Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

canim ikisi tek yumurtaydi biri ayriydi ama hangisinin kalbinin durdugunu bilmiyorum dr bu bebek kalirsa annesini zehirler demis anlamadim bende :26::26::26:

kizlarrrrrrr bugun biz dra gittik dr yavrumun cinsiyyetini soyledi bu haftalarda pek soylemem ama sizinki %100 dedi ama kimsede yok ki soyleyim siz yorumlarinizi yazin sonra soyleyim en iyisi

ask olsun hic mi merak etmedinizzzzzzzz????????:44::44::44:

bu arada ikili testin cevabi 2 hafta sonra cikacakmis ense kalinligi normal cikti cok sukur
sedeffff kiz ne yaptin ??? hcg yaptirdin mi?
fanaa da yok ne zamandir:26::26:

selam canimmm nasilsinnn ben geldim cinsiyetini siole bakimmm erkek dimi:))))))))))))))))))

bu arada ikili testin cevabi 2 hafta sonra cikacakmis ense kalinligi normal cikti cok sukur

yok kuzum yaptırmadım..bugün aşılamamın 19.günü.doktorum 14.gün tahlil yaptır olumlu olursa progestan fitile devam et demişti...ben idrar testi yaptım negatif çıktı...bıraktım progestanı..ama adet olmadım daha...sen progestan kullandınmı hiç adeti geciktiriyomu???

bencee prenses gelecek sana

kizlarrrrrrr bugun biz dra gittik dr yavrumun cinsiyyetini soyledi bu haftalarda pek soylemem ama sizinki %100 dedi ama kimsede yok ki soyleyim siz yorumlarinizi yazin sonra soyleyim en iyisi

ayyyy kesın erkek gelıyoooo bu haftada erkekten baskasına kesın denılmezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz kusummmm ısıgında sonmus ay ben bı arastıryım bakım yazdınmı bıyerlere

ay yok basa yerde yazmamıs bu pıpılı söyleyım ay kıme soyluyısam kımsede yok

ay ben doğurana kadar vc de baktımmmm
ay ben hergun bakıyorum bısey yazdınmı dıyee
ay senın adetın hıc gecıkmezkı

progestan fitil geciktirdi diye düşünüyom ben...ama 2 ay önce yine kullanmıştım bıraktıktan 1-2 gün sona adetim gelmişti.bu sefer çok gecikti...hamile kalıyım adağımız var zaten kurban kesecez:)allahım inş bu sefer güldürsün yüzümü.cumaya test yapacam...aşılamadan tam 3 hafta sona

ay cnm benım ya ınsaalla ya ay her guz yaz kuzum ya geksede gelmesede kırmızı puff
ay o zman ıı gunkaldı oylemı

ınsalla cnm eger bebış yoksa bu aymı tup yoksa bır ay aramı ablamın görumcenın transfer yapıldı bu cumartesı beklıyoruz cn heyecanla

1 ay ara veririm heralde canım ya...çok streslidir o durumlar canım yaa..yumurta toplama transfer manevi olarakta yorucu günlerdir...fiyat olarak ne kadar mal oldu acaba biliyomusun?

ayy dilberim hepp içime kzı gbi gelodu ama nedense bu haftda belli olaaan hep erkk olo

1 ay ara veririm heralde canım ya...çok streslidir o durumlar canım yaa..yumurta toplama transfer manevi olarakta yorucu günlerdir...fiyat olarak ne kadar mal oldu acaba biliyomusun?

cnım progestabnı bırakalı kaç gn oldu de bakim bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…