 2 aylığı filan geçiyordu hala oyle yatıyordu. Sağolsun kv sallamaya alıştırdı şimdi sallamadan uyumuyo. Uzun zmandan sonra bu gün uyudu. Sahı aras nasıl uyuyo

ooooooo kimleri görüyoumm..gözlerim yaşardı seni görnce elifimm...
ay misfirim vardı giiti açlıktan ölm sanırım heee

cnm dısten olabılır jel kullan cok huysuz olursa bı cay kasık calpol tamamdır
bende perşembe goz dr na gıttım arasıda sordum o arada genl muayne sımdı yapılabılır ama gorme muaynesı ıcın 1 yas dedı bende 1 yasta baktırıcam

aras ın yeterkı uykusu gelsın her model uyuyo bazen yatagunda bazen salıncakta cok nadır ayakta kafaaına gore takılıyo

hahha bizde organını görürüzz onu yükleseydinn kuzummm..aa çok yıpp heeeDDD
her şey yolunda olsun bebemznn yeni resmini isetrz ozmn beni ilgilndrmez bak hee
ay geçmiş olsun cnm annensn nesi vr neden ameliyat olck kuzummm...
sen ii olda vakit bulnama kuuzmm aşk olsun...
yayırlısyla gelsin adetn kuzumm..düzenli adet olmk güzeldr innkii
hay senn oğluna o kız olursa şok olcann heee DDD
çok üüzldüm cnmm
ama sen üzlüme rabbmden umut kesilmez veryorsada vermiyorsada bir sebebi vrdır kuuzm..
rabbimize bol bol yalvrmek en iisi
sedefımde tam ceza alck zamanı bulxu aslında okudum cokta gerılkmemıs ortam
ay dun yumurtalar toplanıcaktı
neler yasadı aklım orda
ztn sdefim ne çekti beeee.. ben anlamm..ne çektin be sedeffff...
başka topiklere yazmıczz..kimse karşı görüşe açık değil sanrıım..bişe dedin gbi hopp şutt..
nere ne yazdı billmm yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…