Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Marka ne? 8300 kg şu an 4 numaraya yeni geçtik. Büyük geliyor. Prima premium care.
Çiş, kaka sayısı kaç günde? Toplam bez değişimi 3-4 az geldi bana
Kakamızı yapamıyoruz malesef. 7/8 günde bir fitille. Çişte 1 haftadır çok azaldı. Çok terliyor ondan mı anlamadım. Bebem natural markası. Kalıpları çok geniş değil. Kesin elimde kaldı gibi birşey. 🤧

Kakamızı yapamıyoruz malesef. 7/8 günde bir fitille. Çişte 1 haftadır çok azaldı. Çok terliyor ondan mı anlamadım. Bebem natural markası. Kalıpları çok geniş değil. Kesin elimde kaldı gibi birşey. 🤧
Neyle besleniyor? Mamaysa değiştirseniz? 7/8 gün çok daha çok küçük.
Anne sütüyse sık sık teklif edebilirsiniz. Uykudan hemen önce. Uykudan uyanır uyanmaz. Hatta uykuda. Farklı şekillerde deneyin. Pilates topunun üzerinde. Ayakta.
Probiyotik vermiştir belki doktoru? O da iyi gelir.

Bezleri verecek kimse yoksa satarsınız dolap uygulamasında falan. Stok yaptığınız fiyata göre belirlersinşz

Neyle besleniyor? Mamaysa değiştirseniz? 7/8 gün çok daha çok küçük.
Anne sütüyse sık sık teklif edebilirsiniz. Uykudan hemen önce. Uykudan uyanır uyanmaz. Hatta uykuda. Farklı şekillerde deneyin. Pilates topunun üzerinde. Ayakta.
Probiyotik vermiştir belki doktoru? O da iyi gelir.

Bezleri verecek kimse yoksa satarsınız dolap uygulamasında falan. Stok yaptığınız fiyata göre belirlersinşz
Sadece anne sütü yle besleniyor. Bir sorunu yok ama yapamıyor. Probiyotik biogaia ve maflor denedik. Malesef daha kötü olduk. Kızımı acile götürdük asla sakinleşmediği için. Biogaia özellikle hiç iyi gelmedi. Bıraktık ikisini de. Msajlar zyağı falan denemediğimiz şey kalmadı. Yapamıyor kakasını 🤧😭

Sadece anne sütü yle besleniyor. Bir sorunu yok ama yapamıyor. Probiyotik biogaia ve maflor denedik. Malesef daha kötü olduk. Kızımı acile götürdük asla sakinleşmediği için. Biogaia özellikle hiç iyi gelmedi. Bıraktık ikisini de. Msajlar zyağı falan denemediğimiz şey kalmadı. Yapamıyor kakasını 🤧😭
Kimyon çayı içtiniz mi hiç bir arkadaşım onunla bulmuştu çareyi

Vallahi ben yıkanabilir bebek bezi aldım poposuna mis gibi bambu temas etsin istiyorum hazır bezlere de hiç güvenmiyorum üstelik dünyanın parası
Merhaba bu konuyu ben de araştırmayı düşünüyordum
Siz aldığınıza göre araştırmış olmalısınız
Temizliği nasıl yapılıyor? Benim çekincem, kakalı birşeyin girdiği makinede farklı şey yıkamak istemiyorum bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum. Eskiden hazır bebek bezleri yokken büyüklerimiz kazanda kaynatırmış ama benim böyle bir imkanım yok

Kızlar getir de sleepy ve primada böyle bir indirim çıktı bende. Bölgesel mi ya da hepsinde mi geçerli bilmiyorum ihtiyacı olan varsa
Screenshot_2022-07-28-16-02-09-316_com.getir.jpg

Merhaba, doğuma 3 ay var. Bez stoğu yapmalı mıyım? Sadece 1 paket prima premium aldık 1 numara. Onun dışında hangi marka alınır, çocuğa göre mi hareket etmeli bilemedim. Sizce şimdiden marka belirleyip stok yapmak mantıklı mı?

Merhaba, doğuma 3 ay var. Bez stoğu yapmalı mıyım? Sadece 1 paket prima premium aldık 1 numara. Onun dışında hangi marka alınır, çocuğa göre mi hareket etmeli bilemedim. Sizce şimdiden marka belirleyip stok yapmak mantıklı mı?
Merhaba. Ben doğduktan sonra kullandığım bez pişik vs yapmayınca ileri numaralarını aldım.
Şu an 5 numara dahil var.
Fiyatlar uçuyor. Yorum yapmak zor ama elinizde de kalabilir.
Bir de kimi bebek günde 3-4 bez değiştirirken kimi bizim gibi 10 bez değiştiriyor. Sayıyı ayarlamak kolay olmayabilir.

Merhaba. Ben doğduktan sonra kullandığım bez pişik vs yapmayınca ileri numaralarını aldım.
Şu an 5 numara dahil var.
Fiyatlar uçuyor. Yorum yapmak zor ama elinizde de kalabilir.
Bir de kimi bebek günde 3-4 bez değiştirirken kimi bizim gibi 10 bez değiştiriyor. Sayıyı ayarlamak kolay olmayabilir.
Güzel indirim görürsen bana yazıver🤩

Kesinlikle mantıklı.Kiyafete harcadigim paraya yazık oldu wala.Bebegim giysi düşmanı.Elimse kıyafet görünce kriz geçirio.Hepsi elimde patladı.Simdiki aklım olsa beze ve mamaya yatırım yapardım wala.

Kızlar bebeğim covid geçirdi. Pazartesinden beri bittik resmen. Çok ağır geçirdi. Hastanede kaldık 2 gece. Eve geldiğimizden beri de ağrıları devam ediyor belli ama ateşi yok. 40-40,5 arasıydı ateşi hep:KK43:
Ömrümden ömür gitti:KK43: Aman siz dikkat edin. Bebekler çocuklar ağır geçiriyormuş şimdi

Artık bakmıyorum😂 5 numara da var. Kaça kadar gidecek bu bezler😂
1 aydır içim hiç rahat değil. Yıkanabilirlere geçesim var
Harmonie tamamen temizmiş onu denedin mi
Ya yıkma hijyen nasıl olur bilmiyorum ve tatilde filan nasıl olur 😑

Kızlar bebeğim covid geçirdi. Pazartesinden beri bittik resmen. Çok ağır geçirdi. Hastanede kaldık 2 gece. Eve geldiğimizden beri de ağrıları devam ediyor belli ama ateşi yok. 40-40,5 arasıydı ateşi hep:KK43:
Ömrümden ömür gitti:KK43: Aman siz dikkat edin. Bebekler çocuklar ağır geçiriyormuş şimdi
Yaa çok geçmiş olsun şimdi nasıl
Bizde çok ağır geçirmiştik 🥹

Gofretcim çok geçmiş olsun.Atesi yokmuş şimdi.Sukurler olsun.Agrilari da gecicek.Biz olalım onların yerine ya😔

Çok geçmiş olsun. Bende çok korkuyorum olacak diye😔

Yaa çok geçmiş olsun şimdi nasıl
Bizde çok ağır geçirmiştik 🥹
Çok geçmiş olsun. Bende çok korkuyorum olacak diye😔
Gofretcim çok geçmiş olsun.Atesi yokmuş şimdi.Sukurler olsun.Agrilari da gecicek.Biz olalım onların yerine ya😔
Sağolun kızlar🙏🏼 Ateş olayı berbatmış. Evde tektim ilk gece. Duşa koştum hemen. Kucağımda o kadar suda kaldık 40.4 tü çıktığımda:KK43: Havale geçirmedi diye şükrediyorum.

Neden bilmiyorum bir saniye oturmamı istemiyor. Sesi komple kısık. Ağlıyor bağırıyor sessizce. Kucağımda gezmemi istiyor. Damar yolu bulamayınca çok hırpalandı. Korkusu kaldı:KK43:

Beslenmesi de çok iyiydi. Şimdi o kadar çok dengesi şaştı ki uykusunda beslemeye çalışıyorum. Ek gıda falan yalan oldu zaten. 2 kere denemiştim kabul etmemişti. Şimdi sadece susuzluğunu giderecek şekilde ayakta emzirmemi kabul ediyor.

Valla therealsinner therealsinner biz olalım dediğin gibi. Allah yaşatmasın hiçbir bebeğe çocuğa🙏🏼

Sağolun kızlar🙏🏼 Ateş olayı berbatmış. Evde tektim ilk gece. Duşa koştum hemen. Kucağımda o kadar suda kaldık 40.4 tü çıktığımda:KK43: Havale geçirmedi diye şükrediyorum.

Neden bilmiyorum bir saniye oturmamı istemiyor. Sesi komple kısık. Ağlıyor bağırıyor sessizce. Kucağımda gezmemi istiyor. Damar yolu bulamayınca çok hırpalandı. Korkusu kaldı:KK43:

Beslenmesi de çok iyiydi. Şimdi o kadar çok dengesi şaştı ki uykusunda beslemeye çalışıyorum. Ek gıda falan yalan oldu zaten. 2 kere denemiştim kabul etmemişti. Şimdi sadece susuzluğunu giderecek şekilde ayakta emzirmemi kabul ediyor.

Valla therealsinner therealsinner biz olalım dediğin gibi. Allah yaşatmasın hiçbir bebeğe çocuğa🙏🏼
İşte bn hem kendim oldum hem iki çocuk
Bebeyle uğraşmaktan büyüğe bakamadım kendimi unuttum
Hiç birimiz olmayalım gelmiş geçmiş olsun

X