Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Amin cnm ya ilk defa degeri bu kadsr artti
Cnm sorcam unutuyorum senin bebise engel tek sebep kistmi arkadasimin 8 sene olmadi hep kist sorun degol dediler aldirdi o ay gebe kaldi
Bi arkadasiminkinide kuruttular
1 yasinda oglu var

Ewet kuzum tek sorun kist..doktorum söledi zaten gebeliğe en gel olabilir ama seninki çok küçük hemen ameliyat düşünmüyoruz dedi.hapla kuçuldü zaten

Seydaa cok sevindim senin adina!!! Allahim hayirlisiyla nasip etsin. Hepinize dua ediyorum kizlar.sabirla bekleyenler mutlaka muradina erer arkadaslar. Bu bir sinav. Neyi cok istersen onunla sinanirsin!

Cnm kurutma olayi hakkinda ne dedi belki kis hallolsaydi dogal yolla olurduuu

Bunun kalıcı bi çözümü yok tatlım.ameliyat olanlardada tekrarlama ihtimali yüksek.tek çözümü doğum yapmak anca öle gidiyomuş..bu normal yumurtalık kisti değil çikolata kisti benimki:KK43:

Bunun kalıcı bi çözümü yok tatlım.ameliyat olanlardada tekrarlama ihtimali yüksek.tek çözümü doğum yapmak anca öle gidiyomuş..bu normal yumurtalık kisti değil çikolata kisti benimki:KK43:

Tatlim iki arkadasimin da cikolata kistiydi
Birinin 8 sene cocugu olmadi aldirdigi ay gwebe kaldi digeride ilacla arastirma hastanede kurutturdu o donem bebek dusubmuyodu zaten bi daha tekrarlamadi istedoginde 2.ay hamile kaldi

Tatlim iki arkadasimin da cikolata kistiydi
Birinin 8 sene cocugu olmadi aldirdigi ay gwebe kaldi digeride ilacla arastirma hastanede kurutturdu o donem bebek dusubmuyodu zaten bi daha tekrarlamadi istedoginde 2.ay hamile kaldi

Gerçektenmi canım.valla doktorum ameliyt veya kurutmadan bahsetmedi bi dahaki gittiğimde sorayım bakalım

kızlar biraz önce bi ttopik gördüm sperm ve yumurta donasyonu diye...kimseyi yargılamak değil niyetim kınamak hiç değil ama bunu nasıl yapabiliyolar anlamış değilim...başka bi kadının yumurtasıyla yada başka erkeğin spermiyle bebek sahibi olmak istiyolar...bizim ülkemizde bu yasak zaten yurtdışında yada kıbrısta yaptırıyolarmış...kınamıyorum sadece şaşkınım ben bunun sadece filmlerde olacağını sanırdım...ve böle bişey haram diye biliyorum

Gerçektenmi canım.valla doktorum ameliyt veya kurutmadan bahsetmedi bi dahaki gittiğimde sorayım bakalım

Evet cnm ornek cok cevremde
Bak nettende arastir isteersen kurutan arkadasomdan bilgi alirim cnm istersen

Bu arada asagida yazdigin olayda benlik degil kendi esimden bi canli olmucaksa olmassin
He evlatlik alirim o bambaska durum

selam canlariiiimmm nasilsiniz bakalimm iyisinizdir umarim..allahima binlerce kez sukurler olsun bizler iyiyiz:))):nazar::emir_bebek: allahim herkeze saglik sihhat versin (amin) bu pazar gunlerini sevmiorum yaaa esimde dukkanda offfffffff SIKICI...gerci heryerde kapali ya neysee..dun kendime alisversi yaptim pantolonum ayaktayken deilde oturdugum zaman skmaya basladi :KK43:( bebise zarar vermek istemedim aldim simdilik h. pantalonu bide birkac bluz ve tisort aldim esime patladi yine turk parasiyla 250 tl cik:)))) dio doguma kadar bunlari giyinirsin haha:p :KK9::KK9::KK9: buarada kendime bisiler bakarken migde bulantimi unutuorum ama esim kendine baksin yada onun ilgisini ceken bisi olsun hemen kotu oluorum:))))):KK53::KK53::KK53: ay buarada seydamm dioz sana hepimizz allahin izni ile yavrun seninle olucak ki sirayla topicdeki tum arkadaslar hamis kalicak yuce rabbim ol desin yeter...degerin masallah cok guzel..:nazar:

Kizlar sabaha karsi emzirmeye kalktim arasin bi corabi cikmis ayagi ciplak kalmis o anda ole sevesim geldiki sakin ha beni yanlis anlamayin nispet demeyin cok uzulurum
O saate arasi emIrirken herbirinize tek tek isminizke dua ettim rabbim dedim arkadaslarimada bu guzel duyguyu nasip edin
Kizlar hepinizi cok seviyorum size hep dua ediyorum
Hep yaninizda olucam
Hic doktigum gozyaslarimi unutmucam

ayy cnmm benmm yaaa...
ay o kdr tuaffkii..bana kan alan kişi 2 saat sonra sekreterlikten al dedi..özlde bile 1 saat beklom.D
eşim telefonndan nete girdi.bende dedim baksana kadın doğuma netten çıkmışmı neyse girdik ettikk aaa bi baktım çıkmşş..hemn tkldım sonucu göremk için yok göstermedii..deli oldum..cay içodum dedim gidim alim eşim sen dur dedi ben alırım dedii..giitk ayy bi gelemedi..öle çok ayayklrımı sllıyomki analtamm..
sonra geldi yanıma deger kç olması lzım dedi 1500 olması lazımd edim..1985 dedi..ay havalara ucktımm..
dra çımadım ..otrdum ağldım orda...
şaka gbi geliyor..2 kere kaybettikten sonra hep böle olck sanıyo insan..
ve sonra dr çıktım folicasit progestan verdi.
böle kızlar yanii..hafta içide tsh tekrrlanmalı deli..öle yani

Seydam degerin cok guzel çıkmış kuzum cok sevindim Rabbim keseyi görmeyi kalp atışlarını da duymayı nasip etsin dualardasin cnm Rabbim yar ve yardimcin olsun herdaim yaninda olsun insallah darısı bütün yüreği yanmış anne olmayı arzu eden arkadaslarımızın basına olsun

Songulum Rabbim anali babali büyütsün Hayirli evlatlar eyledin insallah
ay çok sağol ttalım yaaa...dularınızı benden eksik etemyn kuzucuklr valla..
amin cnm valla yaaa..
rabbm kucmzdA SAGLIKLA GÖSTERMEYİ NASİP ETSN CNM
Cnmm maaşallah degerin cok güzel :nazar::nazar: inş. keseyide kalp atışlarınıda hayırlısıyla duyarsın tatlım
AMN CNM BENMM...VALLA BOL BOL DUA EDİYORUM SENN İÇİNDE CNM BENMMMM
Seydaa cok sevindim senin adina!!! Allahim hayirlisiyla nasip etsin. Hepinize dua ediyorum kizlar.sabirla bekleyenler mutlaka muradina erer arkadaslar. Bu bir sinav. Neyi cok istersen onunla sinanirsin!
AMN CNM RABBM KUCAMIZDA GÖSTERMEYİ NASİP ETSN CNM BENMM...
rabbm bizi sınamasın bu konuda
selam canlariiiimmm nasilsiniz bakalimm iyisinizdir umarim..allahima binlerce kez sukurler olsun bizler iyiyiz:))):nazar::emir_bebek: allahim herkeze saglik sihhat versin (amin) bu pazar gunlerini sevmiorum yaaa esimde dukkanda offfffffff SIKICI...gerci heryerde kapali ya neysee..dun kendime alisversi yaptim pantolonum ayaktayken deilde oturdugum zaman skmaya basladi :KK43:( bebise zarar vermek istemedim aldim simdilik h. pantalonu bide birkac bluz ve tisort aldim esime patladi yine turk parasiyla 250 tl cik:)))) dio doguma kadar bunlari giyinirsin haha:p :KK9::KK9::KK9: buarada kendime bisiler bakarken migde bulantimi unutuorum ama esim kendine baksin yada onun ilgisini ceken bisi olsun hemen kotu oluorum:))))):KK53::KK53::KK53: ay buarada seydamm dioz sana hepimizz allahin izni ile yavrun seninle olucak ki sirayla topicdeki tum arkadaslar hamis kalicak yuce rabbim ol desin yeter...degerin masallah cok guzel..:nazar:
benm miğdemda yanoo ama hamillkten fln değil..bişe dokunuyo ama daha çözemdimm onu ben daha
sağoll kuzummm...
evet herkes hamiş kalıcakk..

Seydam benim ya bak Rabbim sonunda o guzel gönlüne göre verdi insallah tamaminada erdirir cok guzel bir duygu Rabbim herkese tattırsın insallah

ayy cnmm benmm yaaa...
ay o kdr tuaffkii..bana kan alan kişi 2 saat sonra sekreterlikten al dedi..özlde bile 1 saat beklom.D
eşim telefonndan nete girdi.bende dedim baksana kadın doğuma netten çıkmışmı neyse girdik ettikk aaa bi baktım çıkmşş..hemn tkldım sonucu göremk için yok göstermedii..deli oldum..cay içodum dedim gidim alim eşim sen dur dedi ben alırım dedii..giitk ayy bi gelemedi..öle çok ayayklrımı sllıyomki analtamm..
sonra geldi yanıma deger kç olması lzım dedi 1500 olması lazımd edim..1985 dedi..ay havalara ucktımm..
dra çımadım ..otrdum ağldım orda...
şaka gbi geliyor..2 kere kaybettikten sonra hep böle olck sanıyo insan..
ve sonra dr çıktım folicasit progestan verdi.
böle kızlar yanii..hafta içide tsh tekrrlanmalı deli..öle yani

cnm benım ya bende mesajı acarken elım tıtredı he
ah rabbım devamını da versın kız sımdı dualr keseye boyle gıderse kesede yakındır
anlat hele annen bılıyomu

X