Doğuma Hazırlık Bebeğinizin Cinsiyetini Erkenden Söyleyeyim - Cinsiyet Tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
İlk fotoyu attığımda tek kese vardı ve erkek demiştin. Bugün gittim bi de ne göreyim çift kese 😲😲😲 Vajinal ultrason biri 7+1 diğeri 6+6. Üstte sonradan beliren kesedeki bebiş solda gibi
CB03C685-6C77-4602-A9E6-3BF46B42A2D3.jpeg

İlk fotoyu attığımda tek kese vardı ve erkek demiştin. Bugün gittim bi de ne göreyim çift kese 😲😲😲 Vajinal ultrason biri 7+1 diğeri 6+6. Üstte sonradan beliren kesedeki bebiş solda gibi
Eki Görüntüle 3039041
Anaaaaaaammmm bu ikinci keseyi 7+1 de mi gördün, ayy hep çok isterdim ikiz evladım olsun ne şanslın maşallah 🙏🙏 kuzu ikiside farklı cinsiyetler gibi duruyor biri kız biri erkek gibi. İlerleyen fotolarını da at emin olalım 😍

Anaaaaaaammmm bu ikinci keseyi 7+1 de mi gördün, ayy hep çok isterdim ikiz evladım olsun ne şanslın maşallah 🙏🙏 kuzu ikiside farklı cinsiyetler gibi duruyor biri kız biri erkek gibi. İlerleyen fotolarını da at emin olalım 😍
Evett yaa 11 gün önce gittiğimde tekti. Çift embriyo transfer edilmişti. Hayatımızın şoku oldu saatlerce ağladık. Doktorum 1 nisan şakası değil diyo🤣 Tamam canım atarım 10 gün sonra

Evett yaa 11 gün önce gittiğimde tekti. Çift embriyo transfer edilmişti. Hayatımızın şoku oldu saatlerce ağladık. Doktorum 1 nisan şakası değil diyo🤣 Tamam canım atarım 10 gün sonra
ay kız beni de ağlattın 😢 nasıl bir duygu bu Yarabbim 🙏 Allah sağlıcakla kucağına aldırsın kuzum

Çikolatalı tatlılar evet ama şerbetliler ı-ıh daha bişeyi aşerdiğimde olmadı yemek konusunda belirti veremedim 😀
ay valla şanslısın o zaman ben 5+3 de başladım tiksinmeye şuan mandalina dahil tatlı gelebilecek herşeyden midem bulanıyor

ay valla şanslısın o zaman ben 5+3 de başladım tiksinmeye şuan mandalina dahil tatlı gelebilecek herşeyden midem bulanıyor
Yaa kıyamam çabuk geçer bu süreç inşallah ben normalde çok iştahlıyımdır boğazı zor tutarım hamilelikte bulantılarla falan iştah gitti ağlıyodum Allah'ım iştahın olması ne güzelmişti diye 😂

Selam Kızlar :KK9:bir çok kişi gruplardan beni bilir. Yine yetiştim imdatlara :KK36:

Çoook uzun bir süre araştırma okuma yaptıktan sonra sizlere bu başlığı açtım çevremde tüm gebelere de denedim. Bunun sırrını çözen İnstagramda (isim vermeyim) işi ticarete dökmüş bile. :halay:Nub, Ramzi,Çin Rus Japon Takvimleri, Yüzük Yöntemi bir çok şey size sayabilirim.

5 ve 14. haftaya kadar olan ultrason fotolarınızı paylaşın. Vajinadan mı yoksa karından mı çekildiğini ve kaç haftalık olduğunu da mutlaka belirtin.:anneadayı:

Not: Tahmin yaptığım anneler cinsiyet öğrendikten sonra lütfen bana geri dönüş yapın :KK200::emir_bebek:
Mrb canım arkadaşımın ultrason görüntüsü karından bakabilir misin ☺️🥰

Eklentiler

• IMG-20220401-WA0025.jpg
    IMG-20220401-WA0025.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG-20220401-WA0024.jpg
    IMG-20220401-WA0024.jpg
    93,7 KB · Görüntüleme: 44
11+1 bizde yorum istiyoruz 🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️😍
Selam Kızlar :KK9:bir çok kişi gruplardan beni bilir. Yine yetiştim imdatlara :KK36:

Çoook uzun bir süre araştırma okuma yaptıktan sonra sizlere bu başlığı açtım çevremde tüm gebelere de denedim. Bunun sırrını çözen İnstagramda (isim vermeyim) işi ticarete dökmüş bile. :halay:Nub, Ramzi,Çin Rus Japon Takvimleri, Yüzük Yöntemi bir çok şey size sayabilirim.

5 ve 14. haftaya kadar olan ultrason fotolarınızı paylaşın. Vajinadan mı yoksa karından mı çekildiğini ve kaç haftalık olduğunu da mutlaka belirtin.:anneadayı:

Not: Tahmin yaptığım anneler cinsiyet öğrendikten sonra lütfen bana geri dönüş yapın :KK200::emir_bebek:

Eklentiler

• IMG-20220401-WA0009.jpeg
    IMG-20220401-WA0009.jpeg
    44,3 KB · Görüntüleme: 61

9+5 zamanından ultrason görüntüsü. Karından bakıldı, bana da bakar mısınız rica etsem çok merak ediyorum :)

Eklentiler

• AB3D9D00-87C1-4BEE-B68A-F74EA92DACB5.jpeg
    AB3D9D00-87C1-4BEE-B68A-F74EA92DACB5.jpeg
    162 KB · Görüntüleme: 60

7+2 karından

Eklentiler

• 20220401_164312.jpg
    20220401_164312.jpg
    84,1 KB · Görüntüleme: 73
X