Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

O paraya kist ameliyatıdamı dahilmiş kuzum??ne yolla hamiş kaldı arkadaşın

tatlım bunun kıst duruyı hala bu gecen bahsettık ya ne cıok para vermıs tup bebege dıye o ıste cnm
tup bebek tutmadı bı ay ara verıldı ılk adetınde baslıcaklardı yıne adetı 2 gun gecıkıyo cıft cızgı dogal yolla ınan agladık telde
deger 4953 ıkız olabılırmı

Nasıl sevinmiştir arkadaşın inş. bizede nasip olur ben bugün itibariyle aklıma getirmeme kararı aldım cocuk işini hakkımızda hayırlısını versin Rabbim

aah sevumezmı cnm yıkılmıstı tup bebek tutmayınca
4 senedır ugrasıyo
konustuk telde cok mutlu
o nasıl olsa bı dahakı ay tup bebek demıs ve dusunmemıs bıde 4444 dua okudular bu ay rabbım ıste

tatlım bunun kıst duruyı hala bu gecen bahsettık ya ne cıok para vermıs tup bebege dıye o ıste cnm
tup bebek tutmadı bı ay ara verıldı ılk adetınde baslıcaklardı yıne adetı 2 gun gecıkıyo cıft cızgı dogal yolla ınan agladık telde
deger 4953 ıkız olabılırmı

Vaaayyy:KK1:hakkaten çok yüksek değer:))inş ikizdir..kistle bile hamiş kalan cok var tatlım yeterli rabbim istesin.

aah sevumezmı cnm yıkılmıstı tup bebek tutmayınca
4 senedır ugrasıyo
konustuk telde cok mutlu
o nasıl olsa bı dahakı ay tup bebek demıs ve dusunmemıs bıde 4444 dua okudular bu ay rabbım ıste

Rabbim dualarını kabul etmiş ne güzel kucagına almayıda nasip etsin inş. cnm yirmibin liramı ödemiş tüp bebek icin ne kadar cokmuş nerde yaptırmıştı

Vaaayyy:KK1:hakkaten çok yüksek değer:))inş ikizdir..kistle bile hamiş kalan cok var tatlım yeterli rabbim istesin.

tabı yavrum eltım lıse arkadasım hep normal dogum ıle attılar
cnm ya bu ay tum sevdıklerımden guzel ahbaerler alıyorum ınsalla sızden de duyarım tatlım son resmınıde cok begendım gercekten cok guzelsın sedef

Rabbim dualarını kabul etmiş ne güzel kucagına almayıda nasip etsin inş. cnm yirmibin liramı ödemiş tüp bebek icin ne kadar cokmuş nerde yaptırmıştı

sorma cnm gebe kalmaklada bıtmıyo kucaga almakta var
ıstenbulda yaptırdı cnm bı asılama bı tuo 20 bın cok par< he

tabı yavrum eltım lıse arkadasım hep normal dogum ıle attılar
cnm ya bu ay tum sevdıklerımden guzel ahbaerler alıyorum ınsalla sızden de duyarım tatlım son resmınıde cok begendım gercekten cok guzelsın sedef

İnş canım ya allahım bütün isteyenlere anneliği hakeden herkese versin.teşekkür ederim bitanem senin güzel gözlerin güzel görüyo:KK16:

Kızz songül aras uyurken mırıldanıyomu kedi gibi sesler çıkarıyomu:))ne ttlıdır uyurken:KK66:hele avuçları,ayaklarının altı pembe pembedir:KK16:

Kızz songül aras uyurken mırıldanıyomu kedi gibi sesler çıkarıyomu:))ne ttlıdır uyurken:KK66:hele avuçları,ayaklarının altı pembe pembedir:KK16:

cnm acıktıysa soylenıyo duymazsan hemen ses tonu yukselıyo cok tatlı kuzum ya ayacıkları tombul tombul $048.jpg

X