Bebeğiniz kaç kilo doğdu ve siz kaç kilo aldınız kızlar

ben 9 ayda 11 kılo aldım kızımda 3.200 dogdu dogum yapalı 44 gun oldu suan 6 kılosunu vermısım inşallah eski halıme dönebilirim.. :)

bende yaklaşık 15 kilo aldım canm kızımda 3.140 doğdu. suanda 5 aylık ve eski halime döndüm :)

ben hamileliğimde 15 kilo aldım cokacimcoook bebeğim 2900 gr doğdu. doğumdan sonra kalan yaklaşık 8 kiloyu vermem bir yılı buldukaydirigubbakcemile2

Selam Arkadaşlar,
ben ikizlerimle 11 kilo olmuştum son ayda....önceleri çook korkuyordum, kilo almamış gibiydim sadece ufak bir karnım vardı..soranlara ikiz deyince şaşırıyorlar az kilo aldığımı söylüolardı ve bu beni korkutuyordu.Dr.um sen baya iyisin merak etme bebişler kilo alıyo sen deil demişti..ve doğumda 8 kilo gitti. 2 hafta sonrada 3 kilo gitti:) biri 2.510 gr diğeri 2.180 dogdu ..hamileliğim süresince bol su içtim3 ltreye yakın onun çok etkisi oldu..ayrıca pınar sütün kalsiyum denge sini içtim..kalsiyum oranı diğer sütlere göre fazla..

ben 55 kiloyla hamile kaldım 17 kilo aldım :bbo: kızım 3650 doğdu..1.5 ay oldu ve ben şu an 57 kiloyum ne iş anlayamadım??CADIARZU bu kadar kısa sürede nasıl verdim..

ben 12 kilo aldım kızımda 3.100 doğdu.6 ay oldu doğum yapalı eski halime döndüm 49 kiloyum ben kilolarımı hemen verdim kaydirigubbakcemile2

ben 55 kiloyla hamile kaldım 17 kilo aldım :bbo: kızım 3650 doğdu..1.5 ay oldu ve ben şu an 57 kiloyum ne iş anlayamadım??CADIARZU bu kadar kısa sürede nasıl verdim..

bana benzeyen birileri varmış demek Bende 52 kiloyla hamile kaldım 9 ay boyunca 18 kilo aldım ki yediklerime dikkat etmeme rağmenKızım da 3.640 gram doğdu Doğumdan sonra eve geldim 10 kilo kaybolmuştu:sm_confused: Kaldı 8 kilo Sonra iştahlı kızım sayesinde (emzirmekten diye düşünüyorum ben)
40 ım çıktığında 52 kiloydum Sadece şanslılardanız sanırım......kaydirigubbakcemile5

ben 54 kiloyla hamile kaldım 13 kilo aldım bol bol yedim bol su içtim süt içmeyi ihmal etmedim bebeğim 3,740 doğdu doğumdan sonra 60 kiloydum doğumdan 10 gün sonra 52 kiloya düştüm :) bebeğim sağolsun kimsede durmadı susmadı uyutmadı

87 kiloyla hamile kaldım 89 la sezeryan dogum yaptım :ecrin_bebek:kızım 3.500gr dogdu 42 gün oldu şimdi 76 kiloyumkaydirigubbakcemile2

52 ile hamile kaldım 81 ile doguma gittim yani 29 kilocuk aldım :)
bebekde 10 gün önce sezaryanla dogdu 3.820 kilo 51 cm
10 gun daha bekleseymisim 30 kiloyu tamamlarmısım :)
kızım 1 yasına girecek yakında ,benim kilom 60 ama hic dikkatli davranmadım acıkcası ..
rejime niyet edip en fazla 3 gun sonra bozuyordum .
simdi ilk defa ciddi bir rejime baslıyorum hedef 52 tekrar

57,5 kilo oldummm hedefe 5,5 kaldı :)

ben 54 kiloyla hamile kaldım 65 le doğuma girdim. 11 kilo aldım yani. Şimdi 60 kiloyum(sezeryan). Gayet de memnunum vermemeye çalışıyorum çok zayıftım zaten. Bebeğim 2.650 doğdu.

bende 12 kilo aldım 1 hafta sonra 9 kilo vermiştim şimdi normal kiloma 2 kg kaldı doğum yapalı 1 sene oldu hiç dikkat etmedim ama veremeyeceğim galiba yaaa...ha bebeğimdd

Ben 18 kilo aldım,bebeğim 3730 doğdu,20 günlük aldığım 13 kilo gitmiş bile......

ben 15 kilo aldım bebişim 20 erken doğdu 3600.su çok içtim doğum sonrası 3-4 kilom kaldı.

ben de 18 kilo aldım
bebeğim 3.250 doğdu
şimdi bebeğim 3 aylık ve 15 kilo gitti bile
bol bol su içiyorum ve emziriyorum ...

X