Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

iyi akşamlar
7 şubat perşembe 09:30 itibariyle anne oldum kızlar Rabbim isteyen herkese en kısa sürede nasip etsin inş.
çooooook güzel bir duyguymuş hesapsız şükürler olsun
(spinal sezeryan oldum)

Son düzenleme:
AMIN canim INSALLAH bende her gun dua ediyorum INSALLAH ALLAH dualarimizi kabul eder AMINNN...
benim bereketim tabi kızımbi elif eksik o nerelerde bakimm

canim sen mi kesf ettin ne kadar da dogruymus:26: alay konusu oldum yaa

nedemek görmemişdir olabilirr canımm
gelmeyenleri sil gitsinn
olsun en azından 2013 olduu bendece güsel olduu
sağolsın kzuum benmm..ayy kızzz uğurlu gelsin sana bakk heee...ben bişlomm varbi hikmet du bakalımmm
alıkkk alıkk ohh ne hoşş...berrinde laıkk...
klız ben elife sorodum ya eyemen sor bakim tekme atckmı fln diye..öle karnı burnnda hatunumuzda yok deme sorydık onada bebşi söyleyydiii
ayy songul bende hamilelikten mi alik oldum son zamanlar ??? bilmiyodum:26::26::26: kimse bana laf anlatamiyor kafama dank etmiyor sanki:26::26::26:

ayyy kızzz alıklını yuiim senn..olsun alık olmak iidr..

aminn canaım saoll bekleyip görecez bakalımm

bende iiyim canımm saoll
gezmelerde mi yoruldun böylee
evett canm gezmek yordu:)
cnm bızım komsmuzun görumcesının 7 yıl olmadı o elmayı getırdıler o ay oldu yalız o taş gıbı bışey ben gördum nasıl kullanılıyo
ayyyyyyyy

kanak bende istiyorum o elmadannnn
ayy şuna bak herhalde bırakıcaksın alışveriş hep var ama biz hep yokuz

evet özellikle sen hep yoksun((

(ay nasi tripliyim sana da he)

iyi akşamlar
7 şubat perşembe 09:30 itibariyle anne oldum kızlar Rabbim isteyen herkese en kısa sürede nasip etsin inş.
(spinal sezeryan oldum)

canımm cok sevindimm minik kızınn bizlere göstermeyii sakın unutmaa
allahım saglıklı bi ömür nasip etsinn sizleree canımm

iyi akşamlar
(spinal sezeryan oldum)

allh bağıoşlasınn kuzummm...allh analı bablı büytsünn kızımızı...allh nazardan sakınsın inşllhh

iyiyim canim sagol sen nasilsin dinlenyo musun bakim bak sakim is falan yapim deme
canimsin sen benim bi sey degil
iyi akşamlar

Sevgiciiiiim cok tebrik ederim ALLAH anali babali buyutmeyi nasip etsin INSALLAH, hayirli evlat olsun saglikli uzun omurlu olsun INSALLAH cok cok cok sevindim gercektenALLAHIM nazarlardan korusun minigimizi AMINNNN........ darisi basimiza INSALLAHHH..........AMINNNNN.....

evett canm gezmek yordu:)

ayyyyyyyy

kanak bende istiyorum o elmadannnn

evet özellikle sen hep yoksun((

(ay nasi tripliyim sana da he)

aslında bende bı tane vardı arkadaşıma verecektım öle bı saklamışım kı kendım bıle bulamıyorum

anladımm ii baya işe yarıyomuş bu buhar ben bukadar detaylı bilmiodum... işte dr bendede klomen denedi denedi olmadı yaa gonal f diye bi iğne kullandım gerçi son anda oldu benimkide büyümüyodu birden atak yapmışlardı.... evet iğneler baya bahalı ya be kalemin tanesni 275 e alıyodum ve 3 bide yarım kullandım o ay maya masraflı yaa .... Rabbim inş masrafsız bi şeklide nasip eder senesine kalmaz inş :)

ben neden süt buharını yapmayı akıl edemedimm belki faydası olurduu
bak ben bi daha asılama yapalılacagım zaman bana hatırlat
dicemm ama nesee bakalımm ne ler olacakk

iyi akşamlar
(spinal sezeryan oldum)

aaaa tatlım benım supersın cnm bıze haber ettın cok sevındım nasılsınız cnm
ay dedıgım gıbı sezeryan oldu cnm he nasıl yavrum tosuncuk kac kg doldu emışmeler sutler nasıl
cnm 7/24 hzmetındeyım kafana takılan olursa

canımm cok sevindimm minik kızınn bizlere göstermeyii sakın unutmaa
allahım saglıklı bi ömür nasip etsinn sizleree canımm

allh bağıoşlasınn kuzummm...allh analı bablı büytsünn kızımızı...allh nazardan sakınsın inşllhh

sağolun kızlar Allah razı olsun Rabbim sizlere de nasip etsin inş. en kısa sürede resmini ekleyeceğim

canim kendimi kotu hissediyorum pis yedilideki zeki gibi
bana eylül sonu ekim başı gibi dedi ama diğer gidişimde daha netleşicek sanırım benim adetler 32 gün de oluyıdu çnkü

anladim canim benim dr benim haftami sata gore hesapliyor ama ben asilamayla hamile kaldim acaba dogru mu? sat 19 aralik asilama 29 aralik adetlerim de son aylar 28-29 cekiyordu

canim kendimi kotu hissediyorum pis yedilideki zeki gibi

anladim canim benim dr benim haftami sata gore hesapliyor ama ben asilamayla hamile kaldim acaba dogru mu? sat 19 aralik asilama 29 aralik adetlerim de son aylar 28-29 cekiyordu

cnm benım önemlı olan adetın ılk gununen hesaplanması cunku yumurta 2.gunu oluşmaya başlıyooo gec yumurtlama olmadıugı taktırde sattan hesaplanıyo

iyiyim canim sagol sen nasilsin dinlenyo musun bakim bak sakim is falan yapim deme
canimsin sen benim bi sey degil

iş yapmıorum canımm ama süreklide yatmıorumm açıkcazıı
nasipse olur inşALLAH canımm beklioruz işdee bende ssenin kadar sanslı olabilseydimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…