Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

sağol meryemcimm nasılsın..
iim diyeyim be canım...
bazen çok iyiyim ama bazende sıkıntılı...
ıyı kuslar ya bıraz cnm sıkkın
meryem amelıyata aldılar arkadası 3 saate yakın surdu tupun bırı gıtmış olabılır daha axcıklama yapmamslar

offff bende üzüldüm bak cok
şimdi rahimfilmi cekilenlerin paylasım alanını okudum
ordada sonyazan bayan sag tüpüm alındı dıs gebelikten demiş.
ona üzülmüştüm ay komsuna da üzüldümmm

umarım gitmemiştir tüpü yine de hayırlısı olsun onun için

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr benım canım sıkıldıııııııııııııııııı::hava guzel olsa cıkar azıcık yururdum beeeeeeee pöffffffffffffff::karlı heryer bembeyaz buradaaa

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr benım canım sıkıldıııııııııııııııııı::hava guzel olsa cıkar azıcık yururdum beeeeeeee pöffffffffffffff::karlı heryer bembeyaz buradaaa

ay ne guzel ben bu kis hic kar gormedim burda da olsa ne guzel olurdu ama nerdeee burda hava gunesli

nebilim kız belki ülkeler arası yasaktır falan.kanunen dedim ahahahhaha

ayyyy çiko mu dedin tamam anlasalım ben sana kocaman bir balkabagı göndereyim sende bana çikoooo
canim bende seni gordum cok sevindim nasilsin?

iyi diyeyim ii olayım dilberim.
genelde iyiyim ama bazen kötüyüm işte..

kız dur otur oturdugun yerde sen yeni hamişsin yürüyüşle ne işin olacak
oturcan ayak altına yastık koycanki.bebişin yerine iice bir yerleşsin.
çok dikkat et kendine canım
RABBİM feraha cıkarsın canım..iyi ol İNŞALLAH..

aminnnn canım benim...sana da iilik versin bebişine de sağlık

canim iyi seyler dusun bak iyi olacak INSALLAH demin sana yazarken bebek nasil diye yazacakdim az daha bak gor INSALLAH korunman biter bitmez bebek gelecek , ben daha asilama yaptirmamistim elif beni onceden tebrik etti hamileliginin son gunleriydi burda olamazsam diye onceden tebrik etmisdi ALLAH soylettiriyor kesin bu arad elif nasil kucuk eymen ben bey nasilmis bilen var mi? ne zamandir yok:26: lamis de yok:26:

hahaha ay burda da yumurta bayrami yaklasiooo yumurta cikolar cikti ehuehuu

ay ne bileyim dukkana dogru yurusem aslinda fena olmaz haaa.. ama bu karda bu sogukta cikipta poposumu donduramammm ayy yerlessin artik agri vuru zaten ikidebirD: canim tatlidir benimm ay bide normal dogum ben nasil yapicam bilemem esimin kesin yanimda olmasi lazim ki solenimmmm ahahahahahahahahahahahahaha

insallah canım korunmam bitti zaten.
15 16sı gbi beklenen adetim sonra calısmalar baslıyor
inşallah öle olur hemen hemen tüm arkadaslarım öle diyorlar saolun acaba beni mi teskin ediosunuz dedim gecende:)

elif ii biraz eymen gazlıymış.ona koşturuyor..

lamişi hiç deme hayırsız lamiş diorum ben ona

evet lamis e bende kizginimm diorum bebegi buldu unuttu bizi..elifle gecende faceden gorusmustuk iyiymis pek girmiomus kk ya cunku hemen cikmak zorunda kaliomus bu seferde hersey yarim kalinca ayiop oluo karsi tarafa die ole yanii... ayyy benn sigarasadimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…