Bebek arabası problemi

cileklipasta95

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2022
1.422
3.899
29
Merhaba anneler, yine ben :)

Bebeğim 2 buçuk aylık oldu. Doğduğundan beri neredeyse hergün dışarı çıktık bebek arabasıyla, hiç de bi problemimiz yoktu.

Bikaç gündür gaz problemini atlattık iyiyiz derken dünden beri de bebek arabasına binmek istemiyor kesinlikle. Koyduğum an ağlama krizine giriyor yine, alınca iyi. Bi yere çıkamıyorum iki gündür. Yarın doktora nasıl gidicez kara kara düşünmeye başladım. Önerisi olan var mı?

Doğduktan 3 gün sonra eve geldik, bikaç gün sonrada doktora gittik.. Neye göre erken?
Ben de 2-3 gunlukken cikarmaya basladim bacim iyi yapmissin. Disariya kadar kucaginda cikarip disarida bindirmeye calis bir de senin icin zor olmayacaksa. Disariya ciktigini anladiktan sonra daha rahat olabilir...

Ben de 2-3 gunlukken cikarmaya basladim bacim iyi yapmissin. Disariya kadar kucaginda cikarip disarida bindirmeye calis bir de senin icin zor olmayacaksa. Disariya ciktigini anladiktan sonra daha rahat olabilir...
Merdivenlerden tek elimde bebek tek elimde bebek arabası çok zor oluyor benim için, uyuttuktan sonra koymayı denedim ama oda işe yaramadı

Merdivenlerden tek elimde bebek tek elimde bebek arabası çok zor oluyor benim için, uyuttuktan sonra koymayı denedim ama oda işe yaramadı
Eğer pusetli şekilde kullanıyorsanız çıkarmadan pusetinde uyutun. Tam uyur halde koyarsanız pat diye uyanabilir uykuya geçişte puseti kullanarak belki daha sakin bir anında yapabilirsiniz

Kanguru çok iyi de akşam çıkmanıza rağmen benim bebişte kızarıklık oldu sıcaktan dikkat etmesi lazım havalar normale dönene kadar kanguru kullanmayacağım ben , ama bebiş severse acayip iyi bir şey
Bu sıcaklarda kanguruya ne ben dayanabilirim ne de bebeğim. Kucağımda sallarken bile çok terliyor. Bir de yüzü dışarı dönük olsun istiyor, öyle de pek sağlıklı değilmiş sanırım kanguruda.

X