bebeişlerimizin cicilerini ne ile yıkıyacaksınız

nilşah canım ben bi süre büyük bi tekstil mağazasında çalıştım orda dikilen kesilen kumaşları görseydin eğer sadce bebeğin dedil kendine aldığın hiç bir çamaşırı yıkamadan giymezdin.. bebeklerin ciltleride çok hassas olur canım .. onun için yıkanması daha iyi olur

YA KIZLAR İLLA YIKANMAK ZORUNDA MI BEBİŞİN GİYSİLERİ?YANİ YIKAMADIĞIMIZDA NE GİBİ ZARARLARI OLUYOR?VALLA BEN HİÇ BİRİNİ YIKAMAYA KIYAMIYORUM.YA RENKLERİ KAYARSA YA KÜÇÜLÜRLERSE DİYE:sm_confused:ÇOK KARARSIZIM VALLA..

canım onları yıkamaya kıyamıyosun da o kirli tozlu seyleri minicik bebeğine giydirmeye nasıl kıyıcaksın.. onlar dikim aşamasında kaç kişinin elinden geçiyo canım.. yerlere bile atılıyo.. sakın canım hiç bişey bebeğinden daha önemli değil bırak ne olursa olsun sonuçta bez parçaları..

bende bu aralar hazırlamayı düşünüyorum.ama hala herşey tamam değil.bu hafta bebişin eşyalarını tamamlıycaz.bi tek benim eşyalarım kalıyo geriye.onlarıda bu ay alır yıkar ve yaparım çantasını.omo baby diyorum ben her türlü.kuzenimin eşi leverde çalışıyo ve onlar yapıyolar bu deterjanı.çok tavsiye ediyo.aklınızda bulunsun

bende omo baby alıcam bu hafta ici alırım ve kızımın cicilerini yıkayıp ütüleyip yerleştiriyim dolabına diyorum cünkü iyice agırlaşıyorum artık aradan cıkarıyım bu ay sonuna dogruda benim tüm ihtiyaclarımı haledicem gecelik falan filan bu ay sonu haziran başıda benim cantam tas tamam hazır olur artık :dance:

dev185pp___.png

daha benim 3 ayım var erken daha alıyorum yavaş yavaş çogunluk ve çevrem hacişakir toz sabun diyor onu düşünüyomm omo babyden vazgeçtimmm sonuçta omo deterjan bence deterjan zararlıymış

ben de dün hacışakir granül adım lavantalı..hep onu tavsiye ediyolar...önümüzdeki hafta yıkıycam...
nerede kurutacaksınız peki? çok minnacıklar..assan asılmaz..

arkadaşlar hacı şakir in sabun tozu çok köpürüyor iyi durulanmayabilir en iyisi omo baby çok araştırdım.yumoş baby yumuşatıcısı

ben simdi yıkamaya basladım
omo baby ile yıkıyorum yumos baby de yumusatıcımız
elde yıkamayı kesinlikle dusunmuyorum cunku iyi durulanmazsa alerji yapabilir

ya ben sadece omo baby alıcam yumuşatıcıya gerek varmı kızlar :uhm:

dev185pp___.png

ben yıkadım ğiysilerini erken doğum felan olabilir diye.hacışakir toz sabun aldım nedense sabun diğer deterjanlardan daha masum geliyor bana elimde yıkadım zor oldu ama olsun.idrofilli bez aldım ilk doğduğunda sarsınsınlar diye onuda yıkıyacağım.Arkadaşımın biri kendi deterjanınla yıka sonra alerji olur dedi ama kıyamadım.biraz büyüsün sonra kendi deterjanımla yıkarım .

Kizlar Bebişimin Cicişlerini Makinaya Attim.sabun Tozu Ve Yumuşatici Koydum Birazdan Makina Durur Hemen Kurusalarda ütülesem.elimde Yikiycaktim Sonra Vazgeçtim.

Kizlar Bebişimin Cicişlerini Makinaya Attim.sabun Tozu Ve Yumuşatici Koydum Birazdan Makina Durur Hemen Kurusalarda ütülesem.elimde Yikiycaktim Sonra Vazgeçtim.

CANIM BENDE SENİN GİBİ YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM SEN BİDENE BAK BAKAYIM KIYAFETLER ÇOK BOZULACAKMI ONA GÖRE Kötü Kazen YIKIYIM AMA YUMUŞATICI KOYMASAKMI DİYORUM TENİNE ZARARLI DİYORLARYA NE YAPSAKKİ:uhm:
SENİNKİLER BİR KURUSUNDA BENDE AKŞAM ALDIM SABUN TOZU LAVANTALI BU AY SONU YIKARIM BENDE İNŞALLAH:teytey:

oh oh neguzel kıslar agırlaşmadan halledıyorssunuz hangı marka sabun tozu aldınız ben yumasatıcı kullanmayacagım

CANIM BENDE SENİN GİBİ YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM SEN BİDENE BAK BAKAYIM KIYAFETLER ÇOK BOZULACAKMI ONA GÖRE Kötü Kazen YIKIYIM AMA YUMUŞATICI KOYMASAKMI DİYORUM TENİNE ZARARLI DİYORLARYA NE YAPSAKKİ:uhm:
SENİNKİLER BİR KURUSUNDA BENDE AKŞAM ALDIM SABUN TOZU LAVANTALI BU AY SONU YIKARIM BENDE İNŞALLAH:teytey:

CANIM ŞİMDİ MAKİNADAN ÇIKTI.ODANIN CAMINI AÇTIM ÇAMASIRLIĞA ASTIM.AMA HİÇ BİRİNDE BOZULMA OLMAMIŞ.BEN 30C DE YIKADIM.BOZULMA FALAN YOK CANIM AMA Bİ KURUSUNLAR ÜTÜLEYEYİM BEN SANA YAZARIM.YUMUŞATICI ÇOOK AZ KOYDUM SADECE BİRAZ YUMUŞAK OLSUNLAR DİYE.AMA BAYADA YUMUŞAK OLMUŞLAR GÜZEL KOKUYOLAR

oh oh neguzel kıslar agırlaşmadan halledıyorssunuz hangı marka sabun tozu aldınız ben yumasatıcı kullanmayacagım

CANIM BENDE HACIŞAKİR LAVANTA KOKULU ALDIM SABUNU AMA GÜZEL KOKUYO.HAA BU ARADA YUMUŞATICI ÇOOKK AZ KOYDUM HATTA BİRAZDA SU KATTIM ÖYLE KOYDUM.AMA İŞE YARAMIŞ BAYA YUMUŞATMIŞ.AMA YİNEDE SEN BİLİRSİN CANIM

ben kim ne derse desin omo baby alıcam sonucta sürekli elde yıkayamam cocugu okadar hasas büyütmemeliyiz deterjana alışmalı bünyesini alıştırmalıyız okadar ince ince düşünmeyin kızlar bebişlerimizin bünyesi kaldırsın hasaslıga alışırtırırsak bir hasta oldugunda vucudu hemen atlatamabilir bünye alışması lazım yani sonucta eskiden annelerimizde kendi deterjanlarıyla yıkamışlar bize bişi olmuşmu yok en azından bebek deterjanı alıyoruz ben sabun tozuyla iyi durulanıcagına inanmıyorum ve sürekli eldemi yıkıycaksınız sizede yazık günah makinaya atın elde yıkayıp okadar zamanınızı citilemek durulamakla gecirmeyin o güzel vakitlerinizi bebişlerinizle gecirin a.s.

X