Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ayy kızlar nerdesinizzzzz...sizi merk ediyorum...siz beni merk etmeyinn ben yarın doktra gitcem sizede haber vermicem siz görrsnzz..
beni buralrda tek başıma bırktınızzz

Cnm bugün gidecekmişsin doktora inş. güzel haberlerle gelirsin benim 2 gündür başım cok agırıyordu o yüzden hic keyfim yok giremedim bi göz atayım dedim sende gitmişsin doktordan gelince bizi haberdar et tatlım senin icin dua edecem herşey yolunda gider inş. Allahın izniyle

kızlar bi arkadaşımızın eşi ameliyat olucak lütfen dua edin ameliyata gerek kalmadan iyileşsin,ne olur çok dua edin...

Cnm bugün gidecekmişsin doktora inş. güzel haberlerle gelirsin benim 2 gündür başım cok agırıyordu o yüzden hic keyfim yok giremedim bi göz atayım dedim sende gitmişsin doktordan gelince bizi haberdar et tatlım senin icin dua edecem herşey yolunda gider inş. Allahın izniyle
geçmiş olsun tatlım benimm..tabloyu düzelticem o yüzden sordumm..adet oldunu kaçrmışım cnmm
cnm bugün aklım hep sende gelde doktorun dediklerini yaz biran önce

şeydaa gelmedinmii dahaa

Şeydaaa bekleniyosun hadi gari:)))
heee dünn benii bekltinzz tek kaldım bekleyinn şimdii sizde haberleri :KK66:)))
Haha
Seyda beni catlatti sira sizdeeee
Son 1 saat
hahah senide ii çatltıım ama bilerk değil telefonum çekmmş bilmodum :KK70:DD

neyse kızlar anlatım hepsini benn..
bugun dr gittim bekle bekle almıyor beni.. sonra hemşire çağırdı ..hoşgeldin fln nasılsın derekn ..ne duurmdasın dedi..dedm gnm geçti test yaptım 18 nisanda 773 çıktı dedim.tsh da yüksek ti dedimm..dr geldi sonra dr konuştuk azcık sonra hemşire şeyda hamile dedi..
hemn içeri aldı beni ultrasona..baktı..eşimi çağırdıı..işte burda dedi.bende hani hani derken bi ses geldi..duydunmu dedi..neyi dedim bi,da açtıı bu ne dedim..bebğinn minncık kalbnn sesi dedi..salak gbi oldumm..
tsha bida bakıldı..dahiliye dru izledi baktı boğazıma flnn..kana baktı herşey yolunda dedi 3.1 çıktı ilaca gerk yok dedi..
şimdi cosasprin ve folic asit içom onn dışıunda her şey yolunda iki hafata sonra yine gdiidcem

ayy şeydaa tüylerim diken diken olduuuu yerim onun minnak kalbini benn...:nazar:
ay öle valla cnm ,insan ummadn duyunca bi şopk oluyorr..rabbm herkese naip etsnn..
Cnmm herşeyin yolunda gitmesine cok sevindimm inş. sonuna kadar hep böle gider

amn cnaım inşlhh..
sen de bu ay çörek otunu denesene ve şu ilk sayfada ayzdığım ayeter kürsiyi..7 gn okunuyor..he kuzum..aklımdasın..sana bol bol dua edicem kuzum..rbbm daha fazla bekletmesn cnm

ayfer ne yaptınn kuzummm...
bugun bat..inşllhh gelmez ve sennde hamle haberini alırız inşllhh

$2013-04-26 17.07.52.jpg
bu da kesmiz kızlar altta kalp atışlrıda görünüyooo

X