bebeişlerimizin cicilerini ne ile yıkıyacaksınız

kızlar kıyafetlerimiz,battaniyelerimiz,örgülerimiz hepsi yıkandı bitti.mis gibi kokuyorlar.küçücük küçücük hepsi ve birbirlerine benziyorlar.takımlarını eşleştirmek çok zor oldu ama başardım.katlayıp,beşiğinin içine koydum.üstüne çarşaf örttüm tozlanmasın diye.annem pazar gelicek.ütüleyip dolabına yerleştirecez.canım oğlum benim.ALLAH SAĞLIKLA GİYMEK NASİP ETSİN BEBİŞLERİMİZE....

kızlar kıyafetlerimiz,battaniyelerimiz,örgülerimiz hepsi yıkandı bitti.mis gibi kokuyorlar.küçücük küçücük hepsi ve birbirlerine benziyorlar.takımlarını eşleştirmek çok zor oldu ama başardım.katlayıp,beşiğinin içine koydum.üstüne çarşaf örttüm tozlanmasın diye.annem pazar gelicek.ütüleyip dolabına yerleştirecez.canım oğlum benim.ALLAH SAĞLIKLA GİYMEK NASİP ETSİN BEBİŞLERİMİZE....

ellerine sağlık ayerbacımmm bitirdinn valla işlerinii...a.s.

kızlar bende herşeyini yıkadım ütüledim dizdim tek örgüler var ama ben onlarıda yıkıycam yaz akşamlarında serin olursa giydirmem gerekirse hemen alır giydiririm bide onu yıkayıp kurumasını bekliyemem dün son alışverişlerimi yaptım kızımın tek banyo havlusu eksikti 2 tane ondan aldım 1 tanede halam almış büyük cok büyük onu kulanamam zaten bide bornozu var ama 1 yaş icin almış babam :)

banyo havlularımızıda yıkadım herşey bitti son olarak örgüleride yıkıycam tamamdır..

X