Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kesin mi bilmiyorum ama detaylı ultrasonda bu şekilde teşhis kondu. Daha sonradan yukarı çıkma ihtimali varmış ama bakalım
Tani konması için 28.haftayi bekliyorlar bende 25deyim. Üç hafta sonra tanı konacak ins yukarı çıkar ama benim umudum yok ilk oglundada böyle doğum yapmıştım bundada öyle olcak gibi

Tani konması için 28.haftayi bekliyorlar bende 25deyim. Üç hafta sonra tanı konacak ins yukarı çıkar ama benim umudum yok ilk oglundada böyle doğum yapmıştım bundada öyle olcak gibi
25.haftamda kontrolüm var belki yukarı çıkmıştır. Kesin tanı ne zaman konur bilmiyorum ama

Ah çok geçmiş olsun yaşadığın korkuyu acıyı tahmin ediyorum biz de aynısını yaşadık hem de daha 3 aylıkken 2 gün ateşi düşürememiştik 2 günde 20 yıl yaşlandım resmen çok şükür havale geçirmemiş kuzu
Hiçbir çocuk hasta olmasın ya

Kesinlikle mantıklı.Kiyafete harcadigim paraya yazık oldu wala.Bebegim giysi düşmanı.Elimse kıyafet görünce kriz geçirio.Hepsi elimde patladı.Simdiki aklım olsa beze ve mamaya yatırım yapardım wala.
Pişik yapar alma diyorlar, her marka her bebeğe göre değişir diyorlar korkuyorum elimde patlamasından

Çok geçmiş olsun, inşallah bi an önce toparlar bebişcan, bidaha da olmasın..

Black friday'de stokladigim en iyi sey bezdi. Ben 1 ve 2 bedende prima pure kullandim, 3 ve uzeri bedende prima premium care. bugun mumkun degil o fiyatlara alamam.
Hatta ben o indirimde herseyi stokladim, dis kasiyicidan suluga, oda takimindan 2 yasa kadar giysilere kadar herseyi aldim. Bende var ikiz biri giymese biri giyiyor o yuzden no problem ... Bu enflasyonist ortamda emtia alinir, stogunuzu satsaniz kar edersiniz

Onceden satis icin mesafeli olsam da, Mervecim senden heves edip dolap hesabi acmistim, sag olasin kuculen herseyi yikayip utuleyip satiyorum. Mont vb birseyler aliyorum. Epey guzel bir dongu var evde hicbirsey birikmiyor. Cok makul fiyata satiyorum haftasinda gidiyor hersey. Kizimin da montlari gisileri de bayagi para ediyor. Tekrar sag olasin.

Ben de burayı okuyunca stok yapmaya karar verdim. Sleepy alacağım. Prima pure ve premium arasındaki fark nedir? Yeni doğduğunda iyi kullansın diye premium aldık, pure mu alsaydık acaba?

Ben de burayı okuyunca stok yapmaya karar verdim. Sleepy alacağım. Prima pure ve premium arasındaki fark nedir? Yeni doğduğunda iyi kullansın diye premium aldık, pure mu alsaydık acaba?
İlk prima premium care kullandim, sonra pahalı diye sleepy denemek istedim ve bir günde çok fena pişik olduk, sleepy yi denemeden almayın bence, denersiniz sorun olmazsa stoklarsiniz, aslında sadece sleepy değil tüm bezler için böyle

Oyy kuzum benim çok geçmiş olsun okuyunca çok üzüldüm şimdi nasıl, benimde en korktuğum covit
Zaten ateşten acayip korkan bir insanım
Kimse olmasın hasta yaaa ne anneler ne bebisler

Oyy kuzum benim çok geçmiş olsun okuyunca çok üzüldüm şimdi nasıl, benimde en korktuğum covit
Zaten ateşten acayip korkan bir insanım
Kimse olmasın hasta yaaa ne anneler ne bebisler
İnşallah hiç kimse yaşamasın Ateş de aklınızda olsun ılık su olmalıymış. Soğuk daha çok çıkartırmış.

Şimdi kucağımda uyuyor. Öksürük kaldı geriye. Ve yatağa bıraktığım an ağlıyor. Gece bile ayakta yürüyerek emzirmemi istiyor. O uyku halinde nasıl anlıyor bilmiyorum. Hastanede acayip korktu yatağa yatırılıp bir şeyler yapılmasından

Sleepy 2 ve sonrasında korkunç sızdırıyormuş. Sleepy mağdurları yazsın
5 numara sleepy natural kullanıyorum bir sıkıntı yok üstelik gece boyu degistirmiyorum sızdırmıyor, sadece oğlum rahat durmadiginda düzgün baglayamiyorum o zaman sızdırıyor.

Çok geçmiş olsun canım, nerden bulaştı acaba covidli veya temaslı birimi vardı en korktuğum şey bu ara cocuguma covid bulaşması etrafimizda cok covidli vakaolmaya basladi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…