Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ay ne bılım kız ben ındırmıyo hıc kucagından ne etcez bılmem

kız rananada sasırdı yazar suc yazmaz suc

ayy kız söle indrsinn aaaa yazık benm arkdşımaaa

hee deme kızda şaşrdı inn yazsa bişe diyolar
yazmasa bişe diyoz..kızda aflldı

ay ne bılım kız ben ındırmıyo hıc kucagından ne etcez bılmem

kız rananada sasırdı yazar suc yazmaz suc

Yok ya şaşırmadım Allah şaşırtmasın kimsEyi bu ara fazla takılanları malum yaklasiyor yavas yavaş bende de bir telaş öyle iste iyisinizdir insallah

Selam kizlar muhabbetiniz bol olsun tam yazacaktım esın kahve istedi kahve yapıp geldim bu arada masallAh yumuslarin buyuyormuş seydam hadi hayirlisiyla guzel haberler verirler sana:)

gel beraber olsun kuzumm...
oohh mis gbimm kokusu burya kdr geldiii
ay sağolsın kuzum yaaa..varmış işyte yumşler rabbm hayırlısnı versin sizde bol bol dua edn bana

gel beraber olsun kuzumm...
oohh mis gbimm kokusu burya kdr geldiii
ay sağolsın kuzum yaaa..varmış işyte yumşler rabbm hayırlısnı versin sizde bol bol dua edn bana

Durun bı koşu sizede yapım gelim nasil içersiniz ))
Sende sagol valla hep aklimdasiniz seydam herkese nasip etsin ama senin olmanı yürekten istiyorum dua ediyorum inan Eabbim isteyen dileyen dua eden herkese versin Rabbim bizlerin duasını da kabul etsin insallah
Bu ara da Elif nasil haber var mı uzun zaman oldu hic karşılaşmadım

songl bacım ben ölüyom ağrıdan yaaa....karnım kasıklrım maffoldum..kız neye böle olo yaaa...

gece cnm ne yapıyorsun sana bı sorum var esının amelıyat olmadan oncekı sperm sayısı neykı arkadasımınkı bı sende 4 5 katına cıkıs cok sevındık 2009 da 6 mılyon sımdı 68 mılyon cnm

ay ben ne yazacagımı bılemedım kal geldı bana
uyudumu oğlum kuzum...
kal gelmesinn ..bak nasıl iston kahveniii

ayy benimki sade olsun ben kahveyi sade sevrim...ay miğdem ii olsa yaprdım hemncik şimdi heee

ay allh razı olsun cnm yaaa..valla kulun kuldan istiyebilceği samimi duadır valla....allh razı olsun artmasın kuzum kimseyi ama hayırlısnıda versin inşllhh...
ay kuzum elif ne etsn eymen çok huysuz onla uğraşıyo ne etsn kuuzm

yok kz a uyumadı veledım
sımdı olumlu yazıcam olmucak olumsuz yazıcam olmucak ole kaldım bılemedım ne yazıyım

catlıyo annen catlıyo sen adamını bırakma bu ara kusluk yapma sakın
bıde benı cocugumun oku
ayy kuuzm süpürge gnü küscektik son anada kümekten ucuz kurtulduk bidada küsmeyizz.kız babam geldi ona bile gidemedim cumrtesi gticem yarın süt gnüü gerçi yarın 16. gn ama baklaım her şeyn hayırlısıı..ayy heeycnlandım şimdi..kız bu kdr çatlmasıda ayıp yaa..kız hani karında gaz olurda sancı edr ya aynı on gbi ama agz yok bilomm...çok ağrım vr çokk...

bak şimdi aklıma hyrsız pampik geldi heee...

tmm kuzu okudum oğlumuu...
ay benmde bugn tam 170 tane ayeter kürsim vr heee..dun başdım
gece cnm ne yapıyorsun sana bı sorum var esının amelıyat olmadan oncekı sperm sayısı neykı arkadasımınkı bı sende 4 5 katına cıkıs cok sevındık 2009 da 6 mılyon sımdı 68 mılyon cnm
ayy kız o kdar artrmıı....
ayy benm kocann ne kdrdı hiç bilmm heee...68çok çok ii yaaa..

yok kz a uyumadı veledım
sımdı olumlu yazıcam olmucak olumsuz yazıcam olmucak ole kaldım bılemedım ne yazıyım
ayy kuzum sen bilosun ozman...ay ben ölom yaa hakketne ii değilim heee.hep ağrıyla gelo ağrısız sessz sakin gido:=)

Ben geldim kızlaaar.sorma mucizem ya bende napcagmı bilemedim.vardır bi hayır diyoruml.laborant sayesinde 3 gün daha beklemiş olcam

İyiyim mesudecim sen nasılsın görmemen çok normal pek girmiyorum arık buraya daha doğrusu ben girdiğimde kimse olmuyodu mıllet toplanıncada ben giremiyordum oyle oyle girmemeye başladım

Aaaa müsait olurumda gelmem mi hiç tam eymeni yatırıyodum bende bi bakacaktım ne yaptınız diye.
İyi akşamlar kızlar nasılsınız görüşmeyeli

hoş geldinn kuzucukkk..ay paşam uysuysun uyusnda büyüsün ayyy kız nartaneside olydı ii olurdu seni görnce pek sevndrdi..dün herkese pek bi sitemliydi

Bizde sade iceriz tmm sade kahven geldi afiyet olsun :))

Amin insallah Rabbim herseyin hayırlısını verdin öncelikle

Aaa Elif gelmiş iyi insan lafının üzerine gelirmiş kiyamam o kadar da söyledi kiz Aras gibi uslu olur diye Rabbim yardımcısı oldun

aman aman kuzum sen kus olma ben ole mulayım bı ınsan oluyodum ınankı
yumurtlamabıttımı kırletılmıs bı mendıl gıbı atıyodum kenarı haha
aras uyudu bacım sımdık sen 3 le ama

ay devlette eh ıste demısler benım dr asılamaya gerek yok cok ıyı dedı ne mutlu olduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…