Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

neysemm kızcaktım ama vazgeçtimm kıymadımm sana :)))))
çok merk ettm seniii ..küsüşcektimm o kdr yazdım facedenn bide görüldü deendi sonra cvp yok nneysemmm sen bebeiş ii sen ii aman rabbm kucnda göstersn kuzum benm

ıyı yapmışsınız cnm

ay benım tospıkımde 6+4 tu kalp atış gördugumuzde 0.57 cmdı

erva cnm bebşın sakınleşmış cok sevındım
cnm nazarda olmuş olabılır bebgın maşalla cok tatlı cok resım falan koyma kuşum hemen etkılenıyolar
ben her ayı doldurdugunda bı foto koyuyorum okadar bol bol oku annesı sagolsun şeydamda guzel okuyo okur arasımı hep

ayy canım benm allh razı olsun kuzum benm...
allh saatini bilo bazen..geç olsun ama sağlam olsun diyorsun ama insn çok ssabırsızlanıyor ne etcezz

ben bugun cok sevdim gunduz ilk defa sesler cikarmaya basladi bana heyecan yaptim galiba baya konusdum
benimmi nazarim degdi kimbilir.. hep okuyoz cnm babasida bende,, cok kotu agladi yawrum ya biyerimi agridi neoldu.

pambik senide tebrik ederim saglikla gelsin yawrun,,

amin çok sağol ervacım sen de sağlıklı sıhatli,mutlu büyüt bebişini

olabılır cnm anne baba nazarıda deger ay 4 numara bez aldık dun huc kaka cıkmaDI ben acemı anne

ii akşamlar kuzular nasılsınız nasıl gidiyo hayat .... havadisler var mı şölee güzel güzell......

ıyı akşamlar cnm benım bak pambıkten guzel haberler var sen nasılsın cnm
şimdi görrdüm bende geçmiştee bak gelir gelmez ne güzel bi hbrler karşılaştım ii oldu Rabbim hayırlısıyla tammına erdirsin inş. kucandada göstersin :)
ben iyiyim şükür beklemedeyiz baklaım :) sizler nasılsınız asıl nasıl gidiyo neler yaptınız epeyyyyy bi uzak kaldım ben topikten...

arkadasım allahım saglıklı bi hamişilik hayırlı bi evlat nasip etsin inşallahh
kucagına aldıgın günleride görürüzz insaallaahh canımm

ıyı tatlım bıraktıgın yerdeyız cok boşladın bızı bebek olunca hıcten gelmezsın

ah kuzum benımde 43 gun sonunda o şekılde olmuştu bıde agır grıptım
hemencık bızım kure başlasaydın kuşum sut bıharıda yap yıne

aaaa bu site beni atmış yaww bişeyler yemeğe gittim baktım yokum niye böyle oluyorben bayağ uzak kalmışım sanırım
şeydam bu ay tekarar yap süt buharını ben de senin tarife göre yaptım ama sadec 1 defayapabildim kızım ne zor durdum onun üstünde dizlerim ağırdı bacaklarım tirtir titredi yaww 1 defa da incir kürü yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…