bebeişlerimizin cicilerini ne ile yıkıyacaksınız

Tabi Canim Sadece 1 Kişi Elde Yikamiş Diğer Hepimiz Makinede Yikiycaz Yani Herkes Elde Yikamiyor:1no2: çünkü Elde Yikarken Sabun Tozu Erimez Vede Makinede Daha Sağlikli Bence

Evet Kizlar Ben De Elde Yikayacaktim Vazgeçtim Makinaya Attim Hiçte Bişey Olmadi Zaten üzerinde Kaç Derecede Hangi Elbiselerin Yikanacaği Falan Yaziyo.inşallah Bugünde ütüleyeceğim Sonra Hastaneye Götüreceklerimi çantaya Yerleştiricem.eksikleride Doğuma Kadar Tamamlarim.

ben su an makineye attim yikaniyor yavas yavas sira sira yikansin bakalim
insallah bi sey olmaz kiyafetlere

ben daha yıkamadım ama sabun tozu aldım herkes onu önerdi birkaç yaşına gelene kadar sabun tozu kullanmamı önerdiler..haziranın ilk haftasını bekliyorum yıkamak için şimdiden yıkarsam iice heveslencem sabırsızlancam gibime geliyor....ev temizliğini de haziranın ilk haftasına düşünüyorum bakalım bizim kız planlarımı değiştirmezse...jeyyar

bu arada takvimde bir ay atlamış bulunuyorum süppppperrrrrr

makine bitmis digerlerini koyam once oglumun giysilerini yikadim heheheh :)
simdi kiziminkilerini atam da yavas yavas hazir olsun cunku doktor bana istirahat verdi yani istirahat derken fazla yorma kendini dedi artik
o zaman dikkatli olmam lazim bitsin demi artik camasirlarim :)

kıslar bakın ben bebeğinizin ilk yılında sizi neler bekler diye bi kitap okuyorum
aynen söyle yazıyor

bebek deterjanı üreticileri bunu duymaktan memnun olmayacaktır ama bebeğin giysilerini aileninkilerden ayrı yıkamanız gerekmez.Çok yüksek aktiviteli deterjanlar bile iyi durulandıkları takdirde bebeği tahriş etmez

bu yuzden cok da sıkmayın kendinizi kızlar ya onemli olan durulamak o yuzden no elle yıkama yes çamaşır makinesi ve booool suuuuu :)))

aslında mantıklı sonuçta bütün camaşırlar durulanıyorr ayrı yıkamak gerekmez belkide fileye koyup

kızlar ben haziranın başında yıkamayı düşünüyorum geçmi sizce

5-6 hafta once yıkamak lazım
senin ne zmanki dogum
ben tasınacagim icin yıkadım utuledim bugun bitti
5 temmuzda benim dogum

ben hacı şakir granül sabun tozu ( makina için ) ve sensitive yumuşatıcı aldım.Bu hafta sonu yıkayıp ütüleyip hazır bekleteceğim...Her an herşey olabilir.Ama tabii daha eksik birkaç parçam var onlarıda tamamlayacağım.Omo babye güvenemedim.Sonuçta deterjan ve yeni doğmuç bir bebek için sakıncalı olabilir diye düşündüm.Bence sabun tozu en iyisi en azından tahriş etme problemi olmaz.Ayrıca elde yıkamda hijyen sağlamıyor...Sadece bebiş için çamaşır torbası bulamadım:fisfisfis

ya arkadasım ben camasır torbası aldım ama hic kullanmadım:sm_confused:
cunku kucuk olan parcalar az, eldiven corap falan yani
onlarıda annem elinde citiledi ve cooooooooooooooooook iyi duruladı..yani ben kullanamadım camasır torbasını:bbo:

çamaşır torbası bende aldım.bodyleride içine attım.küçük parçalarıda.maksat kullanmış olmak oldu yani :) bu arada bende hacı şakir sabun tozu en azından ilk 3 ay bunu kullanıcam.yumuşatıcı olarakda dalin yumuşatıcıyı kullandım .yıkadığım gün oturdum ağladım.çünkü evim bebeğim evine gelmişde onun kokusu bütün eve yayılmış gibi oldu.ahh hormonlar ne hale getirdi beni:)

ben yikadim cogu kiyafetini sabaha kadar kurusun ondan sonra utuleyip bi tozsuz yer bulup koycam
hastaneye goturceklerimi de valizime koycam hayirlisi ile insallah
ben en az 5 gun kalicam hastanede burda bole

ahh ahh bir bebeğim olsaydıda bende kyafetlerini neyle yıkayacağım derdine düşseydim ama olmuyooosenağlama

canım benim inşallah rabbim sesini duyar ve biran önece hayırlısıyla hamile kalırsın... a.s.

olmuyo 3 yıldır tedavi oluyorum ama yerimde sayıyorum hiç ilerleme yok pko hastasıyım beni en çok üzen çevremdeki baskılar :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…