Bebeğiniz kaç kilo doğdu ve siz kaç kilo aldınız kızlar

bende 17 kilo aldım.. hamilelik diabeti çıktı..,
prematüre bebek doğurdum maalesef 1530 gram((
şuan 2 aylık olduk ve ben 5 kilo vermişim ne acı değilmi ((

birde emiziryorum ondan hızlı kilo veriyorum demiş bazı arkadaşlar,
ben maalesef prematüre olduğundan emzirme şansım olmadı
sağıp biberonla veriyorum, şimdi ben kilo veremiycekmiyim????????????????????????

ben 62 kiloyla hamile kaldım çok kötü geçtiğinden 57 kiloya düştüm 4 aydan sonra az az kilo almaya başladım 73 kiloyla doğuma gittim bu arada bebek 1 hafta önde gidiyordu ancak 16 gün erken doğurdum bebek 3120 gr idi bence bebeğin zayıf olması daha iyi doğumda kolaylaşıyo zaten sonradan alıyor kiloyu
şimdi 60 kiloyum kaydirigubbakcemile2 :lepi::sm_cool:

ben ilk bebeğimde 49 ile hamiş kaldım 63 ile sezeryan doğuma girdim.. 4,140 gr oldu oğlum...
eve geldiğimde 57 kilo idim... zaten 3 ay içerisinde 55 e düştüm ve tekrar hamile kaldım...
ikinci hamileliğimde 31. haftamda yine 63 ile doğuma girdim 1840 gr doğdu bebeğim...
şu an kaç kiloyum bilmiyorum ama eski elbiselerimi giyebiliyorum ve hiç 1 yılda 2 doğum yapmış gibi değilim allaha şükür.. :lepi:

özellikle son aylardaçok kilo aldım. toplamda 17 kilo aldım.
oğlum 3800 doğdu. gününden önce doğdu gününde olsaydı tahminim 4000 gr ı geçerdi

tam tamına 25 kilo aldım :)))))oğlumda 3650 55cm doğdu ...yanlız zor bir hamilelik geçirdim şimdide 5 kg falan kaldı oğlumda 11 aylık:))))))

benim ilk oğlum batuhanı tartmadılar oyüzden halen içime batıyo ikinci oğlum metehanın kilosu 4 850 idi yeni doğum yaptım 12 günlüğüm oğlum emirhanda 4 250 doğdu toplam bu olumda 14 kilo aldım

benim ilk oğlum batuhanı tartmadılar oyüzden halen içime batıyo ikinci oğlum metehanın kilosu 4 850 idi yeni doğum yaptım 12 günlüğüm oğlum emirhanda 4 250 doğdu toplam bu olumda 14 kilo aldım

canım maaşallah bebeğini ne güzel beslemişsin kilosu çok güzel şeker falan yoktu değilmi. neler yedin bakayım böyle kilo alması için diyeceğim ama ben bu işin artık genetik olduğuna inanıyorum. ben o kadar dikkat ediyorum beslenmeme ama benim bebeğim normal seyirde gidiyor 33 haftalıkken kilosu 2400 sanırım 3,500 falan doğacak ama allaha şükür sağlığı gayet iyi

hiç yemekle alakası yok canım...
ben hiç birşey yemiyodum... 1 litre bile süt içmedim...
ama hergün 1 tane madensuyu içtim...
4,140 doğdu oğlum...
sen de iç... kemiklere çok faydalı bebeğin...

benim 3 bebeğim oldu bütün hamileliklerimde 17-18 kg arası aldım bebeklerimde ilk kızım3450,ikinci kızım 3700 ve oğlumda 3300 doğdu.doğumlarım sezaryen olduğu için ikinci bebeğim 9 gün önce üçüncü bebeğim 20 gün önce oldu doktorumun bana dediği gününe kadar bekleseler 4 kiloyu bulacaklardı.ama önemli olan sağlıklı olmaları bide doğduktan sonra çabuk topluyolar kendilerini bebeğim zayf doğdu diye üzülmeyin.benim tavsiyem ben süt içmeyi pek sevmem.bunun yerine bolca sütlü tatlılar yedim size kilo yapmıyo fakat bebeğinize gayet güzel yarıyo tavsiye edrim

Ben ilk beş ay beş kilo verdim 55 kg ile hamile kalmıştım 49 kg oldum 9 ayın sonunda ise 60 kg oldum kızım 3370 gr doğdu bende yine 48-49 kilo arasındayım.

3460 gr doğdu oğlum ve ben hamilelikte 19 kilo aldım ama son ay aşırı bir ödemim vardı doğumdan sonra 10 kilo kendiliğinden gittii

ben 81 kiloyla hamile kaldım:)ilk aylar kilo verdim 78 kadar düştüm...doğuma kadar 85 kilo oldum...doğum yapalı 2 ay oldu şu an 76 kiloyum..yani baya aldım verdimm...bebişimde 3,140gr doğdu

14 kılo aldım bebısım 3kılo dogdu 12gunluk kızım sımdı 1haftayken tarıldıgımda 7kılo vermıstım kaydirigubbakcemile2

17 kilo aldım 37+2 deyiz bakalım kaçla bitecek oğlum kaç kilo doğacak

18 kiloyla doğuma gittim aaaaaaaaaaaa size yazdıktan 2 gün sonra yani 37+4te doğuma gittim 3250 doğdu oğlum 8 kilo gitti 70 e takıldım kaldım emzirmiyorumda.
termal şortum koşu bandım var ama sezercik olduğum için şortu giyemiyorum hala yorulunca dikişlerim acıyor ve kızarıyor genel görüntüm iyi çaltağım yok vucüdumun sıkılaşmaya ihtiyacı var tabi bi 10 kiloda vermem gerek ....

52 ile hamile kaldım 81 ile doguma gittim yani 29 kilocuk aldım :)
bebekde 10 gün önce sezaryanla dogdu 3.820 kilo 51 cm
10 gun daha bekleseymisim 30 kiloyu tamamlarmısım :)
kızım 1 yasına girecek yakında ,benim kilom 60 ama hic dikkatli davranmadım acıkcası ..
rejime niyet edip en fazla 3 gun sonra bozuyordum .
simdi ilk defa ciddi bir rejime baslıyorum hedef 52 tekrar

ilk 5 ay kilo almadim hatta kilo verdim mide bulantisindan
sonra 12 kilo aldim bebegim 3260 g dogdu.

her iiki hamileligmde. 11-12 kilo aldim onuda dogumla beraber gitdi. emzirirken de çok kilo verdim. simdi 3. bekliyorum 32. haftalik hamileyim 6 kilo falan aldim. son aylarimda çok kilo aliyorum her ay 3 kilo aliyorum galiba bundada 12 kiloyu tamamlicam:)))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…