bebeişlerimizin cicilerini ne ile yıkıyacaksınız

ya çevredekiler herzaman laf sölicek birşeyler bulurlar zaten. daha birincisini doğurmadan ikinciyi soran bile var. stres senin en büyük düşmanın şuanda kafanı dağıtmaya çalış sakın umutsuz olma eminim sende kavuşursun birgün bebişine...

ya çevredekiler herzaman laf sölicek birşeyler bulurlar zaten. daha birincisini doğurmadan ikinciyi soran bile var. stres senin en büyük düşmanın şuanda kafanı dağıtmaya çalış sakın umutsuz olma eminim sende kavuşursun birgün bebişine...
inşallah canım sizin gibi hamişler görünce ne kadar özeniyorum allah banada tattırır inş bu duyguyu sonra bende sizin gibi elbişeleri neyle yıkayacağımın derdine düşsema.s

inşallah canım sizin gibi hamişler görünce ne kadar özeniyorum allah banada tattırır inş bu duyguyu sonra bende sizin gibi elbişeleri neyle yıkayacağımın derdine düşsema.s

canım yaaa dua edicem senin için... burda kocaman bi başlık açarsın hamileyim diye.. istanbulda çok iyi doktorlar var imkanın olursa burdaki doktorlarda görünürsün inşallah tatlım. :1hug:

canım yaaa dua edicem senin için... burda kocaman bi başlık açarsın hamileyim diye.. istanbulda çok iyi doktorlar var imkanın olursa burdaki doktorlarda görünürsün inşallah tatlım. :1hug:

inş hayırlısı her şey allahtan oturup dua edicez

çamaşır torbası bende aldım.bodyleride içine attım.küçük parçalarıda.maksat kullanmış olmak oldu yani :) bu arada bende hacı şakir sabun tozu en azından ilk 3 ay bunu kullanıcam.yumuşatıcı olarakda dalin yumuşatıcıyı kullandım .yıkadığım gün oturdum ağladım.çünkü evim bebeğim evine gelmişde onun kokusu bütün eve yayılmış gibi oldu.ahh hormonlar ne hale getirdi beni:)

Ne güzel bir duygu...
Ya bişey soracağım sabuntozunu ne kadar kullandın makinada ( kaç ölçek yani ) deterjandan daha az kullanılıyormuş...Bende bu hafta sonu yıkayacağım çamaşırlarını daha erken ama ne yapayım çalışıyorum aksi bir durum olursa hazır bulunsun diye...

Ne güzel bir duygu...
Ya bişey soracağım sabuntozunu ne kadar kullandın makinada ( kaç ölçek yani ) deterjandan daha az kullanılıyormuş...Bende bu hafta sonu yıkayacağım çamaşırlarını daha erken ama ne yapayım çalışıyorum aksi bir durum olursa hazır bulunsun diye...

makinan tam doluysa 1 yada 1.5 ölçek sabuntozu kullandım.ilk yıkama sadece tozundan arınma olduğu için 35' derecede önyıkamasız yaptım.pırıl pırıl mis gibi oldu.

Arkadaşlar bebeğimin ciclerini yıkamak için hacışakir granülmatik aldım. Onunla yıkayacağım. Onümüzdeki haftalarda yapacağım bu işi. Eh artık 31. haftama girdim hazırlıksız yakalanmak istemiyorum.

offf yaa bende yıkamak istiyorum ama erkenmi diyorum markete giremiyorum inanırmısınız girsem alıcam ve hemen yıkamaya koyulucam kendi deterjanım bile bitti onu almak icinde cıkmıyorum biraz daha bekliyorum ne diye bekliyosam sizce napıyım yaa cok kararsız kaldım alıp yıkamaya başlıyımmi??

adasu bende bu hafta yıkayacagım hurç alıp içine koyacagım tozlanmasın dıe

yaa ben dolabına yerleştirmeyi düşünüyodum canım ama ne biliyim yaa daha karar vermedim

valla ne bılıyım benım bebegın dolabı yok canım ya o yuzden ole yapmak zorundayım

az kaldı kız 57 gun aboooooooooooooo çabucak geçsede bebışlerımızı kollarımıza alsak

evet canım vallahi az kaldı off heycan basıyor yaa :dance:

ben yikadim badyleri oglumdan kalan bi iki kifafet var onlari da yikadim utuledim koycam bi yere ama nereye bulamadim daha dolabi yok kizin oglumun var ama kiskanir ve yere atar diye korkuyorum ondan bi tane kucuk valize koycam dolap alana kadar icinde kalsin dolap alinca koyarim artik
yavas yavas valizimi hazirliyorum
bi iki giysini yikicam daha hastane cikisini falan
utuleyip koyam valizime
bi de bana esim dedi ki senin esyalarin nerde dedim yok dedim e git al dedi tamam dedim alcam zaten iyi o zaman dedi
benim geceligim var ama disdan gozukuyor o zaman evde kullanirim onu hastane icin yeni alirim
hani ben hastanede bes gun kalirim en az
normal olursa
sezaryen olursa alti yada yedi gun kaliyoruz

orda öledır tabı gerçi turkıyedede degısıyo normalde hemen çıkıyon sezeryandada 1 gun kalıyorsun tabı benım hastanede

X