Bebek Arabası 🚘

30 küsür Cybex şu an bi de puseti ayrı almak lazım, set halinde satıldığını görmedim pek. Mios'ta puset dahil 19'a aldım
Sen araştırmışssındır baya, mios iyi midir kabine sığsın taşıması rahat olsun yatak pozisyonu olsun bana da dönsün kaliteli olsun taşıma kapasitesi 3 yaşa kadar falan olsun istiyorum puset de olsun… tonca araba var daral geldi iyice

Mios kabin değil anam ya, travel o büyük kalıyor kapatınca da. Yani taşırsın normal şartlarda ama uçakla seyahat ediyorsan kabine sığmaz diye biliyorum emin olmamakla birlikte. Cybex indirime giriyor denk gelirsen güzel bi fiyata alırsın bence pusetiyle beraber. Çift yönlü kriterin var mı? Varsa hem kabin hem çift yönlü seçeneği az çünkü, puset üstüne takılıyor oturma ünitesinin o da çok kaba geliyor bana

Evet çift yönlü olsun istiyordum aslında senin dediğini kabin diye düşünmüştüm araştırmak gerek o halde travel e o kadar para vermek benim için mantıklı değil :/

Evet çift yönlü olsun istiyordum aslında senin dediğini kabin diye düşünmüştüm araştırmak gerek o halde travel e o kadar para vermek benim için mantıklı değil :/
Çift yönlü kriterin olmasaydı ben Prego Solo ve Smartfold olanları çok sevmiştim aşırı hafif tek elle çat diye katlanıyor aşırı pratik. O kriteri elerim dersen bak bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…