Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

hey meryem bak ne hayırlı kankan var senı kurtardım masraftan hem arkadaşlarınla buluşturdum

lamiş sende bu kadar ara verme hımmmm bakarsın bebeışın huysuz olur hıcten gıremezsın

bberrınım bu kadar kalabalıgı görunce kal geldımı gelırsın bı başına cıkatrsın yıne pambıkım ugurlu geldı gercı bıkaçkışıyı sms ıle ayarttım ama olsun

haha ben de o sıra grinin elli tonu diye bi kitabı okuyodum koydum önüme durabildiğim kadar durdum ve okudum kitapta biraz seks içerikliymiş yani libido tavan yaptıama kendi halime de çok güldüm o durumdayken

canim coookk tebrik ederim hayirli olsun ALLAHIM saglikli kucagina almayi ve buyutmeyi nasip etsin INSALLAH AMINNNN...
canim cok tesekkur ederim bugun 7+4 olduk cok sukur ALLAHIM hepimize saglikli sorunsuz hamilelik nasip etsin saglikli kucagimiza alalim INSALLAH ve bebek isteyen arkadaslarimin INSALLAH tez zamanda hayirli haberlerini duymamizi nasip etsin INSALLAH AMINNNN...

bu arada epeydir topiki bu kadar kalabalik gormemisdim cokkk sevindimmm

her kese selam nasilsiniz???

aman canım maşallah diyelimde malum bizim için yokluğu çok zor bu şeyin inş tez vakitte bişiyler olurda doğumdan sonra kendiliğinden düzeliverir kuzum :):):) bide ne sorcam bu süt buharı kanalları açmak için değilmi ee maşallah senn kanalaarında bi problem yok bide klomen falan harici iğneylemi büyütmeyi deneseniz yumurtaları ? dr beklemedemi şimdilik...
aminn canaım saoll bekleyip görecez bakalımm

bende iiyim canımm saoll
gezmelerde mi yoruldun böylee
inş hayırlıısyla bakalım.........

ayy sağolsınn kuzum benimm..şifa olsun valla...bugün sizden sebep zemzem içtim sizin adınıza ve hurma yedim allhın gücüne gitmesin ama ikisinide pek sevmm heee
rüyamı ankatırım gülmk yokk bu 1
ikincide yorum isterimmm bu arada songül sana geçn gnki rüyamı anlattımıı..elinde ijki bebk vardı..biri yeşil örtülü diğeri sarı örtülü yeşil olanı bana bu senn sarıyada sana budaaa seninnn dedii.çdün geceki rüyamm çok uzun bu arada
bak senn benimle ilgilenmedigin nasıl belli yazdıklarımı okumadın mıı
cuma günü asılama oldum benn seker
ayy kuzumm kusura bakma innkii kaçmışş herldegözmden..yoksa seni sevrim bebeğimm benmm..ay kızzz öle bişeyi nasıl atlamışım şimdi resmn ezik histtm hendimmii heeee...özür dilerimm kuzum yyaaa

ya kızlar bakarmısınız biz bizeyizz heee boşuna topik değiştrdik :)))))
keşke değiştrmeyeyydikk.ben her ay listreden 3 5 kişiyi silom hee ..bat belrtmiyolr diye...peşlerinde koşamam ztnn aktf hiç değiller..sıra fanayaaa gelooo haberii ola

haha pambukler mutlu desene

bak tencere boşe gıtmemış bebek mevludundede kullnırsınız

cnm eleevıt bana 1 ayda tam 7 kg aldırmıştı decavıt kg yapmıyo aklında bulunsun

ayy kuzumm kusura bakma innkii kaçmışş herldegözmden..yoksa seni sevrim bebeğimm benmm..ay kızzz öle bişeyi nasıl atlamışım şimdi resmn ezik histtm hendimmii heeee...özür dilerimm kuzum yyaaa

nedemek görmemişdir olabilirr canımm
gelmeyenleri sil gitsinn
olsun en azından 2013 olduu bendece güsel olduu

su cümleyii bana acarmısınn ben anlamadımm canımm:26::26:

aa kuzum kesın gebesın alıklık gelmış sanada

cnm hanı akşamları genelde kımse olmuyo ya sende genelde her akşam gelıp gıdıyosun ya bu kadar kışıyı görunce sasırmadınmı

pambık ugurlu geldı dedım

arkadaşlara msj attım dedım bıde

ayy songul bende hamilelikten mi alik oldum son zamanlar ??? bilmiyodum:26::26::26: kimse bana laf anlatamiyor kafama dank etmiyor sanki:26::26::26:

canım çok sağol seninle yakın hamileliğmz ben de 6+5 im inşallah

inşş kuzum şu nette problem olmasa her akşam bile gelirim uyuz ttnetçiler yaa bide extra para ödeniyo he... ayyy nasip olsa kucamada alsam hayırlısılyla topik bebbeği şekerim bu abisine çeker inşşşşşş
ohh ohh maşallah tamamınıda gör inş... bende her akşam tekrar tekrar edyorum dua bütün kardeşlerim için sağlıklı ve tez zamnda hamile kalabilmeleri için... kaldıktan sonrasıda güzel geçsin tabii Rabbim hepsine ayrı ayrı yardım etsinnn ........

hımm anladıı sen topladınn yine herkesii desenee canımm
evett ben gelip gidiorumm ama beniimle kimse konusmuor burda olsalar bilee
kalabalıgada sasırmadımm merii geldii böle olduuu
ayy songul bende hamilelikten mi alik oldum son zamanlar ??? bilmiyodum:26::26::26: kimse bana laf anlatamiyor kafama dank etmiyor sanki:26::26::26:

hehehee canım hoş geldin nasılsınn dua yı yazmıssın bu raya çok saoll

sms hatunum benm yaaa..onların içinde lamişte vr deme meryemcikte var...bende varım ama ben ztn eşimi yolcu edip koşdodumm :)))
haha ben de o sıra grinin elli tonu diye bi kitabı okuyodum koydum önüme durabildiğim kadar durdum ve okudum kitapta biraz seks içerikliymiş yani libido tavan yaptıama kendi halime de çok güldüm o durumdayken
heyytt bee kitbı kess sen gördün müü :)))
ay kız aslında ağlancak halimize güloz ya neyse..her şeye ağlıyoz buna ağlamaylım bare:)))

süt buharı her şeye ii gelo kuzum..kanallrı az bişe açar çok aççanı ddüşünmüyorum..öle olsa her tüp bebk tedavisinde buı kullnılır diye düşünyorumm...
ama aşada mikroplrı öldüryor..akıntıyı söküyor..itihabı aloo..varda varr kuzummm..öle yaniii
benm kannlrım açıkmı bilmm cnm..açık olmasa herlde yumurta dölnnmez idye düşünyorum bennn..
bir tek tutunamıyorr..
klomenii yaptı işi yapan serephone tarzı bi ilç vero...sabah akşam 5 gn boyunca adetn 2. gnü başlozz..ilacı kullndıktan 13 gn sonra yani adetn 15. günü gidoz yumurta büyüdüyse ne ala ..büyümediyse kalo..ne bilim iğne hiç denemedi ama 2 yıl önce bu aylarda menegon kullndım ben 3 kutu içinde 5 ilaç var o 5 ilaç 5 ilaçşla karışıyor..toplam 15 iğne..banamısın dmedi kuzum...ama şöle bişe vrr 1 taesini devlet karşılıytor diğer iki kuıtuya 300 lira para vermiştim..çatlama iğmneside..ama olmadımı olmuyoorr..senesini beklo benm bebkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…