Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Sorma ya hemşirede elinde tahlille müjdemi isterim dedi Allah dedim kesin hamileyim.şekerin yokmuş gözün Aydın dedi. Ağlasammı gülsemmi bilemedim.

haha hemsırenınde kafası ıyıymıs he
ay o an mıjde lafından sonra seker yokmus dıyınce hemsıreye cokta sıcak bakmazdım heralde

Kizlar nasilsiniz? Gerci kimse yok ama yine sorayim dedim :))) benim bugun ikili testimin cevabi cikti dr aradi hersey normal dedi cok sukur cok.sevindim hemen size de haber vereyim dedim
Canlarim ben her zaman topike bakiyorum ama kimse olmayinca cikiyorum, meri ve buzin artik gelmiyolar mi topike???:26::26::26: meryem hesabini kapamis sanirim IU yaziyor altinda
Ben hamile kaldim diye asla gelmemezlik etmem sadece bizim saat farkimiz var gec saatlere kadar kalamiyorum sizin saatle en gec 22-23-e kadar kalabiliyorum. Songulcum canim benim agrilarim oluyor acaba bebek buyuyor diye mi???:26:

Seydacim bu ay senden cok umutluyum INSALLAH sonu guzel olur calismalari ihmal etme tatlim ALLAHIM guzel kalbine gore sana hayirli kucagina alacagin saglikli bebekler nasip etsin AMINNNNN......

Oh cnm cok sevindim
Bak sana soz yok vefalisin tum gelismeleri paylasiyorsun bizimle
Cnm acaba bebis tersmi o zamam tasimadi daha zor oluyo
Cnm meryem ranana topige geldiginden seydaninda rananaya yol vermemesinden dolayi resti cekti seni beni burdaki tum arkadaslarini

Buzin ise ranana gelip okudugi icin tedavisi ile ilgili hic bisry paylasmama karari aldi

Ne rananaymis ama dimi hala anlamis degilim nedem bu kadar ofke

ayy kuzum sana şunu sölim bir kişi yüzünden bi huuzrsuzluk çıktı..bende gel dedim bişe olmaz dedimm...iki hanfendi artık gelemk istemdini söldi..aslında biri diğerini etkiledi...ölee artık aramızda olmayanları anmak istemyorummm..biz artık kendi armızda devm edicem..o kişi kendi üyelini iptal edip ikinci üylelikle dolşıyor boşver kuzuuu

ay kuzu sen hamile kal her tütlü bulurz olmadı bahçıvan pantolana bilşe sitkleriz onu kuzum :=)sen raht ol

Sorma ya hemşirede elinde tahlille müjdemi isterim dedi Allah dedim kesin hamileyim.şekerin yokmuş gözün Aydın dedi. Ağlasammı gülsemmi bilemedim.

ayy hay allh yaaa...ne güldümm heee..çok üzüldüm yaaa..keşkem olsaydı öğrenseydk yaa..neyse kuzum yaaa her şeyde bir hyr vrdır

ayy cnm benmm yaaa..valla ikili testn sonucu olmlu çıktı diye htrlıyombne nednebu kdr geç geldi bilmm..ne bilim ben sonuçndı diye htrlıyom ya da risk yoktu ya ondndr kuzum...ayy cnm saat farkı zor olo bilorummm tatölım..ay neden olduki ağrılrın acaba
evet cnm meri1 UI oldu...mmery hesbından ulşabilrsin ona..artık yapcak bir şey yok..
ben burda kimseyi kırmak kimseyi kovamk istemiyorumm..topiği ben kursam bile kimseye sen git sen gele deme hakkına sahip değilim..ve topiğin huzuurnu sağlamk zorundayım kuzum...
ranana geldi kavga çıkrdılr...berrin meryemi savıunda bende olay çıkmasın susun dedim..neden oına rest çekmedim diye küstü sildi beni...ii beni sildinde sizi neden siliyo anlamıyorum...kinci çok kinci...ne ranana ymış bilmm hee...anlamdım gitti he...
bu kdr değerimiz varmışş..yazık berrinimde ondan etkilendi ya neyse...kısacası 3 kuruşluk insanlara çok değer vermişmm ..ya da ben çok safım çok salağım..herkese hemn inanıp hemencik güveniyorum...neyse yaa canımı çok acıtı onu allha havale ediyorum..rabbm kalbine göre versin..
Seydacim bu ay senden cok umutluyum INSALLAH sonu guzel olur calismalari ihmal etme tatlim ALLAHIM guzel kalbine gore sana hayirli kucagina alacagin saglikli bebekler nasip etsin AMINNNNN......
ayy sen bol bol dua et kuzum bana vallahi duaya sabra ihtiycım var..rabbm sonunu hayırlı kılsın kuzummmm..ay cnm sen unutma benii kuuzmm..bak hamişlerin duası kabul olur sen bol bol dua et bana bana :=)
Hanimlar benim kirmizilar geldi bugün
Yine beklicez...

Zorladim artik cik bi yola diye, yine bir yil ugrasmak istemiyorum..
Gerci doktorum bu3 ayda hamile kalmazsam yumurta takibi yapacak bide hormon takviyesi..

cnm emn ol adeti beklemekte çok güç bekltmeden gelse daha ii...
ama bak 3 ay hamile kalmazsan direk yumurta takibi yapck daha ii...
ben bile kafdan kimyaslda 3 ay bekldim göz açıp kapanncaya kdr gido..ama inşllhh bkltmedengelr kuzum

ayferrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nasılsınn kuzuuz

iiidr kuzucumm sen nasılsın..kız özldm seni iki lafın belini kırk yaa..npon gtinmi doktra ne ettn..gnn naısl geçti

iyiyim bende cnm bi kaç daha yazdım sana ama sen çıkmıştın bugün gittim doktora klomen verdi yine yumurta sayıma göre aşılama yapacak bu ay sen neler yapıyosun

iyiyim bende cnm bi kaç daha yazdım sana ama sen çıkmıştın bugün gittim doktora klomen verdi yine yumurta sayıma göre aşılama yapacak bu ay sen neler yapıyosun

ay cnm sen yazon ben sana cvp yazom bi gömrüşmedik inn ya :)
aman ne olsun iim bend ekuzummm...
ay hade baklım kuzum yaaa çörek otu yapsana ne olurrr...zmnı gelnce ben sana süt buhrıda yap dicem..sanırım bugn ikinci günn yarın başla işte hem top karabi,bere hem çörek otu karışımına sonradan aişılma yapılmadn bi gn önce de süt buhrı yapcz tammmı..allhın iznyle üstseinden gellcz kuzum

gönüller bir olsun demi cnm bende bugün bal çörek otu aldım ek olarak onada başlayacam yarın süt buharını belki yapamam kayınvalidem bende kalıyo eğer evde değilse o gün yaparım inşş. RABBİM hepimizin yüzünü güldürür cnm ben kestane balı aldım olurmu acaba

kızlarrrr şeydam nber canım nasılsınız ne var ne yok biz iyiz oğluşum büyüyo yarın 32. haftaya giriyoruz arada sancım oluyo yaklaşıo günler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…