bebeişlerimizin cicilerini ne ile yıkıyacaksınız

yha ben normal deterjanla yikadim ütüledim..bebek deterjani hic görmedim burda .. ya da dikkatimden kacti :S

bende kararsız kaldım kızlar ne kullansak diye bende yedi bittiğinde düşünüyorum hidenisko gibi hazırlıklı olmakta fayda var

kızlar bebek yagı kullanmayın zeytin yağı kullanın diyorlar ne yapsak en iyiside dalin şampuanmış ben kesinlikle burun tanponu kullanmayacamm..

kızlar benim evde iki kızım daha var biliyosunuz ..onların çamaşırınıda hala kendi çamaşırımızdan ayrı yıkıyorum.bebeğimiz içinde hacı şakirin toz sabununu aldım elde yıkıycam yumuşatıcı şimdilik kullanmıycam .. hepimizin cildi hassas büyük ihtimalle gelecek bebeğimizinkide öyle olacağı için yumuşatıcı kullanmayacağız doktor tavsiyesi üzerine...ben bu hafta yıkayıp ütüleyip hastane çantası için olanları ayırıyorum ....biraz erken ama olsun:)))

kızlar ben hacışakirin sabun tozunu aldım.çamaşır makinasında yıkıcam.kısa ayarda.inşallah bozulmaz kıyafetler.şimdiden hazırlıyorum çantamı çünkü 7 aya girdim.

BEN DALİNİN SIVI SABUNUYLA KISA PROGRAMDA YIKAYACAĞIM.
DALİN SIVI SABUN ve YUMUŞATICI ALDIM.
İLK ZAMANLARDA KULLANACAĞIMIZ İÇ ZIBINLARI ve HASTANE ÇIKIŞI GİBİ TENİNE İLK DEĞECEK KIYAFETLERİ, SABUN TOZUYLA ELİMİZDE YIKAYACAĞIZ.

arkadaşlar bence her ihtimale karşı 7.aydan sonra hazırlıklara başlanması iyi olur. yakın bir arkadaşımada aynısını söylemiştim 7.ayından sonra bütün herşeyini hazırlamıştı bu zamana kadar hiçbir riski yokken 8.ayında erken doğum yaptı ve iyikide erken hazırlanmışım dedi insanın başına ne geleceği belli olmuyor.

deterjan olarak bana şimdilik en güvenli hacışakir granül gibi geliyor ve çamaşırları yıkadıktan sonra 2. bir durulama daha yaptırmakta fayda var malum yaz bebeği olucaklar ve ciltleri çok hassas olucak alerji felan olmasınlar sonra.

Ben daaha tam olaarakhiç bişeyini hazırlamadım gerçi karyolasını aldık ama daaha dokunmuyorum bişeye haftaya 7. aya giricez hele bi 7 bitsin ondan sonra son eksiklerimizi alıp çamaşırlarını yıkayıp yerleştiricem şuan için ahazırlamak erken gibi geliyor bana..........tabi tedbirli olmakta yarar var ama bu ayıda atlatayım ben.......

Selam Kizlar
Bebişinin Elbiselerini Yikayan ütüleyen Varmi? Ben Daha Erken Olduğunu Düşünüyordum.ama Geçen Hacişakirin Sabun Tozundan Aldim Yaa Kizlar Sabredemiyorum Bi Iştahlandim Ki Sormayin.kendime Hakim Olamiyorum Yikasam Mi Diyorum Erken Mi Sizce?

hacı şaikirin sabun tozunu makinede kaç derecede özülüyor
?
yoksa dışarda kaynar suda eritip makinanın çekmece gözüne mi koyuyorusnuz.
merka ettim çünkü kolay çözünen bir şey değil
makinada nasıl çözülür merak ettim.

Klar, ürünlerinde yüksek etkiyi, insanı ve doğayı koruyarak elde eder.
Petrol türevleri içermeyen etkili yıkama maddeleri CO2 dengesine olumsuz etki etmez.
Temiz beyaz ve renkli çamaşırlar için, Denetimli biyolojik tarımdan elde edilen bitki yağı sabunu içerir.

Çevreye karşı çok duyarlı

Organik bitkilerden elde edilen deterjan hammaddeleri
Koku maddeleri, enzimler, görsel ağartıcılar içermez
Güçlü Bileşim

Hindistan Cevizi Sabunu ile arttırılmış yıkama gücü
Pamuklular, Sentetikler ve Karma Kumaşlar için
İçerdiği maddeler:

Denetimli biyolojik tarımdan elde edilen bitkisel yağ sabunu, yağ alkolü, etanol, kehribar asidinin sodyum tuzu, yağ alkolü sülfatı, limon asidi, su.
İçindekiler (INCI) : Aqua, Potassium Cocoate, Tetrasodium, Iminodisuccinat, Alcohol, Lauryl Glucoside, Sodium Lauryl Sulfate, Laurly Polyglucose, Citric Acid
Bileşim: (AB 648/2004)

< %5 noniyonik tensitler

> 15 < %30 anyonik tensitler

> %30 su; pH değeri: 10,5

Klar temizlik ürünleri, ekolojik ürün kullanımını tercih eden bütün tüketiciler ile eteral yağı (ethereal oil) veya diğer parfümleri içermeyen yıkama ve temizleme ürünleri kullanmayı tercih edenler ya da bünyesi parfüme karşı alerjik reaksiyon gösterenler için özellikle uygundur.

Ürün yelpazemizdeki bütün içerik maddeleri tamamen beyan edilmektedir; dolayısıyla, alerjik bünyeli kişilere veya hassas ciltlilere en iyi bilgiyi sağladığımızı garanti edebiliriz. Sadece biyolojik olarak oldukça iyi rafine edilen, çevre dostu hammaddeler kullanmaktayız. Ürünlerimiz, optik ağartıcılar, fosfat, klor, astar ve renk verici içermemektedir. Sadece, gen teknolojisinden muaf enzim olarak, Proteaz (Protease) kullanmaktayız. Proteaz, gen teknolojisiz mikroorganizmadan üretilecek tek enzimdir. Ayrıca, sadece doğal kozmetik reçetelerinde izin verilen doğal koruyucuları kullanmaktayız (BDIH). Ürünlerimiz petrokimya maddelerinden muaftır.

Klar ürünlerini üreten AlmaWin, DIN ISO 9001 kalite üstünlük markasına sahiptir. Klar temizlik ürünleri, Ecogarantie (ekolojiklik garantisi) sertifikasına haizdir. Aynı zamanda, Klar temizlik ürünleri yüksek kaliteli ekolojik ürün ödülleri almış bir markadır.

hacı şaikirin sabun tozunu makinede kaç derecede özülüyor
?
yoksa dışarda kaynar suda eritip makinanın çekmece gözüne mi koyuyorusnuz.
merka ettim çünkü kolay çözünen bir şey değil
makinada nasıl çözülür merak ettim.

CANIM ZATEN ÜZERİNDE HEPSİNİ ANLATIYO DERECELERİNİ FALAN.AMA ERİTME FALAN YOK DİREK KONULUYOO

tatlicadiarzukızlar benim etrafımda herkes hacışakir sabun tozu kullanıyor 30 derecede makinede yıkıyorlar bende öyle yapıcam ama daha erken diye düşünüyorum haziranda yıkar ütülerim:kahve:

Canim Ben Elimde Yikamak Istiyorum Zaten Minnaciklar Eminim Onlari Yikamakta çok Zevkli Olacakkk

evet eldede olabilir zaten yesyeniler yıpranmasınlar ama mikropları öyle kırılırmı onu bilemiyorum bide sabuntozu elde yıkarken erimiyor çünkü suyu okadar sıcak yapamıyoruz

valla doğru söylüyorsun ama bi deneyeyim olmazsa makinaya atarımm

ben makinede yıkıcam kızlar hassas yıkama programı var onda yıkarım hiçbişey olmaz...

Ben de Haci Şakir sabun tozu ile makinede elde yıkama programında yıkamayı düşünüyorum. Bu ayın sonuna doğru yıkarım hepsini heralde...

dev206pp___.png

YA KIZLAR İLLA YIKANMAK ZORUNDA MI BEBİŞİN GİYSİLERİ?YANİ YIKAMADIĞIMIZDA NE GİBİ ZARARLARI OLUYOR?VALLA BEN HİÇ BİRİNİ YIKAMAYA KIYAMIYORUM.YA RENKLERİ KAYARSA YA KÜÇÜLÜRLERSE DİYE:sm_confused:ÇOK KARARSIZIM VALLA..

bende sabun tızu ıle yıkayacagım makınada benım makınada bebek kıyafetlerını yıkama proğramı var onda yıkayacagım bu ayın sonunda yıkarım
hurç alıp onların içine koyacagım toz olmasın dıe daha var ya hanı

X