Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

selam canlariiiimmm nasilsiniz bakalimm iyisinizdir umarim..allahima binlerce kez sukurler olsun bizler iyiyiz:))):nazar::emir_bebek: allahim herkeze saglik sihhat versin (amin) bu pazar gunlerini sevmiorum yaaa esimde dukkanda offfffffff SIKICI...gerci heryerde kapali ya neysee..dun kendime alisversi yaptim pantolonum ayaktayken deilde oturdugum zaman skmaya basladi :KK43:( bebise zarar vermek istemedim aldim simdilik h. pantalonu bide birkac bluz ve tisort aldim esime patladi yine turk parasiyla 250 tl cik:)))) dio doguma kadar bunlari giyinirsin haha:p :KK9::KK9::KK9: buarada kendime bisiler bakarken migde bulantimi unutuorum ama esim kendine baksin yada onun ilgisini ceken bisi olsun hemen kotu oluorum:))))):KK53::KK53::KK53: ay buarada seydamm dioz sana hepimizz allahin izni ile yavrun seninle olucak ki sirayla topicdeki tum arkadaslar hamis kalicak yuce rabbim ol desin yeter...degerin masallah cok guzel..:nazar:

oooo cnm benım gule gule kkullan acaba cıcısleremı aserdın ay sen dr a gıdıcektın ne ettın bakım

Seydam benim ya bak Rabbim sonunda o guzel gönlüne göre verdi insallah tamaminada erdirir cok guzel bir duygu Rabbim herkese tattırsın insallah
aminn kuzummm...
hepimizin kuzum cnm benmmm
cnm benım ya bende mesajı acarken elım tıtredı he
ah rabbım devamını da versın kız sımdı dualr keseye boyle gıderse kesede yakındır
anlat hele annen bılıyomu
ayy kızz inşllh gözkür ttalımmm
annm bilmo am abugn ağzımdan kaçrcm diye ödüm koptu..
istemyom öğenmesin öğrnnce hemn sölo herkese ..bakalım iştee
Hoşgeldin cnmm bende iyiyim bütün gün dışardayım 1 saat oldu eve geleli gezmek iyi geldi kafamı dagıttım kimin dügününe gittin tatlım

ii etmişssin kuzum ..eşinlemi gezinn
üniversiten ev arkdşımın düğününee gttm cnm

aminn kuzummm...

aman ıyı etmıssın kız he bende demedım kalp atısına kadar puffff
kız ne zaman gıdıyın o odunamı gıtcen

aminn kuzummm...

Allah mesut etsin arkadaşını evet cnmm bugün evlilik yıldönümümüzdü uzun zaman olmuştu eşimle bişeyler yapmayalı

nasıl ıyı geldımı cnm gezmek tedavı bırakıcam demıssın uzuldum belkı onceden konustuk ama unuttum sorun neydı tatlık senın

Hemde nasıl iyi geldi anlatamam esimle bayadır bişeyler yapmamıştık özlemişim valla cnmm seneye kadar hicbişey yapmayacam artık kayınvalidem seneye kadar inş. daha iyi olur tüp bebek deneyecem bakalım artık Rabbim kısmet ederse

aman ıyı etmıssın kız he bende demedım kalp atısına kadar puffff
kız ne zaman gıdıyın o odunamı gıtcen
ay her şey yolunda giderse hazirnda sölicem cnm herkese.
ne zmn bilmmki kuuzm ama perşmbe olabilr cnmm...yarın bi eşimle konuşayımda bakalım ne olckk...
evet o oduna gidicemm
Allah mesut etsin arkadaşını evet cnmm bugün evlilik yıldönümümüzdü uzun zaman olmuştu eşimle bişeyler yapmayalı

evet cnm allh mesutt etsinn..
senide mesutt etsin kuzumm ..innşllhh bu sne ebebğinn müjdesiyla daha da çok çok mutlu olursunuzz cnmm..
nice yıollra

Hemde nasıl iyi geldi anlatamam esimle bayadır bişeyler yapmamıştık özlemişim valla cnmm seneye kadar hicbişey yapmayacam artık kayınvalidem seneye kadar inş. daha iyi olur tüp bebek deneyecem bakalım artık Rabbim kısmet ederse

cok sevındım hayatım benım tamam bebk ıstıyoruz da hayatta ondan ıbaret degıl gulup eglenmeyı unutmamamlı hem boyle guzel gunlerde bebek kapıyu daha cabuk calıyo stres olmadan

cnm senın sorun neydı sordum ama yazmadın

ay her şey yolunda giderse hazirnda sölicem cnm herkese.
ne zmn bilmmki kuuzm ama perşmbe olabilr cnmm...yarın bi eşimle konuşayımda bakalım ne olckk...
evet o oduna gidicemm

evet cnm allh mesutt etsinn..
senide mesutt etsin kuzumm ..innşllhh bu sne ebebğinn müjdesiyla daha da çok çok mutlu olursunuzz cnmm..
nice yıollra

ılla o suratsızı gorcen he sende he

cok sevındım hayatım benım tamam bebk ıstıyoruz da hayatta ondan ıbaret degıl gulup eglenmeyı unutmamamlı hem boyle guzel gunlerde bebek kapıyu daha cabuk calıyo stres olmadan

cnm senın sorun neydı sordum ama yazmadın

Cnm net kesildi cevap yazamadım benim yumurta rezervim az

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:canim arkadasim coook tebrik ederim ALLAHIM sag salim kucagina almayi nasip etsin INSALLAH :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:binlerce sukurler olsun:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::119::118::119::118::119::118::119::118::119::118::119::118::119: canim bu gun ya da yarin gitsen kesen gorunur bence:nazar:ay bu heyecanlar hic bitmiyo ki once kan testi sonuclari sonra kese sonra kalp atisi sonra ense kalinligi ikili test sonucu ve b. ben simdiye kadar her gittigimde heyecandan kalbim cikacak gibi oluyor :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
Sedefim, Aysem, bocuyum ve Zeynebim darisi en kisa zamanda basiniza INSALLAH AMIN:nazar::nazar::nazar:

Cnm net kesildi cevap yazamadım benim yumurta rezervim az

cnm benım sımdı cok guzel hbr aldım ve hemen buraya yazım dedım ablamın gorumcenınde yumurta rezerv azdı ve gecen ay tup yaptılar tutöadı burayada yazmıstım bu ay ara vermıslerdı adetını beklıyodu yenı tup bebek ıcın dogal yoldan hamıle kalmıs cnm bu ay hıc dusunme ıs bı dahakı ay tup olcak dıye

cnm benım sımdı cok guzel hbr aldım ve hemen buraya yazım dedım ablamın gorumcenınde yumurta rezerv azdı ve gecen ay tup yaptılar tutöadı burayada yazmıstım bu ay ara vermıslerdı adetını beklıyodu yenı tup bebek ıcın dogal yoldan hamıle kalmıs cnm bu ay hıc dusunme ıs bı dahakı ay tup olcak dıye

Nasıl sevinmiştir arkadaşın inş. bizede nasip olur ben bugün itibariyle aklıma getirmeme kararı aldım cocuk işini hakkımızda hayırlısını versin Rabbim

X