Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ayy kız adamada yazık yaa..sen yaaşdın birde adam ayaşttın ya hell olsun valla sana..kuzum vrdır bir hayr bakalım sonu hayır olsunnn

ttalım ilk önce merhaba..eet yurtlama dönemn prolktin hormnn düzene girdiese ne mutlu sana...yumurtalama döenmnde akıntı bel ağrısı szivilcenme yada parlak bir yüz..kahvernegi leke ..göğüste ağrı zızı herşey olur..sen ii değrlendr..gün aşırı ilkşiye gir...
meni dediğin şeye gelince emn ol o akmıştr..sen uyurken akmıştr frketmmşşindir..illa tuvalte gitmşindr ozmn akmıştr.spermler içerii gider sıvı dışrı gider bu çok norml...5 gn 7 gn boşver takılma onlara..o rahmdeki tbakanan kalınlığıyla alakalı cnm...kendinde demşsin duşa girmişin o akrken anlamamışındr

Bende de hormon bozukluğu var..2mizde de sorun olunca daha da zorlaşıyo işte
Bizim 2 ay oldu canım ameliyat olalı,doktor 6 ay sonra gelirsin dedi.Bakalım işte beklemedeyiz..hayırlısı olur inş

cnm sen tedabvı göruyormusun hangı hormonşarda sorun var cekelım onları kenarıya

ay benım ablamda öleydı acım ac dıyodu
sımdı bana sasıyosongul ben bunlaı yesem cocuk gazdan catlardı dıyo

Sorma yaa en çokda mercimek çorbası ve nohuta hasret kaldım hep aynı şeylerı yemekten gına geldi artık. Her akşam düzenli içecekler hazırlıyom kendime sonrada eymene dönüp annen senin için nelere katlanıyo diyom. Tabi bu duruma en çokda osman gülüyo. O zaman anne olduğunu anlamazdın dıyo. Diyom okadar bı yudunda sen al, sende baba olduğunu anla ama dınlemıyo

ayy kız deme deme sonra hatunn miğdesi çorebaya döüyor yaa..yazık valla pek açom sonra innkiii

Ne demim kiz zaten yapmadığı yokmuş baksana garibinin kiyamam

Elif sende beni görüyorum kuzum az kaldı iki buçuk ayy donra bende öyle olcam artık arada gelir yazarım kizlar gazım var ne yesen ne icsem iyi gelir diye:)))

hımm anladm çok tşk ederm bu bel ağrısı ilk defa oldu yaa fena canım yanyo yaniii anşallah gelir bu ay bebiş:26:

cnm merhabalar oncelıkle aramıza hosgeldın ınsalla sana uguru gelır burası
bak ıcınden cıkmaması garıp olmus ılla akar ya
sımdı bu gögus agrısı acısı prolaktın yukseklıgındede oluyo cnm 1 aylık tedavı o ay ıcın yeterlı oluyo genelde 3 aylık tedavı daha uygun dıye bılıyorum ben arkadasımı göturdum dr a bıkacgn önce dr öle dedı
cnm yumurtlama dönemınde kadınlar bu belırtılerı yasamayabılıyo ama daha baya uzun sure var cnm cevabbı ogrenmeye

haha ay en kotusude ablam 15 ay emzırdı ve 15 ay eblamın yedıgınden etkılendı ne zman gaz yapıcak bısey yese o gece cocuk huzursuz uyurdu
cok sukur ben hepsını yıyorum

Ya kızlar düşünmeyeyim düşünmeyeyim diyorum ama çok tuhaf şeyler hissediyorum ben ya.psikolojikmi kiii.sol tarafımda bişeyler hissediyorum sanki sol kasığımın üstüne bi ağırlık koymuştum gibi belirtiler bi yana garip bi his var içimde sanki hamile olduğuma eminmişim gibi.

Yaa düşünme zaten boşver. Zamanla herşeyi görüyon işte.
kuzum yareen cok kolay dıs cıkardı mumkunse ablasına ceksın he

sen valla uzaklastın kuzum ıyı kadınsın

bız bu ara seydayla kötukadın
Bundan sonra daha sık gelirim. Ama banada hak veın bı ara bomboştu buralar geliyodum geliyodum kımse yok bende geri gidiyodum oyle oyle uzaklaştım

Hiç biyere gitmene gerek bana gel ben sana 10 sayfalık bi liste yapayım ne süt yapar ne gaz yapar diye

afferm öle aklıı ol DDD
ay kız dualın bile vaklti saati vr..haziran öle geç değil sıck zanntmm çok olsun ama sonrası anam anam ben o yüzden hep kış bebsi istyodum ne yalan diym oruçlrıda rbbim yardım eder inşllh kuzum ..tutamzsan kışa tutrsı olmdı seneye tursın rabbm yardım eder

ay ne yalan dıyeyım kuzum ben her ay psıkolojık gebeydım bunlar psıkolojıkte olabılır
mesela ben kızımda ustune görmusum 11 haftalıkken ögrendım hıc bı sorunum yoktu
gece test yaptık ögrendım aman Allahım ertesı sabah nasıl kustum bellı degıl

elıf ben sana acıkca fıkrımı söyeyım en buyuk neden bızım msn de görusmemızdı bak kac gecedır msn yapmıyoruz seyda ıle ıkıız baslıypruz kızla gelıyo sohpet devam edıyo ama ötekı turlu gelen donuyodu bence bız hata yaptık msn olayında topiği bosladık

Tmm düşünmüyorum artikin :)) tmm hemen geliyorum adres ver tatlişkom:))

[/COLOR]
hoşbuldum inşallah uğurlu gelir tşk ederm evet öle oluo göğüs ağrısı prolktin yülseklğnden oluo bu ay başında kıulladm işte dostinex kulandm o en etkili olan bi ilaçmış dkotor çok düştğnü söledi normal değerler 4 - 23 arası benim değer 46 dan 1 haftada 1 e düşmüş beni fen aerkilemişti bulantı baş dönmesi fallan ve adetimle birlikte ubu belirtiler gitti...yumurtlama dönemimi açıkçası tam bilmyorm son adete göre hesap edersek 14. gün ayın 24 üne denk gelio bilememin sebebi hep düzensizdi bundan önceki aylar adetm prolaktinden dolayı ama bakalm bu ay ne olacak inşallah tutar genelde bu ilacı kullanp bi sonraki ay hamilekalanlar varmış inşallah bendede öle olu kalrm hamile

Ay ne bileyim kuzucum valla buaya kadar hiç böyle şeyler hissetmedim.bende psikolojik diye düşünüp kafamdan atmaya çalışıyorum ama garip bi his işte.benimde arkadaşım 2buçuk aylık hamileyken öğrendi ne kustu ne başı döndü ne midesi bulandı adeti bile geçikmedi.şans eseri öğrendi hamile olduğunu.kasıkları dolu doluydu bide ağrısı oluyordu.bi gittik doktora hamilesin dedi doktor 2ay 3hafta hemde ev taşıdı camlar sildi koltuklar taşıdı neler neler yaptı bilmeden.ama Rabbim işte şimdi 4buçuk aylık oldu.

haha ay en kotusude ablam 15 ay emzırdı ve 15 ay eblamın yedıgınden etkılendı ne zman gaz yapıcak bısey yese o gece cocuk huzursuz uyurdu
cok sukur ben hepsını yıyorum
Yaa deme öyle ben artık kurtulmak istıyorum bu gazdan doya doya yemek yemek hatta kola içmek istıyom

Ya haklısın ama orda daha serı oluyo beklemek zorunda kalmadığımız için tercih ediyordum. Ee malum zaten bebekten adam akıllı gıremıyodum ondada beklemek istemıyordum

elıf annem umredden bı hurma getırdı cocuk dogdu dogalı bu kadar sutu görmedı ınan bı arada tas oldu tas
varsa gıdıcek bırı ısmarla mutlaka burdakıler cıx bı ıse yaramıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…