Bebeğiniz kaç kilo doğdu ve siz kaç kilo aldınız kızlar

ben hamileliginmin ilk 5. ayinda 2 kilo verdim sonraki aylarda hizla almaya baslamistim toplamda 20 kilo aldim oglusum 4.100 kg dogdu 51 cm boyu hamileligim sirasinda cok balik tuketmistim simdi oglum 3.5 yasinda ama bilmedigi bir sey yok massallah:nazar:, doktorumuza zekasini ölctürücez oglumun kilo grafigide dogdugundan bu yana her ay doktora goturduk ayda ortalama 2 kilo aliyordu ama su sira kilosu da boyuda normal
dogumum sezeryanla oldu malesef son gune kadar normal dogum bekliyorduk 8 saat ugrasmadan sonra sezeryana karar verildi ve benim belimden sonrasi uyusturuldu dogumu mu izledim sayilir yerimseniben kisacasi kilolarim kalmisti dogum sirasinda 6 kilo anca gitmisti ilk aylarda veremedim kilolarimi zor oldu bayagi annem gelmisti dogumu ma kayinvailedem de yanimdaydi onlarin kiyafetlerine goz dikmistim artik :eek: 1 yil icinde verdim ama saglikli bir sekilde diyet yaptim suan ne yesem 1 2 kilo disinda almiyorum hatta bekarken 57 kiloydum suan 59 um
dogumdan sonra hemen kilo veren insanlara okadar ozeniyorum ki anlatamam ben su siralar ikinci hamileligi dusunuyorum oglusum ve biz istiyoruz aslinda ama ben yine cok kilo alip verememekten korkuyorum o yuzden askiya aldik biraz cunku ilk hamileligim bu sekilde olunca nyse butun dogum yapicak arkadaslara allah yardimcilari olsun diyorum hamilelik boyunca balik yemenizi tavsiye ederim ben asiri tuketmistim o yuzden oglusum bana ilk olarak bu ne anne demiyor bir cisim gordugu zaman neden boyle anne diyor ve adini kendi soyluyor :1hug:

ben hamileliginmin ilk 5. ayinda 2 kilo verdim sonraki aylarda hizla almaya baslamistim toplamda 20 kilo aldim oglusum 4.100 kg dogdu 51 cm boyu hamileligim sirasinda cok balik tuketmistim simdi oglum 3.5 yasinda ama bilmedigi bir sey yok massallah:nazar:, doktorumuza zekasini ölctürücez oglumun kilo grafigide dogdugundan bu yana her ay doktora goturduk ayda ortalama 2 kilo aliyordu ama su sira kilosu da boyuda normal
dogumum sezeryanla oldu malesef son gune kadar normal dogum bekliyorduk 8 saat ugrasmadan sonra sezeryana karar verildi ve benim belimden sonrasi uyusturuldu dogumu mu izledim sayilir yerimseniben kisacasi kilolarim kalmisti dogum sirasinda 6 kilo anca gitmisti ilk aylarda veremedim kilolarimi zor oldu bayagi annem gelmisti dogumu ma kayinvailedem de yanimdaydi onlarin kiyafetlerine goz dikmistim artik :eek: 1 yil icinde verdim ama saglikli bir sekilde diyet yaptim suan ne yesem 1 2 kilo disinda almiyorum hatta bekarken 57 kiloydum suan 59 um
dogumdan sonra hemen kilo veren insanlara okadar ozeniyorum ki anlatamam ben su siralar ikinci hamileligi dusunuyorum oglusum ve biz istiyoruz aslinda ama ben yine cok kilo alip verememekten korkuyorum o yuzden askiya aldik biraz cunku ilk hamileligim bu sekilde olunca nyse butun dogum yapicak arkadaslara allah yardimcilari olsun diyorum hamilelik boyunca balik yemenizi tavsiye ederim ben asiri tuketmistim o yuzden oglusum bana ilk olarak bu ne anne demiyor bir cisim gordugu zaman neden boyle anne diyor ve adini kendi soyluyor :1hug:
massallah canim oglusuna,evet hamilelikde baligin faydalari cok,bende arada bir balik tukettim ama her gun balik hapi aldim,basindan sonuna dek,bakalim bebisim 5bucuk aylik faydasi olmusdur insallah:Saruboceq:

kızlar hepinize hayran kaldım bana inanmazsınız ama ben hamileliğimde tam 30 kilo aldım.insan azmanı gibi dolaştım. yanlış duymadınız 30!!!!!!!!!!oğlum 2880 doğdu şaka gibi. epidural olmuştum.bebeğim çıkar çıkmaz kilosu kaç dedim. çok utandım 90 kilo kadından küçük bi kuş çıktı :)
şimdi 65 kiloya düştüm oğlum 4 aylık. ve özel bir şey yapmadım.

5 kilo ile doğumu bitiridm ben ve herşeyi yedim.. bebeğimde 3 kilo doğdu. herşey mükemmeldi yani. şu an 49 kiloyum. bebeğim 11 aylık oldu. doğumdan sonra 45 kiloya kadar düşmüşdüm..

5 kilo ile doğumu bitiridm ben ve herşeyi yedim.. bebeğimde 3 kilo doğdu. herşey mükemmeldi yani. şu an 49 kiloyum. bebeğim 11 aylık oldu. doğumdan sonra 45 kiloya kadar düşmüşdüm..

beş kilo çok az değilmi doktorlar 9 kilodan aşağısı sağlıklı değil diyorlar

yooo zaten 6 aydan itibaren almaya başladım o 5 kiloyuda. hatta doktorum çok memnundu bu durumdan . ben almadım ama bebeğim 3 kilo doğdu.. şu an 2 mizde çok sağlıklıyız yani:KK66:

massallah canim oglusuna,evet hamilelikde baligin faydalari cok,bende arada bir balik tukettim ama her gun balik hapi aldim,basindan sonuna dek,bakalim bebisim 5bucuk aylik faydasi olmusdur insallah:Saruboceq:

cnm balık haplarını kesinlikle tavsiye etmiyolar. içerikli farklı olabiliyo. balığın kraciğerinden falan üretilio çoğu. bu konuda çok seçici olmak lazım. hatta her balığıda tüketmemen lazım. en iisi uskumru, somon, sardalya... omega 3 bakımından hiçbişi yapamıyosan haftada bir kere bunlardan tüket.. balık hapları yararından çok zarar verebilio. gelişmekte olan bebek için. bu konuyu çok ii araştır cnm. sevmesende yemeye çalış..

ben 48 kiloda hamile kaldım 64 kilo yla doğuma girdim bebeğim 2.580 gr doğdu ihtiyaçtan fazlasını yemek bebeğe kilo aldırmıyor gördüğünüz gibi bana hep hamilesin ye bebeğe faydalı ye diye her önüne gelen birşey yedirdi şimdi nasıl kilo vericem diye düşünüyorum benim boyum 153 ve 48 kiloydum minyonum yani e benden 5 kilo bebek zaten çıkmaz kimseyi dinlemeyin hamile bir kadının ihtiyacı normalin 750 kalori fazlasıymış bol meyve ve yoğurt tüketin benim durumuma düşmeyin :)

bende hamileligimin ilk 5ayinda 3 kilo verdim ama sonra doguma kadar 10 kilo aldim kizim3.600gr dogdu dogumdan sonra eve geldigimde 3 kilom kalmisti emzirirken üc ayicinde 5kilo daha verdim kizim sekiz aylikken ogluma hamile kaldim ondada 12kilo aldim oglumda 3.300gr dogdu dogumdan sonra cocuklarim cok kücük oldugu icin stresten igne iplige döndüm aradan seneler gectikce cocuklarim büyüdü bana yapacak cok bise kalmadigi icin tekrar 10kilo aldim ve simdi vermeye calisiyorum bu arada kizim 11 yasinda oglumda9bucuk yasinda oldu seneler nasi geciyor inanamiyorum allah cocuklarima herkesin cocuguna saglik ve uzun ömür versin

Yedinci ayda toplam 7 kilo almıştım, sekizinci ayda hiç almadım,dokuzuncu ayda bir kilo verdim. Oğlum 3200 gram doğdu.

Bence hamilelikte alınan kilonun bebeğin kilosuyla pek alakası yok.

7,5 kilo aldim bebegim 3410 gram dogdu:)
4 haftalik hamileyken 71 kiloydum sonra 12.haftaya kadar mide bulantilarimla 65 kiloya kadar dustum ..
40.haftaya geldigimde 72,5 kiloydum yani aslinda 1,5 kilo almistim
dogum yaptiktan 1 gun sonra tartildigimda 68,5 kiloydum 4kg dogumda gitti ..7.gunde 66 kiloya dustum bugun 13.gunum 65.5 kilodayim formuma kizim sayesinde kavustum umarim herkese boyle birsey nasip olur:)

13 kilo aldım,dogumdan önce 63 kiloydum 51e dustum suan.Bebeğim3.130 kg dogdu.Emzirirken kalanlar gidiyor zaten

ilk beş ayda 4 kilo verdim sonra doğuma kadar 17 kg aldım.sorunlu hamilelikti.37.haftada doğum yaptım bebeğiim 3000 kg doğdu.ilk doğumda 10 kg almıştım.ikincide daha fazla alınıyor.

ben fazla kilo alanlardanım 53 le hamile kaldım 72 le doğuma gittim.bebeğim 37+6 da 3660gr olarak doğdu . 14 kilo verdim ama durdu artık veremiyorum.

hamileliğim süresince 15 kilo aldım,, 10 kilosu gitti bugün 22. gün.. kızım 3.650 gr. doğdu..

3600 doğdu ben de 23 kilo aldım.53 ile gebe kaldım.75le ameliyata girdim.6 ay bittiğinde 54 kiloydum ve böyle kalmay umuyorum hızla kilo kaybediyorum stresten...

X