Bebeğiniz kaç kilo doğdu ve siz kaç kilo aldınız kızlar

hamileliğimde 11 kilo aldım bebeğim 3170 gr doğdu.38 gün sonra hamilelik öncesi kiloma dönmüştüm.

hamileliğimde 12 kilo aldım bebeğim 3540 gr. doğdu. şimdi 14 günlük ben 9 kilo verdim. 3 kilo kaldı gebelik öncesi kiloma dönmeme.

hamileligim boyunca 3kılo aldımoglum 3580gr dogdu 20gun oldu dogum yapalı ben 8kılom dogumda gıttı 1kıloda 20gunde verdım halbukı okadar cok yıyorum ki

Vallahi aynen bende cok yemek yiyorum aman bebegimin bol sütü olsun diye.
Her gün kesin iki kase muhallebi yiyorum
Ben rekor kirdim herhalde, 24 kilo aldim
Suan 31 günlük anneyim ve 19 kilosunu verdim cok sükür, kaldi 5 kilo.
Dert dahi etmiyorum vallahi.
Benim de kizim, 3.820 kg ve 58 cm ile normal dogum ile Dünya'ma geldi Elhamdülillah. :)

bende 18 kilomaldım bebişim 4760 doğdu doğumdan sonra 8 kılo gitti 17 gün içinde 6 kılo verdim geriye kaldı 4 inşalladahA FAZLA VERıRıM

ben hamileliğim boyunca 18 kilo aldım 6 kilosunu 8.aya kadar almıştım kalan 12 kiloyu sadece 2 ayda aldım nasıl oldu bende bilmiyorum:)bebişim 3.680kg 50.5cm doğru sezaranla doğum yaptım doğumda 9 kilom gitmişti ama sütüm azdı ve çooooooooooooooooook yedim malum etrafın baskısıyla o 9 kioyu aynen geri aldım hatta üstüne bile koydum şimdi oğlum 6buçuk aylık ben diyete başladım:)))

hamile kaldıgımda 53 kiloydum 63 kiloyla normal doğum yaptım bebeğim 3330 gr doğdu su anda bebeğim 5.5 aylık ben 53 kiloyum emzirdiğim için eskisinden daha çok ve çabuk acıkıyorum yemek yiyorum kilo vermek bence bünyeyle alakalı kimisi su içse kilo alıyor kimisi dünyanın yemeğini yese etkilemiyor

iyiki ben kilo almayan katagorideyim:lepi:

bende 23 kg aldım mafoldumben bebegım 32 gunluk suanda. 11kg gıttı (6sı dogumda,5 i sonradan) bebegımde 3460kg dogdu.

Ben 2 hamileliğimdede 25 26 kilo aldım çocuklarımda 4 ve 5 kilo doğdular...sanırım vücudumda ödem vardı kısa zamanda eski kiloma döndüm ve hiç deforme olmadım:)

59 ıle hamıle kaldım 86 ıle dogum yaptım 27 kılo aldım
dogumda 6 kılo gıttı
40 ım cıktı 10 kılo daha gıttı
kaldı 10 kılo oda kızım dokuz aylıkken gıtmıstı

kızım 3320 dogdu

bende tam tamına 30 kilo aldım kızım 3750kg 50cm doğdu doğumda 11 kilosu gitti sadece ama sütüm gelmedi 2 ay boyunca gelmesi için yemeğimden hiç kısmadım kilolarım olduğu gibi duruyor emzirme döneminin bitmesini bekleyeceğim çağresiz çünkü sütümün gelmesi için çok çabaladım gelmişken kilo için tekrar kesilmesini göze alamam

Bende hamile kaldığımda 75 kiloydum 90la falan doğuma girdim doğum sonrası 81 e düştüm fakat sütüm az dut suları yemeler içmeler diye hiç kısmadım yeter ki oğluma süt olsun diye şuan tam 84.5 kiloyum oğlum 3.5 aylık oldu. Artık emzirmyi kestikten sonra bakıcaz bi çaresine

bende 30 kilo aldım 14 verdim 2 ay oldu
ya kızlar benim sütümde yok sizler ne içip yediniz

benimde doğumuma 8 hafta kaldı. Ben 6 kilo aldım ama bebişim fazla almamış küçük kalmış 1430 gram hala o yüzden önemli olan aldığımız kilolar değil bebeğin kilosu diye düşünüyorum. Artık kendi aldığım kiloları takmıyorum yeterki bebiş büyüsün

bende 30 kilo aldım 14 verdim 2 ay oldu
ya kızlar benim sütümde yok sizler ne içip yediniz

benim hergün yaptığım 2 tatlı kaşığı öğütülmüş çörek otu yiyorum maden suyu içiyorum çok su içiyorum yemeğimi yiyorum birde humana süt çayı içiyorum şuan sütüm iyi durumda çok şükür ama çok emzirdim sütüm olmadığı halde emzirdim emzirincede geldi

cnm yazdıklarını bende yaptım ama tık yok demek allahım nasip etmemiş napalım sağlıklı olsunda başka bişey istemiyorum

ya en fzla ben mi aldım???

ilk doğumumda 19.5 kilo almıştm , ata'm 3 kilo 100 gram doğmştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…