Doğuma Hazırlık Bebeğinizin Cinsiyetini Erkenden Söyleyeyim - Cinsiyet Tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
6+1 vajinal ultrason

Eklentiler

• 20220325_165140.jpg
    20220325_165140.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 128
Selam Kızlar :KK9:bir çok kişi gruplardan beni bilir. Yine yetiştim imdatlara :KK36:

Çoook uzun bir süre araştırma okuma yaptıktan sonra sizlere bu başlığı açtım çevremde tüm gebelere de denedim. Bunun sırrını çözen İnstagramda (isim vermeyim) işi ticarete dökmüş bile. :halay:Nub, Ramzi,Çin Rus Japon Takvimleri, Yüzük Yöntemi bir çok şey size sayabilirim.

5 ve 14. haftaya kadar olan ultrason fotolarınızı paylaşın. Vajinadan mı yoksa karından mı çekildiğini ve kaç haftalık olduğunu da mutlaka belirtin.:anneadayı:

Not: Tahmin yaptığım anneler cinsiyet öğrendikten sonra lütfen bana geri dönüş yapın :KK200::emir_bebek:
Merhaba bana da tahminde bulunur musunuz 🌸 burda 12 haftalık karından 🐣

Eklentiler

• FFFE289B-5C8B-4D8C-9924-E5FDDB7E6F15.jpeg
    FFFE289B-5C8B-4D8C-9924-E5FDDB7E6F15.jpeg
    79,7 KB · Görüntüleme: 144
aaa ben de şok emin mi doktor? 😳😳🧐
Baksana canım bunu verdi emin gibi konuştu, hatta muayene hakkin bitmeden tekrar gel dedi. Bundan sonra pek değişmez gibi ilk erken olduğu için tam belli olmuyor falan dedi

Eklentiler

• 20220326_103310.jpg
    20220326_103310.jpg
    84,4 KB · Görüntüleme: 163
Baksana canım bunu verdi emin gibi konuştu, hatta muayene hakkin bitmeden tekrar gel dedi. Bundan sonra pek değişmez gibi ilk erken olduğu için tam belli olmuyor falan dedi
canım bu foto nasıl 16 haftalık bir foto ya 😳 bunda doktor doğru söylüyor erkek görünüyor. ama senin bana gönderdiğin net kız

Selam Kızlar :KK9:bir çok kişi gruplardan beni bilir. Yine yetiştim imdatlara :KK36:

Çoook uzun bir süre araştırma okuma yaptıktan sonra sizlere bu başlığı açtım çevremde tüm gebelere de denedim. Bunun sırrını çözen İnstagramda (isim vermeyim) işi ticarete dökmüş bile. :halay:Nub, Ramzi,Çin Rus Japon Takvimleri, Yüzük Yöntemi bir çok şey size sayabilirim.

5 ve 14. haftaya kadar olan ultrason fotolarınızı paylaşın. Vajinadan mı yoksa karından mı çekildiğini ve kaç haftalık olduğunu da mutlaka belirtin.:anneadayı:

Not: Tahmin yaptığım anneler cinsiyet öğrendikten sonra lütfen bana geri dönüş yapın :KK200::emir_bebek:

Eklentiler

• 20220307_104248.jpg
    20220307_104248.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 90

Ben paylaştım ama gordunuzmu 12+4 haftalik şuan 15+2 haftaligim

Ben paylaştım ama gördünüz mu

Sırtını dönmüş galiba 12+4 haftaliktim bu zaman şuan 15+2hamileyim

Eklentiler

• 20220307_104248.jpg
    20220307_104248.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 102
X