Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ben de simdiye kadar kullaniyorum progestani dr kesmeyelim bebegi tup bebek gibi dusunelim dedi gunde 3 defa 200luk alttan koymami soyledi bana, agizdan alinca uyku hali bulanti falan cok oluyor dedi. canim senin icin cok sabirsizlandim INSALLAH hayirli haberlerini aliriz burda kutlariz her zaman aklimda ve dualarimdasin canim :KK16::KK16::KK16: lutfen nette fazla takilma asilama konularina insanin kendisini dinlemesine sebep oluyor seydanin dedigi gibi kendini dinleme gunler cabucak gecer zaten:KK16::KK16::KK16:

canım ilki gibi diilim zatenn bekliyrum sadecee ilkin de cok agrım vardı belirtimi diil mii die çok takıodumm
ama suan agrım yok hiçç onun için heraldee pek de bi beklentimm yokk
evet hap beni çok kötüü yapıor haftaya gidersem bende fitilini isticemm yazar inşş
şimdi uyandım daha bas dönmesi uyku yapıor yaa

bizim de melegimiz olacak buraya yazıoruz topink dee
dua okuyorlarmıs ne okuyorr kıslarr sen biliosundur canımm

mübarek günde olmuşsun,buğünlerin hürmetine inşallah güzel haberi alırız canım.

kist aslında % 80 bayanlarda oluyomuş canım korkulucak bişey değil,gebeliğede engel bi durum değil ama ileri boyuttakiler tehlikeli oluyo,hayırlısı olsun canım ya vardır bundada bir hayır,

senin yapman gereken aşılama yaptırdığını unutmak,başka şeylerle meşgul olmak!!!!!!!!!

ne var sanki bitanede benim için doğursan :)))

ya başka bi arkadaşa yazıcaktım yanlışlıkla oldu canım kusura bakma lütfen.benim bat ı unutma 21 ine dua et Allahım adet olmim de leyla adına :))) töbe töbe pazarlık yapıyoz sanki :))))

hiç gülücem yoktu kız:)))

canım ilki gibi diilim zatenn bekliyrum sadecee ilkin de cok agrım vardı belirtimi diil mii die çok takıodumm
ama suan agrım yok hiçç onun için heraldee pek de bi beklentimm yokk
evet hap beni çok kötüü yapıor haftaya gidersem bende fitilini isticemm yazar inşş
şimdi uyandım daha bas dönmesi uyku yapıor yaa

Canim aslinda benim kullandigim tam olarak fitil degil oral da kabul edile bilir ama dr vajinaya koymami istedi yani

canim diger topikte bazen bende katiliyorum dua listesine ama son iki aydir katilmadim magalesef ama ilk sayfaya bak oraya yaziyor yasemin

mübarek günde olmuşsun,buğünlerin hürmetine inşallah güzel haberi alırız canım.

kist aslında % 80 bayanlarda oluyomuş canım korkulucak bişey değil,gebeliğede engel bi durum değil ama ileri boyuttakiler tehlikeli oluyo,hayırlısı olsun canım ya vardır bundada bir hayır,

senin yapman gereken aşılama yaptırdığını unutmak,başka şeylerle meşgul olmak!!!!!!!!!
elimden geleni yapıorum canım düşünmemeye calısıyorum bendee
bekliyip görecez canımm

Canim aslinda benim kullandigim tam olarak fitil degil oral da kabul edile bilir ama dr vajinaya koymami istedi yani

canim diger topikte bazen bende katiliyorum dua listesine ama son iki aydir katilmadim magalesef ama ilk sayfaya bak oraya yaziyor yasemin

hap mı yumusak kapsül yazıor hatta ondan mı kullanıorsun
bana eczanedeki kadın fitil gibi at dedii doktor iç dedii
içini okudumm içilir dioo agız yoluylaa bende içiorum işdee
bu arada topinke baktım ama ben dua yı göremedim sanırımm

elimden geleni yapıorum canım düşünmemeye calısıyorum bendee
bekliyip görecez canımm

Canim yumusak kapsul benimkinin de ustune agiz yoluyla yaziliyo ama dr alttan koy dedi hem boyle daha etkili oluyomus canim ben simdi duayi kopyalayip yazarim bura:KK16:

.Günde 100 tane.
"la ilahe illa ente subhaneke inni kuntu minezzalimin".
"“Senden başka hiçbir ilah yoktur, sen bütün noksanlıklardan münezzehsin, muhakkak ki ben nefsime zulm edenlerden oldum”" berrincim her gun bir kisi icin okuyor her kes listeye uygun olarak

berrin cim canım içilir yazsa da alttan da kullanılıo.
dpktprum bana alttan koyuldugunda daha etkili dedi.

zaten agız yoluyla aldıgında etkıleri cok oluyor.
.Günde 100 tane.
"la ilahe illa ente subhaneke inni kuntu minezzalimin".
"“Senden başka hiçbir ilah yoktur, sen bütün noksanlıklardan münezzehsin, muhakkak ki ben nefsime zulm edenlerden oldum”" berrincim her gun bir kisi icin okuyor her kes listeye uygun olarak

ay ne güzel bir dua...
aslında hergün 100kere söleyebiliriz hepimiz.

ya da isterseniz hergün bir arkadasımız için okuruz kızlar

canımmmmm ne yaptın nasılsın görüşmeyeli?seninle kist yarışında başabaş gidiyoruz heralde :))) sen atlattın inşallah bende atlatırım,bir kaç günden beri sağ kasığımda inanılmaz batma vardı ve acaba kistmi dedim buğün dr agittim ve kist çıkmış yine hemde 3,5 cm :KK43:( adet olunca doğum kontrol hapı kullanıcakmışım :KK43:(

sendeki kist tamemen eridi dimi?

Canım ben 4 gün önce doğum kont hapını kesmiştim adet oldum bugün.pazartesi doktora gidecem.inş kist tamamen yok olmuşturda aşılamaya başlarız.10 gün önce gittiğimde çok küçük kalmış hapa biraz daha devam et demişti.bu seferki aşılamamda yumurtalar iğne ile büyüyecek inş bu sefer güler yüzüm.benim kistimde seninkiyle aynı boyuttaydı korkma canım bidahaki aya bişey kalmaz inş

KIZLARRRRRR herkesi öpüyorum öncelikle benden haber bekleyen arkadaşları çok bekletttim biliyorum ama o kadar yoğun günler geçirdim ki:KK16: canlarım düm dr.a gittim veeeeee bebişimin kalp atışını aldım çok şükür yani her şey yolunda,belki hatırlarsınız ben bu ay lap ve hister. olucaktım ve nasılsa ameliyat olucam bari bi kaç yöntem deneyim dedim ve süt buharı ve incir kürü yaptım (ve ikisin de sadece 1kere yapabildim) çünkü o ay kendimi gezmeye verdim kayak yaptım,alkol aldım,gezdim tozdum kendi kendime nasılsa ameliyattan sonra bol bol kafana takıcaksın bari bu ay GERÇEKTEN rahat bırak dedim,ve hatta ilk sonuçtan sonra bile kimyasal gebelik olabilir dedi başka bi dr.ben progestan ve bebe asprinini de bıraktım ve 10 gün test yapmamaya karar verdim ve 10.günden sonraki gün keseyi gördük ve şimdi artık bi kalp atışı var çok şükür.bana dua edin falan demeyin çünkü bazı arkadaşlara daha dün dua etmeye başladım bile ben sizleri en iyi anlayan kişilerden biriyim ben her ay yeni adet kanamasıyla başlayan yeni umutların,belirtilerin olması,acabalar,korkular bi tarafın evet hamilesin derken diğer tarafın kendini kandırma diyip içini yiğip bitirmesi veee sonrasında yaşanan hayal kırıklığı ve akıtılan içli göz yaşları falan filan hepsini çok ama çok iyi biliyorum ve inanın şimdiden ve hep dua ediyorum herkese bu hayatta herşey vesile raslantı ama herşey Rabbimizin elinde o yüzden dualara ve yaradana sığınalım ve çok şükür ki ondan istiyoruz herşeyi:KK16:ve zamanı gelince herşey yoluna giriyor sanırım :KK16:
evet kızlar şimdilik bu kadar tekrar yazmaya çalışırım öpüyorm herkesi:KK54::KK54:

KIZLARRRRRR herkesi öpüyorum öncelikle benden haber bekleyen arkadaşları çok bekletttim biliyorum ama o kadar yoğun günler geçirdim ki:KK16: canlarım düm dr.a gittim veeeeee bebişimin kalp atışını aldım çok şükür yani her şey yolunda,belki hatırlarsınız ben bu ay lap ve hister. olucaktım ve nasılsa ameliyat olucam bari bi kaç yöntem deneyim dedim ve süt buharı ve incir kürü yaptım (ve ikisin de sadece 1kere yapabildim) çünkü o ay kendimi gezmeye verdim kayak yaptım,alkol aldım,gezdim tozdum kendi kendime nasılsa ameliyattan sonra bol bol kafana takıcaksın bari bu ay GERÇEKTEN rahat bırak dedim,ve hatta ilk sonuçtan sonra bile kimyasal gebelik olabilir dedi başka bi dr.ben progestan ve bebe asprinini de bıraktım ve 10 gün test yapmamaya karar verdim ve 10.günden sonraki gün keseyi gördük ve şimdi artık bi kalp atışı var çok şükür.bana dua edin falan demeyin çünkü bazı arkadaşlara daha dün dua etmeye başladım bile ben sizleri en iyi anlayan kişilerden biriyim ben her ay yeni adet kanamasıyla başlayan yeni umutların,belirtilerin olması,acabalar,korkular bi tarafın evet hamilesin derken diğer tarafın kendini kandırma diyip içini yiğip bitirmesi veee sonrasında yaşanan hayal kırıklığı ve akıtılan içli göz yaşları falan filan hepsini çok ama çok iyi biliyorum ve inanın şimdiden ve hep dua ediyorum herkese bu hayatta herşey vesile raslantı ama herşey Rabbimizin elinde o yüzden dualara ve yaradana sığınalım ve çok şükür ki ondan istiyoruz herşeyi:KK16:ve zamanı gelince herşey yoluna giriyor sanırım :KK16:
evet kızlar şimdilik bu kadar tekrar yazmaya çalışırım öpüyorm herkesi:KK54::KK54:

cnmmmmm benı nasıl merakta bıraktın bızı varya
mail yoluylada ulaşamdım sana maşalla cnm cok guzel haberlerle gelmışsın oysakı yenı tedavıler senı beklıyodu ansızın geldı melegım cok sevındım cnm ya

ee nasıl gıdıyo cnm sana gebe kadın dıyebılırım artık degılmı sık sık gel cnm bzıı habersız bırakma

cnmmmmm benı nasıl merakta bıraktın bızı varya
mail yoluylada ulaşamdım sana maşalla cnm cok guzel haberlerle gelmışsın oysakı yenı tedavıler senı beklıyodu ansızın geldı melegım cok sevındım cnm ya

ee nasıl gıdıyo cnm sana gebe kadın dıyebılırım artık degılmı sık sık gel cnm bzıı habersız bırakma

evet mail atmşsın eşim bugün söyledi o görmüş:KK1:ben de şimdi okudum şimdilik herşey yolunda çok şükür aynen dediğin gibi bu ay ameliyat olucaktım ve işte bu ay ve gerçekten beklemeden çünkü ben de takmıyorum desemde kafama takıyodum ilk defa bu ay hiç ama hiç düşünmedim demek doğru zaman bu aymış:KK16:

evet mail atmşsın eşim bugün söyledi o görmüş:KK1:ben de şimdi okudum şimdilik herşey yolunda çok şükür aynen dediğin gibi bu ay ameliyat olucaktım ve işte bu ay ve gerçekten beklemeden çünkü ben de takmıyorum desemde kafama takıyodum ilk defa bu ay hiç ama hiç düşünmedim demek doğru zaman bu aymış:KK16:

ben de özlüyorm buraları inan ama her gün yeni bişeyler yoğunluk falan ama bundan sonra gelicem canım

cok sevındım hayatım ya sımdı ne kadarlık cnm melegım eylul annesımı olucksın nasıp olrsa
gercekten takmamak cok önemlı cnm benımde o ay olmuştu elıf meryem dugunde matınede hop hop zıp zıp oynamışlardı
kurlerınde faydası olmuştur tabı ben elıf meryem de kur yaptımız ay hamıle kaldık

ee ne yaptınız aileler bılıyomu cnm artık ben kalp atışını duyduktan bı sure sonra söylemiştım

ben de özlüyorm buraları inan ama her gün yeni bişeyler yoğunluk falan ama bundan sonra gelicem canım

gel cnm benım ya kızlarlada konuştuk haber yom falan dıye
şimdi hemen cıkıckmısın şeyda meryem gelıcek elıfeede dedım tabı bebışten gelebılırse

cok sevındım hayatım ya sımdı ne kadarlık cnm melegım eylul annesımı olucksın nasıp olrsa
gercekten takmamak cok önemlı cnm benımde o ay olmuştu elıf meryem dugunde matınede hop hop zıp zıp oynamışlardı
kurlerınde faydası olmuştur tabı ben elıf meryem de kur yaptımız ay hamıle kaldık

ee ne yaptınız aileler bılıyomu cnm artık ben kalp atışını duyduktan bı sure sonra söylemiştım

söyledik ailelere canım dayanamadık ama onun dışında bikaç samimi arkadaşıma söyledim o kadar ben sadece onlar tekrar üzülmesinler diye bu kadar bekledim kimyasal falan oluryine diye korkuyodum açıkçası dün 6+5 canım dr. ekmin başı dedi inşallah

şeydaamm sen de msj atmışsın bende burdan herkese aynı anda haber veriyim dedim:KK16::KK16:dün dr.ken aklımdan geçen iisimlerden biri de sendin canım Allah kabul eder inşallah duamı bak elifim de dua etti doğururken sağolsun :KK16:

X