Bebeğiniz kaç kilo doğdu ve siz kaç kilo aldınız kızlar

öyle deme canım niye kendinden nefret ediyosun kilon öyle çok abartılı değil normal..
benim tek sorunum çatlaklarım bide böyle doğum yapıp hemen kilo veren arkadaşları görünce ben niye veremedim diye kızıyorum kendime okdar..

benim çatlağım yok ama artık selülitlerim var.aynada kendimi böyle görmek istemiyorum.bebeğim şu an 3 buçuk aylık,6 ayını doldurunca spora başlıycam.umarım o bari işe yararda biraz olsun kilo veririm.bide en çok kızdığım beni gören herkesin "a nekadar kilo almışsın böyle?" demesi.sanki ben aynada kendimi görmüyorum,kilo aldığımı bilmiyorumda onlar beni bu gerçekle yüzyüze getiriyolar.çok sinirleniyorum çok.. kötükedihüso Çok üzgünüm çoook :eek:klava:

Off Offf...
Ben 42 kiloyla basladim 65le bitirdim yani 23kilo aldim ve kizim 3460gr dogdu :nazar:
suan 61 kiloyum kizim dört aylik oldu hicc kilo kaybi olmadi bende anlamadim giti nedendir?Spora basliycam bakalim!! Vücüdumdaki catlaklari hic söylemiyorum oysaki kremle kremle diyorlardi kendini sabah aksam kremler elimden düsmüyordu hic bir faydasi olmadi - simdi bari catlak dolu vücüdum civik civik olmasin diye spora basliyacagim!

9kilo aldım hiççatlağım olmadı nokta kadar karnım oldu ama arktaraftan gittim oğlum oldu bide kızda kalça genişler derlerdi bide oğlum 3 kilo doğdu

17 kilo aldım 37+2 deyiz bakalım kaçla bitecek oğlum kaç kilo doğacak

bende 58 kiloyla başladım 75 kiloyla bitirdim:kedi:
şuan 64 kiloyum inşl dahada gidecek düz 60 iyi bence kaydirigubbakcemile5
oğluşumda 3.700 doğdu opuyorumnanaktan

26 kilo almistim kizimda :s 3.200 dogdu 18 haftalik hamileyim 2.ye 8 kilo verdim

mrb beş aylık hamileyim şu ana kadar iki kilo aldım ama bebek haftasına göre boyu ve büyüklüğü fazla dedi. bebişlerinizi kaç kilo doğurdunuz ve siz kaç kilo aldınız. bende haftada iki üç kere balık yiyorum bebeğim düşük kilolu doğmasın diye sizler beslenmenize nasıl dikkat ettiniz.
merhaba 37+4 de 3300 52 cm olarak dogdu oğlum.bende toplamda 16 kilo aldım..hamileliğimde seninde söylediğin gibi haftada 2 kez balık yedim hergün 1 yumurta 1 ögün et tavuk yada balık ve 1 su bardagı sütü muhakkkat içtim.ayrıca doktorumun verdiği vitaminleri aksatmadan içtim.hamileliğimin sonları yaza denk geldiği için sıvı alımına dikkat ettim.allahtan çok tatlı sevmeme ragmen, hamileliğimde canım hiç tatlı istemedi dolayısıyla şeker çoz az tükettim.saglıklı bir gebelik geçirmeni dilerima.s...

nasıl anlatıp nerden başlasam bilmiyorum ilk hamileliğimde 30 kilo aldım ikinicde aynı hatayı yapmıcam dedim ama bi iştah taşı bulsam yicektim nerdeyse çok üzgünüm kendime dikkat etmediğim için şimdi her tarafım çatlak

yaw nasıl oluyor? bi dolu kişi 10-12 kiloyla bitirmiş hamileliği!!!

ben de yediklerime çok dikkat ettim, hala da ediyorum ama toplamda 21 kilo aldım. 55le başladım, 76 ile bitirdim. Doğuralı 2,5 ay oldu. Sıkıntısız emziriyorum.

2 aydır kilom hiç değişmiyor: 66 kiloyum.

hatta son 20 gündür hergün 1 saat ya yürüyorum ya 1 km hiç durmadan yüzüyorum. Yine de gram veremedim.

ÇILDIRACAĞIM!!

18 kilo aldım doğumda 8 bile gitse 10nunu veririm rahat rahat diyordum :KK43:
bebeğim 3.300 dogdu
dogumdan 2 gun sonra tartıldım benden gden sadece 3 kiloydu
ondan sonra 6 kilo daha verebildim
ve takıldım kaldım orda
hergün koşu bandında sabah öglen akşam yürüyorum ama banamısın demiyo

bende hamileliğimde tam 28 kilo aldım.dikkat etmedim yediklerime iştahım cok fazlaydı.bebegimde 3,850 dogdu.ikinci bebekte daha bilinçli olucam cunku su anda kızım 2,5 yasında ve benım hala 10 kılo fazlam var.

Ben de 13 kilo aldım gebeliğimde, kızım 3.100 gr doğdu.. Doğumda sonra 1 ay içinde aldığım tüm kilolar gitti şu an kızım 10 aylık peşinde koşuşturmaktan 6 kilo daha zayıfladım malum çok yaramaz her yeri karıştırıyor fakat halimden memnunum ideal durumdayım..

Ben 16 kilo aldım ve kızım 3725 gr doğdu. Şu anda 3 aylık ve ben ilk hafta 12 kilo vermiştim. 4 kilo hala duruyor a.s.

Ben 57 kilo ile hamile kaldım . 14 kilo aldım yani 71 ile tamamladım. Doktorum 14 kilo ile tamamlarsın diye düşünüyorum demişti dediği gibi oldu.Oğlum 2.860 gr doğdu. doğum sonrası 68 kiloydum oğlum şimdi 4 ay 24 günlük ben 66 kiloyum bu ayın sonunda ek gıdaya başlayacağız bende bu sayede yediklerime dikkat edicem ve eski kiloma gelmeye çalışıcam tabi sporda şart

65 kilo ile hamile kaldım hamileliğim boyunca 12 kilo aldım 77 kilo ile bitirdim hamileliğimi.
bebeğim 3550gr doğdu doğumdan sonraki 3. gün tartıldım 7 kilo hemen gitmişti daha sonraki 1 hafta içinde kalan 5 kiloda gitti.
tabiiii oğluşumu 20 ay emzirdim ve emzirme döneminde aldığım kilolarla 73 kiloya çıktım
ikinci bebeğe bu kiloyla hamile kalamayacağım için spor ve azbi rejimle 65 kiloya geri döndüm.
şimdi 11+5 haftalık hamileyim :CüvCüv: ve 66 kiloyum bakalım nekadar kiloyla bitecek bu yolculuk.

slm kızlar bende hamileliğimde 16 kilo aldım bebeğim 3850 gr doğdu,şimdi eski kiloma geldim işin sırrı bol bol emzirmekte....

bende 32 haftalık hamileyim toplamda 10 kilo aldım doktor 12-13 kilo ile bitirirsen ideal dedi ama bakalım bebiş kaç kilo doğacak şuan gelişimi önde gidiyor.

ben toplam 8 kilo aldım 45 kg ile başladım 53 kg ile doğumhaneye girdim ameliyattan çıktığımda 47 idim şuan gene 45kiloyum bebeğim 2 aylık oldu bu arada 2.700kg ve 47 cm doğdu ama doktor zaten en başından söylmişti sen en fazla 3kg doğurursun die çünkü aşırı zayıfım ama oğluşum babaya benzicek iri olcak 2 aylık 6 kg ve 61 cm oldu sadece anne sütü alıo tabii biberonla:KK43:

X