bebeişlerimizin cicilerini ne ile yıkıyacaksınız

Kizlar Bende Bugün Hacişakir Sabuntozu Aldim.bebek Kiyafetleri Için En Güvenilir ürün O Sanirim.onunla Yikiycam Yarin.yumuşatici Kullanmayin.zaten Onun üzerinde Yaziyor O Yeterince Yumuşatiyor çamaşirlari.30 Derecede Yikayip Hafif Siktirirsak Bozulmazlar Sanirim.bozulurlarsa Da Ben Sonucu Yazarim Burdan.benim Kizimin Cicileri Yapiştirma Taşli şeyler çoğunlukla.bakalim Yikamadan Sonrada Taşlari Yerinde Kalacak Mi:)aman Nolursa Olsun Geçen Gün Gebelere Verilen Bir Konferansa Katilmiştim Benim Doktorumda Konuşmaci Olarak Oradaydi.o Da Vurguladi; Kiyafetleri Muhakkak Ne Kadar Hijyenik Gözükürlerse Gözüksünler Bebeğin Cildinin Ph Değerini Bozmayacak Bir Deterjanla Yikayip öyle Kullanin Diye.hatta En Azindan Kendinize Yeni Aldiğiniz Iç çamaşirlari Da Yikamadn Kullanmayin Dedi.bende Işe Hastanede Giyeceğim Pijama Takimini Ve Emzirme Sütyenlerini Yikamakla Başladim.içim Rahatladi Valla..

Valla ben omo baby aldım yıkamaya başladım çokta hoşuma gitti açıkçası 30 derecede 30 dakikalık ve 800 devirlik programda yıkadım hem yumuşacık hem mis gibi kokuyor hemde hiç bozulmadı

KIZLAR BENDE OMO NUN KİNİ ALDIM.BİDE DALİNİN YUMUŞATICISINI ALDIM HER İKİSİYLE YIKADIM.DALİNİN YUMUŞATICISI COK GÜZEL .HEMDE HARİKA KOKUYO.SANKİ BEBEK GİYMİŞ TE KOKUSU SİNMİŞ GİBİ TAVSİYE EDRİM.BEN KENDİ PİJAMALARIMI BİLE ONLA YIKADIM.NEDE OLSA BEBEGİMİ KUCAGIMA ALICAM EMZİRİCEM.

ohh bee sonunda gittim marketten aldım geldim omo babyi hemen ilk başta uyku setimizi attım yıkamaya yarında battaniyelerimizi yıkarım onlar kuruduktan sonrada renglerine göre ayırıp camaışrlarını yıkıyım kızımın :dance:

Kizlar Ben Nihayet Yikayip ütüleme Ve Yerleştirme Işlemlerini Bugün Bitirdim.tereddütte Olanlara Tavsiyem Hacişakirin Sabun Tozu.yumuşacik Ve Mis Gibi Oldular.hiç Birinde Bozulma Yok.30 Derecede Yumuşatici Kullanmadan Yikayin.kolay Gelsin Size.valla Sadece ütü Tam Iki Satimi Aldi.zor Ama Zevkli:)

bende hacı sakırın sabun tozu ıle yıkadım...mıs gıbı oldular yumusacık..:dance:...bugunde utuledım.....yerlestırdımmsırnaşık şey...ama coookk yoruldum...benneyaptımkibelım dehset agrıyorrrrrrrrkafamçokkarıştı

bizde gerekmedigi halde uyku seti almış dedemiz yatagımız park yatak oldugu icin haliyle büyük geliyor uyku setleri bugün anneme gittigmde bir baktım ki annemde uyku seti almış napıcam ben bunları dedim napıyım artık yorganını yastıgını kulanırım kışında soguk oldugunda uyku setlerinin yanlarını koyarım yatagın icin biri gecen gün yıkadım bu yeni alınanıda yarın yıkarım bu hafta ici sürekli makina acıcam anca biter kuzumun eşyaları annanesi bir sürü örmüş kıyafetlerinden cok örgüleri yelekleri oldu kızımın valla :dance:

evet canım napalım artık tam kulanamasakta uyku setinin alt bölümü var ince şilte gibi onu park yatagın icine koymayı düşünüyorum bakalım ayy bide özel yorgan yaptırmış yeni evlilere yaptırılır yaa :dance: benden cok yorganı oldu kızımın valla

gribim bide ama napıyım duramıycam yerimde yatamıyorum ben hasta oldugumda bide makinayı acıyım bari şimdi akşama kadar bir kac makina calışır hic olmazsa bir ıhlamur daha kaynatıyım bari kendime :KK43:

bizde gerekmedigi halde uyku seti almış dedemiz yatagımız park yatak oldugu icin haliyle büyük geliyor uyku setleri bugün anneme gittigmde bir baktım ki annemde uyku seti almış napıcam ben bunları dedim napıyım artık yorganını yastıgını kulanırım kışında soguk oldugunda uyku setlerinin yanlarını koyarım yatagın icin biri gecen gün yıkadım bu yeni alınanıda yarın yıkarım bu hafta ici sürekli makina acıcam anca biter kuzumun eşyaları annanesi bir sürü örmüş kıyafetlerinden cok örgüleri yelekleri oldu kızımın valla :dance:

canım park yataklara görede uyku setleri var.. köşelikleri yok ve park yatak ölçülerine göree... değiştirme imkanın varsa değiştirebilirsinde..

oglumdan kalan giysileri yikadim utuledim badyleri falan ama aldim yeni yani size gosterdiklerim tulumlar elbiseleri daha yikamadim off ya nasil yapcaksam nesem de yok bu aralar he

canım park yataklara görede uyku setleri var.. köşelikleri yok ve park yatak ölçülerine göree... değiştirme imkanın varsa değiştirebilirsinde..

canım yıkadım artık ve annem babam bilmiyorlardır varmı yokmu diye bende bilmiyodum vallahi neyse artık yoganını yastıgı falan kulanırım

canım yıkadım artık ve annem babam bilmiyorlardır varmı yokmu diye bende bilmiyodum vallahi neyse artık yoganını yastıgı falan kulanırım

olsun canım güle güle kullann inşallah..a.s.
ben haalaa yıkamadımm izine ayrılıımda o zaman yıkarım inşallah..

Merhaba Arkadaşlar Ben Henüz Yikamadim Bebişimin Kiyafetlerini Ama Omo Baby Ve Dalin Yumuşatici Aldim Siz Hastane çikişinidami Deterjanla Yikayacaksiniz?kararsiz Kaldim Biras Tenine Ilk Deyicek Giysileridemi Deterjanla Yikicaz

ben sabun tozu aldım kızlar yumusacık yapmuıs sabun toz<u kullananlar ne kadar attınız

Merhaba Arkadaşlar Ben Henüz Yikamadim Bebişimin Kiyafetlerini Ama Omo Baby Ve Dalin Yumuşatici Aldim Siz Hastane çikişinidami Deterjanla Yikayacaksiniz?kararsiz Kaldim Biras Tenine Ilk Deyicek Giysileridemi Deterjanla Yikicaz

Ben de sabun tozuyla yıkarım demistim ama bu omo baby nasıl ki deterjan mı?Bugun alayım bakayım bi sabun tozu bide omo bi de dalin..Sabun tozları makinede de kullanılabiliyo sanırım..Deterjan kullanmamak daha iyi olsa gerek..Amaan hepsini bi denerim olmazsa :uhm:

Ben de sabun tozuyla yıkarım demistim ama bu omo baby nasıl ki deterjan mı?Bugun alayım bakayım bi sabun tozu bide omo bi de dalin..Sabun tozları makinede de kullanılabiliyo sanırım..Deterjan kullanmamak daha iyi olsa gerek..Amaan hepsini bi denerim olmazsa :uhm:
OMO BABY BEBEKLER İÇİN ÜRETİLMİŞ DETERJAN ONU TAVSİYE ETTLİKLER ALDIM AMA HENÜZ YIKAMADIM

kızlar kızımın nihayet herşeyini yıkadım son makinayıda az önce kapadım ve astım diger yıkadıklarımıda ütüleyip dolabına koydum allahım minacıklar aglıycaktım nerdeyse senağlama digerleride kuruyunca ütüleyip yerleştiricem bakalım bir hastane cantamız kalıyor onuda haftaya herşeyini tamamlıycam haftaya eminönüne gidip gecelik ic camaşırı falan alıcam onlarıda yıkayıp cantamıza koydukmu tek iş kızımı beklemek kalıyorrr ohh beee :dance:

yıkadım ütüledimde bir güzel kızımın herşeyi tamam sadece kendisi eksik hayırlısıyla onada saglıklı bir şekilde kucagıma alıp kavuşuyim başka ne isterim valla haftayada hastane cantası icin son eksiklerimi alıcam ve artık tek işim oturup kızımı beklemek olucak :asigim::dance:

X