Doğuma Hazırlık Bebeğinizin Cinsiyetini Erkenden Söyleyeyim - Cinsiyet Tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kuzum ben sana daha önce erkek demişim ama vajinal sanarak demişim sanırım eski görüntünde kız diyor buda kız gibi duruyor. Sen ne hissediyorsun. Biliyorum iki kızın var inşallah kalbinden gönlünden geçen olur. Ne belirtiler yaşıyorsun
Valla ne olursa kabulum. sağlığı yerinde olsunda. Evet iki kızım var erkek olsa iyi olur ama 🤣değişik olur en azindan. Valla bulantilarim oluyor tatli yiyemiyorum baska da belirttim yok 🥰

Eklentiler

• A3D88C53-53B6-410D-8B1D-5A0F5695E31A.jpeg
    A3D88C53-53B6-410D-8B1D-5A0F5695E31A.jpeg
    11,9 KB · Görüntüleme: 67
Kuzucum evet erkek gibi bir pozisyonu var ama görüntü çok silik.
Merhaba bugün aylık kontrolüme geldik doktorum bu ay cinsiyetini söyleyeceğini söyledi ve sizinde ilk tahmininiz doğru çıktı kızım oluyor

Eklentiler

• 20220407_101307.jpg
    20220407_101307.jpg
    145,5 KB · Görüntüleme: 54
Maşallah ya 😍😍 Allah sağlıcakla kucağınıza aldırsın 🙏🙏 O zaman nasıl geçti hamilelik ne aşerdiniz neyden tiksindiniz 😇😇
6 haftadan itibaren yemeklerden tiksinmeye başlamıştım kokusundan bile nefret ettim iştahım hiç yoktu aşırı mide bulantısı çekiyordum halsizlik vardı 14 haftaya kadar düzeldim şimdide varda eskisi gibi çok yok 2 saatte bi acıkma oluyor kavun yeşil erik karpuz çilek aseriyorum ama malum yaz ayi yeni geldi biraz daha gecsin hepsinden baslariz artik yavastan suan sadece iştahim kapanik baska sıkintim yok

X