Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Kızlar şeyda bugün hic görünmedi carşamba doktora gidecek inşşş. bu sefer herşey yolunda gider

He ya seyda gelmedi bugün.allah bilir ama şeydanın yüzü bu sefer gülecek bence:nazar:

bugun esı ızınlı cnm yarın aksam gelck ınsaal gulck seydamında yuzu kızlar bakın bı kac kısı kaldı topikte lıste sıfırlannsın kendımıze ozel topık acalım hamıle dogum yapmıs karısık olsuın

Bu akşam kimse yok migrenim tuttu cok kötüyüm kızlar şeyda cnm doktor dönüşü muhakkak yaz inş. güzel haberlerle gelirsin tatlım

kızlar şeydadan haber yokmu merak ediyorum onu :18: inş. güzel haberlerle gelir ya nerelerdesiniz millet sıcak geldi kaçtınız mı

:KK3:selam kızlar ben geldimmm nabersinz bakalımm
Cnm net kesildi cevap yazamadım benim yumurta rezervim az
ayy senndemi net kesildi ..ay o gece gece ne sinzir oldum he..ne alakydı yaaa..son msjı yazamdım bile..o kdrda uğrştımm
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:canim arkadasim coook tebrik ederim ALLAHIM sag salim kucagina almayi nasip etsin INSALLAH :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:binlerce sukurler olsun:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::119::118::119::118::119::118::119::118::119::118::119::118::119: canim bu gun ya da yarin gitsen kesen gorunur bence:nazar:ay bu heyecanlar hic bitmiyo ki once kan testi sonuclari sonra kese sonra kalp atisi sonra ense kalinligi ikili test sonucu ve b. ben simdiye kadar her gittigimde heyecandan kalbim cikacak gibi oluyor :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
cuma günü gidiyorum tatlım doktora herşey yolundaysa inşşlh görrüz cvnmmm..bernde çok sevindimm..ama ne bilim salk gbiym
Kızlar şeyda bugün hic görünmedi carşamba doktora gidecek inşşş. bu sefer herşey yolunda gider
yokmuş randevuu kuzum sıkıştramfı beni araya....
perşembe amreliytı vrmışşş
cuma ghünü 14.50de inşşlhh gidicez
kızlar şeydadan haber yokmu merak ediyorum onu :18: inş. güzel haberlerle gelir ya nerelerdesiniz millet sıcak geldi kaçtınız mı

ayy şimdilik başka hber yok cnm elimde sadece 1985 dğerinde kan testi vr başka yok..cuma belli olck inşllh

kızlar benm durumm ne bilmm ama bu ara sinirlerim çok bozuk herşeye sinrleniyoorum...
hemn küsüyorum..
hamillk için erkn zanntmiyorum ama progestan kullnıyorum günde 3 tana..ondan olabilrmiki

kızlar benm durumm ne bilmm ama bu ara sinirlerim çok bozuk herşeye sinrleniyoorum...
hemn küsüyorum..
hamillk için erkn zanntmiyorum ama progestan kullnıyorum günde 3 tana..ondan olabilrmiki

ah kuzum benım hormonlar savasıo olcak tabııı ee bıde kese dusuk stresı var bak yavrucunu gor kalmıcak bıseyın

ah kuzum benım hormonlar savasıo olcak tabııı ee bıde kese dusuk stresı var bak yavrucunu gor kalmıcak bıseyın

ne bilim kuzum herşey bato bana yaa...
ne bilim yaa..ne cuma ne gündz ne gece ..çok zor..miğdem benm hep rahtsız ben her sabah miğde ilcı içerdim...
ama yok olmuyo şimdide içemiyorum..zor olo..sinirlerim çok fena ama :)

ne bilim kuzum herşey bato bana yaa...
ne bilim yaa..ne cuma ne gündz ne gece ..çok zor..miğdem benm hep rahtsız ben her sabah miğde ilcı içerdim...
ama yok olmuyo şimdide içemiyorum..zor olo..sinirlerim çok fena ama :)

kuzum benım sakın ol he hersey guzel bak hamılseın hersey yolunda bu sefer olucak mutlu olmaya bak bebem benı
rennıe al gebeykende kulllanılıyo he

kuzum benım sakın ol he hersey guzel bak hamılseın hersey yolunda bu sefer olucak mutlu olmaya bak bebem benı
rennıe al gebeykende kulllanılıyo he
ay ben nomrldede sinrli biriym ama işte.. gnde 3 defa progestan beni yıkoo..önceden bii tane kullnıyodum..
eşimde huyuma gittkçe kv ikisi sinr edo beni..sanırım kavga zamnımız geldi eşimle:KK66:
o vr bende kuzum normldede kulnıyodum onu ama işte miğde sakat onu kulnncada kremp giriyo..
yani bu ş,ikayetimn hjamillkle alakası yok...
herşey yolunda osunn

X