Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ay ben nomrldede sinrli biriym ama işte.. gnde 3 defa progestan beni yıkoo..önceden bii tane kullnıyodum..
eşimde huyuma gittkçe kv ikisi sinr edo beni..sanırım kavga zamnımız geldi eşimle:KK66:
o vr bende kuzum normldede kulnıyodum onu ama işte miğde sakat onu kulnncada kremp giriyo..
yani bu ş,ikayetimn hjamillkle alakası yok...
herşey yolunda osunn

cnm dr mu 3 e cıkarttı ılacı
aman yavrum sakın olmaya calış stres etme kavga etme bazen sabır tukenıyo ama artık ıkı canlısın cnm benım kız gebesın aaa sende he

cnm dr mu 3 e cıkarttı ılacı
aman yavrum sakın olmaya calış stres etme kavga etme bazen sabır tukenıyo ama artık ıkı canlısın cnm benım kız gebesın aaa sende he

evet dr dedi.ama kendi dr değil devletteki dr dedi..
erhan demirel..
çokta ii bi dr geldi bana..
evet sabır tükeniyor ama işte ne etceksinn durozz öleee...
ayy gebeym he deme bennn..

ay bilmmki ben şuan kaç kaç oldumuda bilmm sata göre ohooo ben çoktan baya aştım :KK70:
ama cuma kese gözknce söler herlde kç kç diye dimi

der kuzu benım bızım kıza bugun 4+4 demıs adetle uyumlu aman onada dedım he bı arkadasla ıkınıze cok sevındım dıye
arasta mesela adetle uyumlu degıldı kuzum 6 sı olması gerekırken 11 ı gozterdı kasımın ben gec yumurtluyom ya 5 gun attı hemen

evet dr dedi.ama kendi dr değil devletteki dr dedi..
erhan demirel..
çokta ii bi dr geldi bana..
evet sabır tükeniyor ama işte ne etceksinn durozz öleee...
ayy gebeym he deme bennn..

he kız gebesın he
kullan yavrum dr a guvendıysen
aslında onada gıt he kuzum ıkı taraftan takıpp

der kuzu benım bızım kıza bugun 4+4 demıs adetle uyumlu aman onada dedım he bı arkadasla ıkınıze cok sevındım dıye
arasta mesela adetle uyumlu degıldı kuzum 6 sı olması gerekırken 11 ı gozterdı kasımın ben gec yumurtluyom ya 5 gun attı hemen

ay kız bende çok sevndim o kıza yaa..allh biloyaa..
benm sata göre şuan 6+1
ama benm tahmnime göre 5+3
hani benmki 33 gnde bir ya o yüzden cnm tahmin o
13 mart sat..ama ben 18 mart diye hesapladım satı

he kız gebesın he
kullan yavrum dr a guvendıysen
aslında onada gıt he kuzum ıkı taraftan takıpp

bana kalsa bende hep devlete gidicem...
ikiisimne gidersem kafam karşır gbime gelo..ay bilmm..bakıcam işte..sevdim bi kdın dr olursa devletede giderimm

ay kız bende çok sevndim o kıza yaa..allh biloyaa..
benm sata göre şuan 6+1
ama benm tahmnime göre 5+3
hani benmki 33 gnde bir ya o yüzden cnm tahmin o
13 mart sat..ama ben 18 mart diye hesapladım satı
cnm benım her sartta 5+4 olcqk he ay ben arasın kesesı o zaman cuma gunu gormustum he kalp atısıda 6+4 te
bana kalsa bende hep devlete gidicem...
ikiisimne gidersem kafam karşır gbime gelo..ay bilmm..bakıcam işte..sevdim bi kdın dr olursa devletede giderimm

aman kuzum benım devlette bı yere kadar pufff ya ıkısıne gıt kuzum yada ozele ama duygusuza gıtme he
gel benım dr gıdelım

cnm benım her sartta 5+4 olcqk he ay ben arasın kesesı o zaman cuma gunu gormustum he kalp atısıda 6+4 te

aman kuzum benım devlette bı yere kadar pufff ya ıkısıne gıt kuzum yada ozele ama duygusuza gıtme he
gel benım dr gıdelım

ay cnm işte cuma günü belli olur her şey işte cnm..
ayy senn dr bura alcam ben :KK70:
baklım cuma gidelimde ona göre krr vercem sonra belki dr değiştrrm..

:KK3:selam kızlar ben geldimmm nabersinz bakalımm

ayy senndemi net kesildi ..ay o gece gece ne sinzir oldum he..ne alakydı yaaa..son msjı yazamdım bile..o kdrda uğrştımm

cuma günü gidiyorum tatlım doktora herşey yolundaysa inşşlh görrüz cvnmmm..bernde çok sevindimm..ama ne bilim salk gbiym

yokmuş randevuu kuzum sıkıştramfı beni araya....
perşembe amreliytı vrmışşş
cuma ghünü 14.50de inşşlhh gidicez

ayy şimdilik başka hber yok cnm elimde sadece 1985 dğerinde kan testi vr başka yok..cuma belli olck inşllh

kızlar benm durumm ne bilmm ama bu ara sinirlerim çok bozuk herşeye sinrleniyoorum...
hemn küsüyorum..
hamillk için erkn zanntmiyorum ama progestan kullnıyorum günde 3 tana..ondan olabilrmiki

ay rabbime şükürler olsun değerin cok güzel kuzum :nazar::nazar::KK16: şeydacım hiç stres olma progestan yapar canım şeyda kuzucum günde 1 adetde aspirin iç canım faydası var zararı yok kuzucum ben önceilerde kullanmadığım için cok pişmanım şimdi hem aspirin hem iğne alıyorum ay cok mutluyum ayaklarını süreklı uzat yükseğe kaldır 2 sonra tekrar beta hcg yaptır yanı bu testi ne zaman yaptıysan 2 gün sonrası yap

ay rabbime şükürler olsun değerin cok güzel kuzum :nazar::nazar::KK16: şeydacım hiç stres olma progestan yapar canım şeyda kuzucum günde 1 adetde aspirin iç canım faydası var zararı yok kuzucum ben önceilerde kullanmadığım için cok pişmanım şimdi hem aspirin hem iğne alıyorum ay cok mutluyum ayaklarını süreklı uzat yükseğe kaldır 2 sonra tekrar beta hcg yaptır yanı bu testi ne zaman yaptıysan 2 gün sonrası yap

ay cnm sürekli test yaprsam çok stres yaparım cnm ya..yarın gidiyourm ztnn..
ben ghünde 2 tane asprin içiyorum 3 progestan bir folik asit işte cnm
bazen çok ağrım oluyor hemen uzanıyorum ayaklrım altına krletn koyup uzatyorum bakalım ne olcak yarınn

şeydacıımmm nasıl sevindimm anlatamam yaa,okuyunca tüylerim dken diken oldu bir an:KK1: saglıkla kucagına almayı nasıp etsin rabbimm:nazar:

ayferrrr
böcümmmmm
sedeffff
zeyneppp
nartanemmmm
acaba nereldesinzzzz..
özledim sizi gelin hadiii:KK16::KK16::KK16::KK16:

şeydacıımmm nasıl sevindimm anlatamam yaa,okuyunca tüylerim dken diken oldu bir an:KK1: saglıkla kucagına almayı nasıp etsin rabbimm:nazar:

ay cnm sağolsın..bende pek sevndimde işte kuzummm
yarın belli olcak herşey..çok tuafım
korkmuyo değilim he

ayy kızlar nerdesinizzzzz...sizi merk ediyorum...siz beni merk etmeyinn ben yarın doktra gitcem sizede haber vermicem siz görrsnzz..
beni buralrda tek başıma bırktınızzz

X