Bebeğiniz kaç kilo doğdu ve siz kaç kilo aldınız kızlar

ben 2 hafta onece dogum yaptım toplam 9 kilo almıstım dogumun ertesı gunu ewe geldıgımde 2 kılo fazlam vardı sımdı o da yok :) herkese kolay gelsın ben cok korkuyordum cok kılo alırım dıye ama sansım ben den yana gıttı cok almadım bol su ıcın arkadaslar hamılelıgınızde cok faydası olıuyor..saglıklı beslenın ama cok da su ıcın...

benim bebeğim malesef 2330 gr doğdu tam 9 aylık doğmasına rağmen.. ama sağlık sorunu yoktu çok şükür. kendim de toplamda 11 kilo aldım.

merhaba ben toplam 15 kilo aldım oğlum 3.250 doğdu.4 ay önce doğum yaptım 5 kilom kaldı normal doğumdu

oğlum 3850 doğdu.ve utanarak söylüyorum ben tam 27 kilo aldım.mafoldumben

Bende normal doğum yaptım 49 da hamile kaldım 12 kilo aldım 61de doğum yaptım bebeğim 38 haftalık 3.100 kg doğdu şimdi 15 aylık yine 47 kiloyum 6 .aydan sonra çok hızlı kilo veriliyor.
Ben doğumda 5 kilo verdim ilk bir ay içinde 4 kilo daha verdim sonrada 47 kiloya kadar indim ve hala emziriyorum emin olun bebeğede anneyede çok faydası oluyor

ha buarada hamileykende doğumdan sonrada çok su için aman süt olsun diye o şekerli şeyleri zorla yedirmelerine izin vermeyin özellikle yeşillik meyve ve su

ben 47 kiloyla hamile kaldım 60 kiloda doğum yaptım sezaryenle bebeğim 2 kilo 650 gram doğdu

arkadaşlar ben de 25 kilo aldım... kızım :3.250 gr doğdu... ve 25gün sonra 20kg mı vermiştim... Şuanda 61 kg ım... bence bünyeyle alakalı şu kilo meselesi... kızım 3 aylık ve ben hemen hemen eski kilomdayım. ve tüm eski kıyafetlerim oluyor...

gamzecim bende 38.haftamdayım 30 kiloya yakın aldım nasıl verdın ya ben sımdıden nasıl vercem dıye dusunuyorum bana yol göster

ben hamilikte 20 kilo aldim 5 ay önce normal dogum yaptim... eski kiloma kavusmama 3 kilo kaldi, bu arada kizim 3760gr 55cm dogdu

Canım Bence iyi almışsın ama bu aydan sonra dikkat et bende 1.5 kilo almıştım.sonra artar dediler ama ben 12 kilo almıştım doğum sonrası bebişimde 3200 doğdu ama sana tavsiye unlu mamüller değil bol ceviz kuruyemiş ve bu mevsimde kivi ye olabildiğince meyve ye doğumdan sonra süt için çok faydasınıda görüceksin.ileriki zamanlarda gebeliğinde rahat olucaksın canım allah kolaylık versin

15 ilo aldım 3200dogdu valla ben son ay hiç almadım ilk 3ayda almadım ne olduysa orada oldu canım kilo almakla bebgin kilolu dogmasının bi şeyi yok herinsanın bünyesine göre degişiyo kimiinsan azkilo alıyo ama kilolu doguyo bebgi

Bende maalesef 24 kilo aldim hamileligimde =) 63 K ilo ile hamile kaldim, 87 ile doguma girdim..
Ama Allah'ima hamd_ü senalar olsun ki, dogumda 6 kilo gitti.
Suan, bebegim 23 günlük ve Elhamdülillah 18 kilo verdim =)))
Suan 69 kilodayim, Rabbim'in izni ile geri kalanini da saglikli bir sekilde veririm :)

kızlar bişey soracam doğumdan sonra bütün kilolarımı verdim diyenler var.acaba normal dogum mu yoksa sezeryan mı?ayrıca nasıl verdinzi o kadar kiloları?alkisalkisalkis

ben 15 gün önce sezaryen operasyonla 4020gr 55 cm oğlumu doğurdum. haöile kaldığımda 70 kiloydum ve 95 le doğuma gittim 25 kilo aldım,doğumdan eve geldiğimde 87 kilo çıktım 8 kilo gitmişti 4 kilosu oğlum zaten :))).şu an 15 gün oldu ve ben 80 kiloyum 10 kilo fazlam kaldı umarım o da gider:)))

kızlar bende ilk 4 ay hiç kilo almadım sonrasında 13 kilo aldım oğluşumda 3060 doğdu

30 Ekim 2009 da dünyaya geldi kizim, 3370 gr. 51 cm dogdu, ben 20 kg aldim dogumda, simdiye 12 sini verdim daha fazlam var ama emziriyorum diye rejim yapamiyorum... hamilelikte ilk 4 ay hic kilo almadim, hatta üzülüyordum göbegim cikmiycak bebek iyi beslenmiyor diye... sonradan firladi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…