Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

slm zeynepppp ben iyiyim sen nasılsın canım????

sınem delyam meryemım merhabalar
kizlar selam nasilsiniz:KK3::KK3::KK3:
ohh masallah canimmm allahim nazarlardan sakinsin:nazar::nazar::nazar: ay erkek gecio icimden valla pasa dicektim az daha ama allahtan hayirlisi artik saglikli sihhatli evlat nasip eylesin yuce rabbim hepimize...belkide ondandir canimm.evet tuzlu cubuk kraker migdeyi bastirio o yuzden iyi gelio..sole valla alsin 3 4 paket:KK9::KK9::KK9: ceviz findik badem kuru kayisi incir filanda yiyiosun dimi:)))

ay canim nedense her kes benim icin erkek diyor bakalim yarin dr gore bilecek mi:KK52::KK52::KK52:tabi ki benim icin en onemlisi saglikli olsun da baska bisey istemiyorum :nazar::nazar::nazar: yok canim kindik ceviz yiyemiyorum midem cok hassaslasti ne yesem agzima geliyor 3 kilo zayifladim simdiden

bakın cicilerimize $50-adet-bebek-sekeri-sepet-kapi-susu-yastik__76811089_0.jpg $50-adet-bebek-sekeri-sepet-kapi-susu-yastik__76811089_3.jpg $50-adet-bebek-sekeri-sepet-kapi-susu-yastik__76811089_4.jpg $50-adet-bebek-sekeri-sepet-kapi-susu-yastik__76811089_1.jpg $76811089_tn9_2.jpg nasılllar...

hamisler var burda uleeeeennnnnnnnnnnnnnn:KK47::KK56::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: aha canim cekse napicam ben adam valla kacar yaaaaaaa...alamanyalarda kabak nerden bulim kuzummmmmm pöff kotusunuz sizzzzzzzzzzzzz...hihh neyse suanlik canim hicbnirsey cekmio acikmadigim surecede pek bisi yemiorum ehuehu:KK56::KK56:

hahhahah hamişlerrreee bakkk
ne bilim hamişşş olan gelmiyooo diye rahat rahat koydum:KK51::KK51::KK51:

canın cekerse kargoya koyarım bir balkabagı yolllarım sana.
kız bu arada tr.den almanyaya kargo olurmu bunu bilmiom bak

kizlar selam nasilsiniz ben iyiyim :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: 10 dakkaya burdayim namazimi kilip hemen geliyorum:KK54:
tamam canım bekleriz ben iyiyim seni gördüm daha ii oldum. Allah kabul etsin insallah
meryemm cnmm nasılsın

iim canımmm yazdım sana görmedin sanırım.
evdeyim bahar yıorgunlugu var sanırım
hem üşüyorum hem keyifsizim battaniye altından yazıyorum:)))

sen ne nasıl durumlar?

tamam canım bekleriz ben iyiyim seni gördüm daha ii oldum. Allah kabul etsin insallah

sen ne nasıl durumlar?

görmedim cnm bende kaç gündür halsizim evide boşvermiş durumdayım bi üşüyorum bi terliyorum hasta olacam sanırım

hahhahah hamişlerrreee bakkk
ne bilim hamişşş olan gelmiyooo diye rahat rahat koydum:KK51::KK51::KK51:

canın cekerse kargoya koyarım bir balkabagı yolllarım sana.
kız bu arada tr.den almanyaya kargo olurmu bunu bilmiom bak

ahahaha :))) olmaz olurmu len sen ne sandimm ehemm ehemm ben seydemi oturuom delüüüüü:))) ama yollasanda 10 gune anca gelir bende tr ye gelicem die yigenime legonun terligini almistim bide adidas spor ayakkabi aldim onlari yolladim ciko filan koydum bide ole yaniiiii:KK53::KK53::KK53: dediler 10 icinde orda olur ahahaha

bende iyiyim ALLAH kabul etsin cnm
tesekkur ederim canim
hbuldum canım sağolasın ALLAH iyilik versin bende iyim çok şükür..:)

ALLAH kabul etsin dilberimm çok şükür bizde iyiz..
canimiyi olmaniza cok sevindim cicisleriniz cok guzel :nazar::nazar::nazar:

sen ne nasıl durumlar?

canim bende seni gordum cok sevindim nasilsin?

X