Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ıyı tatlım bıraktıgın yerdeyız cok boşladın bızı bebek olunca hıcten gelmezsın
yaa aslına bakarsan hep bi problem vardı epeyy bi zamn net yüzünden gelemedim sürekli problem vardı... tam net düzeldi bu sefer eşimle ikimiz aynı anda giremedik hep kastı ee haliyle bende ona bıraktım... gündüzleri vakit bulamadım bi sürede kafamı toplamak açısından giremedim... yoksa hepiniz aklımdasınız walla vicdan azabı bile çekiyorum giremedim için... belki bebek gelince daha rahat olurum yaa en azında psikolojim rahat olur... :)

aminn cnm sagolasin,, gobisde sessiz sessiz duruyolar tadini cikar hamileligin cok cabuk geciyo,,
daha onceden konusurduk ben nilufer bilmem hatirladinmi

hatırladım canım ayy evet bugünde bi kaç anne aynı şeyi söyledi ben de yarından itibaren günlük tutucam bu kadar bekledim sindire sindire yaşamak istiyorum inşallah

haha kk da yabacıladı senı
neler kullanıyosun cnm tahlıllern yapılsımı

bak sut buharı tıtretmış ama ıse yaramışşşşşşş
ay pambıklerın sahıbı nasıl mutlumu cnm baba oluck dıye

ah kuzum benımde 43 gun sonunda o şekılde olmuştu bıde agır grıptım
hemencık bızım kure başlasaydın kuşum sut bıharıda yap yıne
ayy cnm hiç aklıma gelmedi innki o kür yaaa.gelseydi çörekotu fln alırdım başlardım..ay eşimde çok kızıyo artıkk heee..uyuz e olcakkk..
bu arada annemn dayısının karısı var annemle aynı yaşta ve benmde süt annem.dün umreden geldi..orda bi elma varmış..çocuğu olmayanlara ve hamile kalıp düşük yapan kişilere ii gelomuşş...birisi istemiş ondan..onnda aklına ben gelmişim..rabbm kabul etsn...

bu arda rüyamda dün gece çok ilgnç şeyler gördümmm...resmn filmm

berrinnn sen nasılsınn kuzmmm aşılama olmuş galiba bu ay yanlış okumadıysam geçmişte hadi Rabbim güldürsün yüzümüzü inş.. hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin dilberim seninde tekrar hayırlı olsun evladın nasıl gidiyo hamileliğin kaç haftaya grdiniz Allahım tamamına erdirsin inş.... şeydam napıon kuzum nasılsın sende durumlar nasıl :):):):):)

ben daha duymayız falan zannediyordum açıkçası biraz şok oldum,heyecanlandım ayy inşallah sağlıkla kucaoıma almayı da nasip eder rabbim
amin fatoşcum..en güzel dua bu..
Allah saglıkla hayırla kucagına almayı da nasip etsin..tekrar tebrik edeyim seni ve eşini

selam canım hoş geldinnn nasılsınn
gezmelerdennn daha degerlii muhabbetimizzz
saol berrinimmmmm iyiyim canım biraz yorgun ama tatlı yorgunluklar

evet sizlerle olmak daha güzel sen nasılsın bakiim?
hiiii kuzum hiç özlemezzz olurmuyummmm inan okadar özledm ama kader naparsın çekmedi bi ellerinii geliyim sizeee

kaderrrr diyemessin sen kendin ettin

cnm bızım komsmuzun görumcesının 7 yıl olmadı o elmayı getırdıler o ay oldu yalız o taş gıbı bışey ben gördum nasıl kullanılıyo

aa berrin bu aymı aşılama oldu yokkk kız ben sanki sadece çatlama iğnesi fln olck diye bilodumm...yoksa benm kafmm mı sulndı du bakalım berrinm söler şimdcikkk

bende ne edim cnmm duromm ölee adet oldum çok şükür..öle yani kuzum ..maşşlhım varr aşadan yana

bırk bacakların titiremesini insann canı açıyor yaaa...ben ilkinde zorlanmmıştım sigra içmiştim zamn geçmişti anam ikincinsinde bırk zmn flnda geçmek bilmedi innkiii....
ay kuzum ben sana dedim de iştee gel bide şyedayıo dürt..anca doktr tamm ilkşkiye gir düzenli olrk dedinde yapodumm..eee şimdiş şeydann adetleri düzensiz ne zmn yapsın bu garibanç...yumrtası olup olmadınıda bilmoo.:)))ne blim bi tarh tutrım olmadı yaprım kuzum ya

aminn canaım saoll bekleyip görecez bakalımm

saol berrinimmmmm iyiyim canım biraz yorgun ama tatlı yorgunluklar

evet sizlerle olmak daha güzel sen nasılsın bakiim?

bende iiyim canımm saoll
gezmelerde mi yoruldun böylee

ayy evet ya sen ona bi pambikli foto koy ozaman hatırlar
şuan sadece elevit kullanıyorum
ama gerçekten titredi dizlerim sırf ona özel gittim en büyükkk tencere aldım (kazan gibi) yai pek kolay bişey değilmiş
pambikler yere değmiyor desem

ahh merim benim seni yerim(aa ne güzel kafiyeli oldu)sen de aklımda olan şanslı arkadaşlardasınseviyorum seni yawrumm
teşekkür ederi canım bilmezmiyim ben seni...
pampikim artık bizimlesin dimi:26:

benim dualarım hiç işe yaramadı ama seninkiler kabul olur insallah

seydammmmm elmannnn ii gelir sana insallah...şifa olsun kuzum.

rüyanıda anlat kıs hayırlara vesile olsun insallahhhh

cnm bızım komsmuzun görumcesının 7 yıl olmadı o elmayı getırdıler o ay oldu yalız o taş gıbı bışey ben gördum nasıl kullanılıyo

ne taşı kız bana sadece elma vardiler başka bişe vermediler başka bişedemi vermeleri laxzımmış

bak senn benimle ilgilenmedigin nasıl belli yazdıklarımı okumadın mıı
cuma günü asılama oldum benn seker

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…