Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Cnm cok sagol ben biraz ara vereyim hem kafam hem vucudum dinlensin direk tüp bebek deneyecem artık hayırlısı artık sen nasılsın kendini yormuyosun demi doktora ne zaman gidecen cnm

ayy dinlen kuzum direk başlarsın ozmn..
bende iidim ii olsun ..
tsh yüksek çıktı ona kafam bozuldu çok öenmliymiş..bebğin düşmesine bile yol açıyormuşş..tshtan beslnyormuş bebk zeka gelişi için..4.2 olması lazım benmki 5.99 öle. cnmm
onn dışında ztn benm hiçyorck işim olmadı tatllm..olmazda ztn kuzum..
dr çarşmba gidicem inşllh

ayy adet oldunmu ttalım kaçta gidon dra..ne olcak hadi baalım hayrlı haberle gel inşllh

Cnm inş herşey yolunda gider güzel haberlerle gelirsin

Şeydacım adet olmadım doğum kontrol kullanıyodumya onu bırakmadıkca adet olmayacan dedi doktor hap kiste baskı yapıyomuş...şuan sıramın gelmesini bekliyom kızlar..inş artık başlarım tedavime

Şeydacım adet olmadım doğum kontrol kullanıyodumya onu bırakmadıkca adet olmayacan dedi doktor hap kiste baskı yapıyomuş...şuan sıramın gelmesini bekliyom kızlar..inş artık başlarım tedavime

bilom cnm kullbndını..sordum iştee...acaba oldıunda benmi hatrlamıyom acaba diye...
ayy bir an önce gelsinde başlıyalım bizimk,n,in gelmsine

Şeydacm naber nasılsın görüşemıyoruz artık. Tsh yüksekmis benim hamileyken 11 falandi. Bişey yok onda ama gebelik düşünüyosan ve gebe isen en yüksek 1.5 2 arasında olması lazım. Bi dahiliyeye git ilaç verir sana.. Korkulacak bir şey değil

Şeydacm naber nasılsın görüşemıyoruz artık. Tsh yüksekmis benim hamileyken 11 falandi. Bişey yok onda ama gebelik düşünüyosan ve gebe isen en yüksek 1.5 2 arasında olması lazım. Bi dahiliyeye git ilaç verir sana.. Korkulacak bir şey değil
ayy çok sağoasın kuzum şimdi sana özelden msj atcktım hee tatlımm..hamilym şimdilk işte kuzum ..
ayy sende söledinn ii oldu bn pazartesi dahiliyey giderima rtık

Kızlar çıktıl doktordan kist 2 mm daha küçülmüş 1,12 olmuş.31 nisana kadar doğum kont hapına dewam etcem.31 nisan sabahı kan tahlillerim yapılcak tedavime başlıycaz allahın izniyle

ayy çok sağoasın kuzum şimdi sana özelden msj atcktım hee tatlımm..hamilym şimdilk işte kuzum ..
ayy sende söledinn ii oldu bn pazartesi dahiliyey giderima rtık

hamile misin :) ay çok sevindim.. Git tabi çok önemli hormon özellikle gebelikte..

Kızlar çıktıl doktordan kist 2 mm daha küçülmüş 1,12 olmuş.31 nisana kadar doğum kont hapına dewam etcem.31 nisan sabahı kan tahlillerim yapılcak tedavime başlıycaz allahın izniyle
ayy hadi az kaldıı heee..
zamnala düzeliyor herşeyy...
rabbm osnunu hayırlı kılsın cnmm
hamile misin :) ay çok sevindim.. Git tabi çok önemli hormon özellikle gebelikte..
ay şimdilik hamilşeyim ..eşim gelince tekrr test yaptrmk için gidecemm ..ikiye katlndıysa tmmdır

ayy dinlen kuzum direk başlarsın ozmn..
bende iidim ii olsun ..
tsh yüksek çıktı ona kafam bozuldu çok öenmliymiş..bebğin düşmesine bile yol açıyormuşş..tshtan beslnyormuş bebk zeka gelişi için..4.2 olması lazım benmki 5.99 öle. cnmm
onn dışında ztn benm hiçyorck işim olmadı tatllm..olmazda ztn kuzum..
dr çarşmba gidicem inşllh

cnm moralini bozma ilaçla düşürülür herhalde çarşambada inşş. herşey yolunda gider ALLAHın izniyle

Kizlat mesaj geldi inanin kitlendm elim titredo bi an da cok korktum kotu haber almaktn
Cok sukur rabbime 1985 cikmis ne olur kizlar dua edelim seydama inanin su an bogazim dugumlendi yaslarimi tutamiyom rabbim 3.ye yasatmasin arkadasima ayni uzyntiyu

Kizlar sabaha karsi emzirmeye kalktim arasin bi corabi cikmis ayagi ciplak kalmis o anda ole sevesim geldiki sakin ha beni yanlis anlamayin nispet demeyin cok uzulurum
O saate arasi emIrirken herbirinize tek tek isminizke dua ettim rabbim dedim arkadaslarimada bu guzel duyguyu nasip edin
Kizlar hepinizi cok seviyorum size hep dua ediyorum
Hep yaninizda olucam
Hic doktigum gozyaslarimi unutmucam

Kizlar sabaha karsi emzirmeye kalktim arasin bi corabi cikmis ayagi ciplak kalmis o anda ole sevesim geldiki sakin ha beni yanlis anlamayin nispet demeyin cok uzulurum
O saate arasi emIrirken herbirinize tek tek isminizke dua ettim rabbim dedim arkadaslarimada bu guzel duyguyu nasip edin
Kizlar hepinizi cok seviyorum size hep dua ediyorum
Hep yaninizda olucam
Hic doktigum gozyaslarimi unutmucam

Bitanem benim.bilmiyomuyuz senin niyetini...allahım inş duaları karşılıksız bırakmaz.seydamda çok sewindim inş allah tamamına erdirri

Bitanem benim.bilmiyomuyuz senin niyetini...allahım inş duaları karşılıksız bırakmaz.seydamda çok sewindim inş allah tamamına erdirri

Amin cnm ya ilk defa degeri bu kadsr artti
Cnm sorcam unutuyorum senin bebise engel tek sebep kistmi arkadasimin 8 sene olmadi hep kist sorun degol dediler aldirdi o ay gebe kaldi
Bi arkadasiminkinide kuruttular
1 yasinda oglu var

Masaallah degerlerine seydam artik korkmana gerek yok gerci keseyi kalpatisini duyana kadar yine tedirgin olursun ama ondan sonra güzel bi hamilelik gecirirsin Insaallah canim

songüülüm neden yanlis anlayalim en dogal hakkin canim bizim icinde dua ettigini biliyoruz cok sagol Allah razi olsun canim Rabbim cümlemize hayirli saglikli evlatlar nasip etsin Insaallah

Masaallah degerlerine seydam artik korkmana gerek yok gerci keseyi kalpatisini duyana kadar yine tedirgin olursun ama ondan sonra güzel bi hamilelik gecirirsin Insaallah canim

songüülüm neden yanlis anlayalim en dogal hakkin canim bizim icinde dua ettigini biliyoruz cok sagol Allah razi olsun canim Rabbim cümlemize hayirli saglikli evlatlar nasip etsin Insaallah

Amin cnm benim ay o saatte gulesimde geldi bi an baktim nartanesi diye dua ediyorum
Cnm niyetimi bildigini biliyorum ama yinede belirteyim dedim sizi inciltmek istemem hic
Sen nasil oldin ise basladinmi

Seydam degerin cok guzel çıkmış kuzum cok sevindim Rabbim keseyi görmeyi kalp atışlarını da duymayı nasip etsin dualardasin cnm Rabbim yar ve yardimcin olsun herdaim yaninda olsun insallah darısı bütün yüreği yanmış anne olmayı arzu eden arkadaslarımızın basına olsun

Songulum Rabbim anali babali büyütsün Hayirli evlatlar eyledin insallah

X