Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ay kuzum sen yap kuuzum çörek otunu ama süt buharı aşılma yapılmadan bi gn önce yap..yarın yapma..ama kanallrımda yapışıklık vardır gene yapalım dersen faydası olur zarı olmaz kuzum...ama muluka açörek otunu ve top karabiber yuıt 7 gn boyunca gnde 7 tane...top karabiber yumurtlık rezervini çoğltıyor...
çörek otu gelştryor..bak ben bu ay kullndım hem çörek otu hem serphone (klomenin eşi) yumrutlaırım oluştu..allhın iznylede yarın süt buharı yapcam ve y,ne rabbimn izniyle rabbm bebğimi kucağıuma vericek...

inşş. cnm RABBİM emeklerini boşa çıkarmasın sana hayırlı bi evlat nasip etsin yarın top karabiberide alırım süt buharı maydanozlamı oluyo cnm senin kaç yumurtan oldu

kızlarrrr şeydam nber canım nasılsınız ne var ne yok biz iyiz oğluşum büyüyo yarın 32. haftaya giriyoruz arada sancım oluyo yaklaşıo günler..

ayy bende diğer tarafa yazdım hee...
ayy iidr kuzum sennde az kaldı hee..ayy rabbm ardımcın olsun kuzum ..kocamn olmuştr o ..ay kız sor bakm şeyda teyzen hamile kalckmı diye DDD
elifnkine yaptıyodum heee...
bende de yumş var bu ay inşşlhh olck

İNŞALLAH canım sırada sen varsın ALLAHIN izniyle..

ŞEYDACIMM canım inşallah yumişlerin sıkı tutunur annecine..iyi değerlendir günlerini kendini yorma..görüşmek üzere tatlım çıkıyorum ben hayırlı geceler

inşş. cnm RABBİM emeklerini boşa çıkarmasın sana hayırlı bi evlat nasip etsin yarın top karabiberide alırım süt buharı maydanozlamı oluyo cnm senin kaç yumurtan oldu

ayy kuzum evet maydonozla olo....
bende bi sağda bir solda var sağdakinn yanında bir tane daha ve onn yanında 3 tane daha ama küçkler hepsi sağdaki büyükçene olan...

İNŞALLAH canım sırada sen varsın ALLAHIN izniyle..
ayy evet evet sırada ben olmalıyımm bende olmalı sıra..ve bende kovuşmalıyım veledimee...ay inşşlhhhh...
kızlar benim çıkmam lazım ALLAH a emanet olun
ayy neden kuzum yaaaa..erken geldin erkenden giden ne oldukine..
çıkman gerekiyosa bişe oldu ama ne ..tamm nm görüşürz arayı açmaaa
ŞEYDACIMM canım inşallah yumişlerin sıkı tutunur annecine..iyi değerlendir günlerini kendini yorma..görüşmek üzere tatlım çıkıyorum ben hayırlı geceler

evet tutunsun benm mucizemmmmmmmm
evet değerlendiryoruz kuzum durmak yok yola devam
gün aşırı dedi doktr...
ii geceler kuzum kendine dikkt et özletme kendiniii muckkkkk

songüll neden konuşmuyounn bven geld,m dedin yoksun ne olo iki gündür sana böle acaba neden geç yazosunnn

Selam kizlar muhabbetiniz bol olsun tam yazacaktım esın kahve istedi kahve yapıp geldim bu arada masallAh yumuslarin buyuyormuş seydam hadi hayirlisiyla guzel haberler verirler sana:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…