Bebek Arabası 🚘

Yaa ben de yana döne bebek arabası önerisi ararken postuna denk geldim bana da yardım lütfen ben de pusetli istiyorum çünkü erken doğum yaptım bebeğim küvezde ve çıkınca da daha çok hastaneye gidip gelicez o yüzden puset takılan travellerden istiyordum ama travel hiç önerilmiyor bana şimdi hem ekonomik hem pusetli hem kabin boy bi araba önerir misiniz yaa
biz prego moise karar verdik, onu aldık.
ama eğer istersen daha pratik olduğu için doonanın su modelini de inceleyebilirsin. videosu falan da var amazonda. ben en çok bunu beğendim ama maalesef 1 yas üzeri kullanılamıyor. ben hala daha ailemden birine aldırtırım diye düsünüyorum çok sevdim cünkü 🥰😂

Eklentiler

• IMG_2351.png
    IMG_2351.png
    187,6 KB · Görüntüleme: 36
Tekerlekleri büyük olmalı malum kaldırımlar takır tukur, çift yön özelliği olmalı ve araba hantal olmamalı. Kolay açılıp kapanabilmeli. Buna göre değerlendirebilirsiniz. Bizimki cybex s eezy twist, rahat ettik.

Yaa ben de yana döne bebek arabası önerisi ararken postuna denk geldim bana da yardım lütfen ben de pusetli istiyorum çünkü erken doğum yaptım bebeğim küvezde ve çıkınca da daha çok hastaneye gidip gelicez o yüzden puset takılan travellerden istiyordum ama travel hiç önerilmiyor bana şimdi hem ekonomik hem pusetli hem kabin boy bi araba önerir misiniz yaa
Travel sadece ağır kabine göre, ben de ilk başta asla travel istemem diyordum da o kadar asla denecek bi şey yokmuş kullanan her arkadaşım da memnun travel'dan. Sadece sık seyahat ediyorsanız uçakla vs bagaja verdiğiniz için işinizi uzatıyor, hasar alıyor vs. Onun dışında kabinden çok daha kullanışlı ve sağlam bence

Kolay taşınan az yer kaplayan bir şey alın (kapalı garajınız, iki aracınız, asansörünüz ve evinizin içinde yeriniz varsa bu öneri kendini imha etti bile)

Travel sadece ağır kabine göre, ben de ilk başta asla travel istemem diyordum da o kadar asla denecek bi şey yokmuş kullanan her arkadaşım da memnun travel'dan. Sadece sık seyahat ediyorsanız uçakla vs bagaja verdiğiniz için işinizi uzatıyor, hasar alıyor vs. Onun dışında kabinden çok daha kullanışlı ve sağlam bence
Aynen katılıyorum. Çok çok ağır hantal bir model olmadıktan sonra küçükken daha güvenli oluyor. Biz 1,5 yaştan sonra bebek arabasını bıraktık bu arada. Bisiklete geçtik ya da çoğu zaman yürüyor. Öyle de değerlendirmek lazım.

Aynen katılıyorum. Çok çok ağır hantal bir model olmadıktan sonra küçükken daha güvenli oluyor. Biz 1,5 yaştan sonra bebek arabasını bıraktık bu arada. Bisiklete geçtik ya da çoğu zaman yürüyor. Öyle de değerlendirmek lazım.
Ben kabinlere gidip baktım, birincisi cybex'e o kadar bütçe ayırmayacaksak pusetin ana ünite üzerine takılması hem çok çirkin hem güvensiz duruyor.
images

Şu ne yani çocuğu bile göremezsin 😅 çoğunun tek yönlü olması da bi dezavantaj.

Benim tanıdığım kullanıyordu da bana çok ağır gelmişti ya, yoksa epey tuzlu bi marka güle güle kullan anam
ben chicco beğendim kuş gibi hafifti benim koca sanayilerde sürttüğü için dedi ki kızım bu ağır ama bu daha sağlam pazara gidersin kaldırımda iner çıkarsın ama tekerlek için verdi o kadar parayı iki tane araba alırdık

Aynen ben de öyleyim o yüzden hiç uğraşamadım 🥹 düşünüyorsan Cybex de iyi, daha tuzlu tabii dediğin markalara göre. Ben hep Prego ürünlerini beğenmiştim, ilk başta Smartfold ve Solo vardı aklımda ama tek yönlü oldukları için eledim
Cybex ile p.mios arasında kaç tl fark var da ikisi de 20 k değil mi

Kızlaaaar iyi günler 🙃

Bebişin cinsiyetini bir türlü öğrenip de alışveriş yapamadığımız için bari cinsiyetten bağımsız ve görece olarak daha maliyetli eşyaları aradan çıkaralım diyip bebek arabası arayışına girdik son bir haftadır. Ama farkettik ki ne esim ne de ben bu işten anlamıyoruz 😂😂
Bizim için dış görünüsü güzelse okayiz 😂 Hiç özelliklerinden falan anlamıyorum. Etrafımda da bebek arabası kullanan kimse yok maalesef. Eltim almis fakat cocugu hiç durmamış arabada bu yüzden o da yorum yapamıyor. “Yeni alma bizim cocuk kullanmadı, onu alırsın” yorumundan başka bir yorumu yok en azından 🙄 neyse bu ayrı bir konu. Siniirleenmiiceeem 🥰

Almanyadaki kuzenlerimin önerdiği 2 araba ve Türkiyedeki influencerların genel olarak önerdiği bir araba var. yani su an seceneklerimiz üçe düstü 😂 Ama fiyat farkı çok var hepsinde. Değerse tabii ki verelim ama sadece markaya yüksek miktar vermek saçma geliyor su an 😂 O yüzden sizin yorumlarınızı merak ediyorum.

Bu arada bizim için su an bebek puseti daha ön sırada. Yani bebek arabası bizim için aman aman bir kurtarıcı değil. Cünkü bilenler bilir, bebeğimi ailemin yanında doğurucam ve 2-3.aylarında tekrar evime dönüp 5.ayda tekrar bir taşınma telaşına girişeceğiz.

Bizim düsündüğümüz arabalar sunlar;

1. Doona - Nitro Black. 2-15 kg arası tasiyabiliyor. Fiyatı en yüksek olan bu.

2. Kraft - Napoli PR Travel Sistem - bu 25 kg kadar tasiyor diye hatırlıyorum.

3. Joie - Litetrax 4 Travel Sistem - bunu influencerlar önerdi. ve aralarında fiyat olarak en uygun olan bu.

(konuyu inşallah doğru yere açtım. en uygun burası göründü 😂)
Napıyosun seeeen
Travel alma sakın

X