Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kızlar ben hepinizi kocaman öpüyorum
yarın görüşürüz eh büyük çocuk sahibi olmanın dez avantajıda bu kız bilgisayarını
istiyo anne yeter diye bağırıyo hepinize iyi geceler şimdilik

sağol canım niye özel olsun ben onu hep ayrı yaşıyorum zaten o benim hep kalbimde
4 yaşında lösemi teşhisi kondu çok zorlu bir süreçti canım 4 yıl boyunca tedavi gördü hiç çıkmadan 2 yıl hastanede yattık
ama tam sekiz yaşındaydı ensefalitten vefat etti yani beyin çürümesinden
doktor hatası nedeniyle benim oğlumdaki lösemi en düşük olanmış ama doktorlar
kendilerini geliştirmek için hastaları deney olarak kullanıyolar benim oğluma
gereğinden fazla tedavi uygulanınca beyinde çürüme oluşmuş ondan kaybettim ben oğlumu
ayyy Rabbim kat kat derman sabır versin inş yeni hayırlı bi evlat nasip etsin..... meryem gibi benimde erken doğumum var bizim yüreğimiz kor gibi yanıyo... seninkini tahmin bile edemiyorum... Allah o dr yide nasıl bilyosa öyle yapsın benimde hamileliğim dr yüzünden riske girdi ve sonu malum Rabbim ıslah etsin onları:KK47:

saygılar bizden pelincim:KK1:memnun oldum.

peki seni üzmezsem sorun nedir neden olmamıs?

ben de başlarda sorun yoktu. herşey normaldi. eşimde varikosel vardı ameliyat oldu. kadın doğumcular aşılama derken ürologlar sakın aşılama yaptırmayın normal yolla bebişiniz olur dedi 1 yıl oradan kaybettik.sonra kahrolası bir doktora ( 2 cihanda elim yakasında) denk geldik. bana klomen verdi." yumurtaların güzel daha da kaliteli yapalım" dedi özel muayenesi varken. sonra devlete geçipş özeli kapattı. ve ben klomen kullanmaya başlamıştım. bana hiç yumurta takibi yapmadı. aylarca klomen kulandım ben :KK14: sonra devlette ogün o yokmuş başka bir doktora anlattım durumu . yumurta takibi yapılmadığını öğrenince şok geçirdi doktor." hemen hemen hormon testi istiyorum" dedi ve hormon sonuçlarını görünce şok oldum. bütün değerlerim fırlamıştı :KK14: bir daha devlet hastnanesine gitmedim. 1 tüp bebek denemem oldu başarısız. öyle işte çok uzun oldu bu be kusura bakmayın :KK17:

Ohh bizi gören yok valla iyi
görünmücek gibimisin kız avatarında pek hoş pek gösterişli:KK53:
canım inşallah en kısa zamanda bebişine kavuşursun
ben hülya 37 yaşındayım kısmet olursa 3.bebeğimi istiyorum
bende yarışmacı arkadaşlarıma başarılar diliyorum
memnun oldum hülyacım..
hoşgeldin canım biz iyiyiz çok şükür sen nasılsın? :KK16::KK16::KK16:
bende iyiyim sevgi seni gördüm sevindim nerelerdesin kız
aaaaaaaaaaa canim benimm nasilsin...darisi basina canimmm...ben 24 yasindayim 20.11.2011 evlendim...ilk bebegim..baska hangi bilgiler lazim...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

son adetinide tarihini alırsam daha iyi olur.listeyi mucizem yapıor ben özel msj atarım senin için:KK16:

ben iyiyim seni gördüm sevindim hemde tanıdın beni sevindim:KK16:

sağol canım niye özel olsun ben onu hep ayrı yaşıyorum zaten o benim hep kalbimde
4 yaşında lösemi teşhisi kondu çok zorlu bir süreçti canım 4 yıl boyunca tedavi gördü hiç çıkmadan 2 yıl hastanede yattık
ama tam sekiz yaşındaydı ensefalitten vefat etti yani beyin çürümesinden
doktor hatası nedeniyle benim oğlumdaki lösemi en düşük olanmış ama doktorlar
kendilerini geliştirmek için hastaları deney olarak kullanıyolar benim oğluma
gereğinden fazla tedavi uygulanınca beyinde çürüme oluşmuş ondan kaybettim ben oğlumu
basın sagolsun canım ALLAHIM sabır versin
iyiyim berrinim sizleri böle görünce daha iyi oldum:KK16:
evet canım güsel oldu seydam aklıyla bin yasasın he bi hareket bi nese geldi sankii
bana mi öle geldii bilemm amaa
iyi ya en azından bi daha yapmak zorunda kalmadın.... kız sizinde bahtınız yanii...:KK53:acaba psikolojik mi ya bazen bende de oluyodu öyle ama geçiyodu yani... ne bilim bu baya uzun sürdü dr ne dedi krem düzeltirmiymiş yoksa geçici çözüm mü... ayy inş düzelir ya kız buluyonuz bunuyonuz haaa hamile kalında ararsınızzz:KK60::KK60::KK60::KK60:

nedion bacım sen yaa bende anlamadım he tam calışmak gereken zaman yok olmuyor
ay doktora telde sordum TY&JA DİE bi jel adı verdi ara ara yok hiç biyerde eczaneciler ddeli oldum
sonra bana uzak olan bi yerden buldum komediydi iki gün jel aradım:KK9::KK9:

[sıze=3]ayferrrrrr şeydaaaaa sizzzz neden gelip konuşmuyosunuzzzzzzzzzz duyunn beniiii[/sıze]:KK16::KK16:

görünmücek gibimisin kız avatarında pek hoş pek gösterişli:KK53:

memnun oldum hülyacım..

bende iyiyim sevgi seni gördüm sevindim nerelerdesin kız

son adetinide tarihini alırsam daha iyi olur.listeyi mucizem yapıor ben özel msj atarım senin için:KK16:

ben iyiyim seni gördüm sevindim hemde tanıdın beni sevindim:KK16:

Bana ne görmüyon iste görmüyon adımı yazmadın iste sizde ceza veriyorsunuz bana sanırım bu arada teşekkür ederim beğendiğin için

basın sagolsun canım ALLAHIM sabır versin

evet canım güsel oldu seydam aklıyla bin yasasın he bi hareket bi nese geldi sankii
bana mi öle geldii bilemm amaa

nedion bacım sen yaa bende anlamadım he tam calışmak gereken zaman yok olmuyor
ay doktora telde sordum TY&JA DİE bi jel adı verdi ara ara yok hiç biyerde eczaneciler ddeli oldum
sonra bana uzak olan bi yerden buldum komediydi iki gün jel aradım:KK9::KK9:
AYYY NAPCAN CANIM BAŞKA BİŞİYDE KULLANILMIYOKİ AMAN İŞE YARASINDAA:) bulmuşun nihayetinde:) soğuktan falan oluyo dicem ama daha hava iyiyken başlamıştı sende iltihap falan yok dimi yada yanma... yara var diyodun belki onadan kaynaklanıyodur bu arada drye sordun mu yara işini.....

ençok ne ye üzülüyorum biliyormusun sen dogurcan ben yakalayamıcam senii:KK60::KK60::KK60::KK60:
be güsel göbek tokusturacaktık seninle bebeeemmm:KK52::KK52:
ohooo daha vakit bol anammmmm:) o göbeğe bebek gelirde karnın büyürde tokuştururzz bilemmm sen hiç merak etmeeee zaten benimkide büyümedi daha seni bekliyommm:KK9:

ben de başlarda sorun yoktu. herşey normaldi. eşimde varikosel vardı ameliyat oldu. kadın doğumcular aşılama derken ürologlar sakın aşılama yaptırmayın normal yolla bebişiniz olur dedi 1 yıl oradan kaybettik.sonra kahrolası bir doktora ( 2 cihanda elim yakasında) denk geldik. bana klomen verdi." yumurtaların güzel daha da kaliteli yapalım" dedi özel muayenesi varken. sonra devlete geçipş özeli kapattı. ve ben klomen kullanmaya başlamıştım. bana hiç yumurta takibi yapmadı. aylarca klomen kulandım ben :KK14: sonra devlette ogün o yokmuş başka bir doktora anlattım durumu . yumurta takibi yapılmadığını öğrenince şok geçirdi doktor." hemen hemen hormon testi istiyorum" dedi ve hormon sonuçlarını görünce şok oldum. bütün değerlerim fırlamıştı :KK14: bir daha devlet hastnanesine gitmedim. 1 tüp bebek denemem oldu başarısız. öyle işte çok uzun oldu bu be kusura bakmayın :KK17:
kusur olurmu arkadasım gecmiş olsun evet çok zor seyler yasamıssın zaman kaybetmişsin
biz dr.a güvnmeyip kendi kendimizin dr.u olmalıyız
benimde troidim yüksek her ay gidip yaptırıyorum hastaneye bakıorum hıımm sonucum iyi diyorum:)
doktor istemesede ben yaptırıp bakıorum
hoşgeldin meryemim nasılsınn:KK16:nasıl idiyo durumlar gidiyomusun dr ye :)
sana biraz küstüm ama barıstım:)
seni özlüyorum bizi neden ihmal ediyosun.bebişin nasıl?hamilelik nası gidiyoooo

ben iyi sayılırım dr.a adetin 3.günü gitcem yine gecen ay yumiş yoktu zaten
bu ay birde rahim filmi cekilcem süpper olcak :KK16:
allah kavustursun canımm o zaman ayy gurbett zor demi
çok zor berrinim anan yanında bari bebişinde yoksa
evi şöle bi toplayıp bunalınca yanına gidersin

ah ben nereye gdeyim seinsem de aglasamda tek catının altında:KK31:
cnm Allah kavultursun ya anlıyorum ne boşluk olmuştur
ben de bugun kadere karşı koyamadım ama eşim kadere boyun egmedı ve benı selamının telefonundan aradı hatta kendı telını nasıl bı özlemdı benımkı adam arada bırakıcak nerdeyse o derece konuştum

ahahhaaah kadere direndiniz demek..eh buna karsıda allah kavusturmus canım:KK16:
benm sarj bitti üsenmessem bir ara takacagım.hani seyda neredeyaaaaaaaaaaaaaa

ayy şu doktorlarr Rabbim eksikliklerini göstermesin ama böyle pisliklerdende uzak tutsun bizi yaa bu kadar cahill insan olmazzz daha nelerle karşılaşıcazz hadi yanlışlık olur diyim nihayetinde insan ama körü körüne ihmalkarlıkk ahhh elime bi verceklerrrr şunlarrııııı neler yapıcam tek tek aslın isimleri ifşa etmek lazıımmm bitmicek bunlarınn kökü..........:KK22::KK22::KK22:

en son 29 kasimda adet oldummmmm...meri neden unutuyumki seni sohbetin cok hostu unutmak imkansiz...optum seniii:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

AYYY NAPCAN CANIM BAŞKA BİŞİYDE KULLANILMIYOKİ AMAN İŞE YARASINDAA:) bulmuşun nihayetinde:) soğuktan falan oluyo dicem ama daha hava iyiyken başlamıştı sende iltihap falan yok dimi yada yanma... yara var diyodun belki onadan kaynaklanıyodur bu arada drye sordun mu yara işini.....
ben anlatmadım sana yaa doktora gitmedim aradım ben asılama bu ay istemiyorum dedim oda tamm dedi dah ii olur dedii
sonra kurulugu sordum bu jeli önerdi gel bakım felan demediii napım adet olunca arıcam bakalım o zaman belli olacak
ohooo daha vakit bol anammmmm:) o göbeğe bebek gelirde karnın büyürde tokuştururzz bilemmm sen hiç merak etmeeee zaten benimkide büyümedi daha seni bekliyommm:KK9:
beklesinnn ben gelicem yakında göbegim simdiden sisdi zatenn hayatımda ilk defa bu kadar kilo aldım yaa
çok zor berrinim anan yanında bari bebişinde yoksa
evi şöle bi toplayıp bunalınca yanına gidersin

ah ben nereye gdeyim seinsem de aglasamda tek catının altında:KK31:

evet canım tahmin edebiliyorumm ama olsun ask için deger ALLAHIM yüzünü güldürsün de nasipin kocanın yanıymış

kusur olurmu arkadasım gecmiş olsun evet çok zor seyler yasamıssın zaman kaybetmişsin
biz dr.a güvnmeyip kendi kendimizin dr.u olmalıyız
benimde troidim yüksek her ay gidip yaptırıyorum hastaneye bakıorum hıımm sonucum iyi diyorum:)
doktor istemesede ben yaptırıp bakıorum

haklısın canım doktorlara kolay kolay güvenemiyorum artık. o kadar garip ki tüp bebekte yumurta toplamaya girmeden 1 gün önce 3 yumurtam varken yumurta toplama günü 1 tane kalmıştı. Rabbim "ol" dememiş demekki. kızz o 2 yumurta nerde hala bilmiyoruz. kahvaltı da yapmamıştım ki kırıp yiyeyim :KK9::KK9::KK9:

X