Doğuma Hazırlık Bebeğinizin Cinsiyetini Erkenden Söyleyeyim - Cinsiyet Tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
4F1A7F72-7821-4961-A030-27E09A8B1EF6.jpeg
3AF1FABB-0F1E-4520-9C2B-35F740D0491D.jpeg
y
yorumladıklarıma hep uğurlu geliyorum galiba kızlar 😊😊 erkek gibi duruyor kuzum plesanta maşallah 🙏
Nurcum bunada yorum yapabilir misin cinsiyeti ne ?

Ayyy yarın randevum var gider gitmez size ultrason fotoğrafımı atıcamm çok merak ettim

Selam Kızlar :KK9:bir çok kişi gruplardan beni bilir. Yine yetiştim imdatlara :KK36:

Çoook uzun bir süre araştırma okuma yaptıktan sonra sizlere bu başlığı açtım çevremde tüm gebelere de denedim. Bunun sırrını çözen İnstagramda (isim vermeyim) işi ticarete dökmüş bile. :halay:Nub, Ramzi,Çin Rus Japon Takvimleri, Yüzük Yöntemi bir çok şey size sayabilirim.

5 ve 14. haftaya kadar olan ultrason fotolarınızı paylaşın. Vajinadan mı yoksa karından mı çekildiğini ve kaç haftalık olduğunu da mutlaka belirtin.:anneadayı:

Not: Tahmin yaptığım anneler cinsiyet öğrendikten sonra lütfen bana geri dönüş yapın :KK200::emir_bebek:
Merhaba bende 9+6 haftalik hamileyim , karından bakildi, cinsiyeti sizce nedir? Her seyden once saglikli olsun ins, ilk bebegim olacak🙏

Eklentiler

• Screenshot_2022-03-24-08-13-16-645_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2022-03-24-08-13-16-645_com.whatsapp.jpg
    76,4 KB · Görüntüleme: 121
kesen çok güzel maşallah ❤️ prenses gibi duruyor kuzum 😇 Allah sağlıcakla gönlünden geçeni nasip etsin 🙏
Benim degil canim bu arkadasimin benimkine once yorum yaptin banada kiz dedin ama bu arkadas bugun doktora gitti evet doktor kiz demis biraz once soylemis tebrik ederim ♥️♥️☺️

Benim degil canim bu arkadasimin benimkine once yorum yaptin banada kiz dedin ama bu arkadas bugun doktora gitti evet doktor kiz demis biraz once soylemis tebrik ederim ♥️♥️☺️
tebrik ediyorum arkadaşınızıda ❤️😊😊 tahminlerimiz tutmaya devam ediyor maşallah 😇😇

Neye gore tahmin ediyosun canim ? ☺️ Bizede ogret
kuzu o kadar karmaşık ki 😂😂 mesajla inan mümkün değil sana anlatmam. Çocuğun kafa yapısı, omurilik yapısı, kesen şekli, ileriki haftalarsa nub şekli plesantanın durduğu taraf vs.... yani hepsini harmanlayıp bakıyorsun 😍

X