Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Çok geçmiş olsun yavrularımızı Rabbim korusun onlar hasta olmasın
Daha iyidir inşallah Rabbim şifa versin kuzuya

Hepsib. urun yorumlarinda genelde memnunlar, sıkıntilar; kumasin sicaklatan bir malzeme olmasi, kilifin sokup makinede yikanmamasi bir de sıkıntili bebek varsa oturmak istememesi (ki bu modellerimiz ana kucaginda da pusette de durmamis, kapali giyinmek vs de istememistir simdiye kadar o tiplere gore degil sanki)
2 marka var biri "bebe yatmaz" digeri norfolk. Norfolk bayagi emzirme minderinin yuksegi, parasut kumasi vb. Beni pek açmadi acikcasi... Bi ikinci el alip deneyecegim bebe yatmaz'i, sifiri 170-190 arasi...
Ay google a yazdım tam ihtiyacım olan şeymiş bu. Bizimki daha desteksiz oturamıyor da işe yarar sanki. Hangi marka iyidir hangisi işe yarar kullanan varsa bilgilendirse bizi

Ben bebeyatmaz kullandım ama almakta geç kalmışım şimdiki aklım olsaydı daha erken alırdım, kolaylık sağlıyor bence.Kılıfı fermuarlı, çıkıp yıkanabiliyor.Aldıktan birkaç hafta sonra rahat oturmaya başladı o yüzden çok kullanamadım sattım.Ben ilkbahar dönemi kullanmıştım hiç terletmiyordu şimdi bilemem klima kullanmıyorsanız biraz terleyebilir polar kumaş oluyor, kullanıyorsanız sanmıyorum o kadar terleyeceğini

E bebekde ufakda olsa bir indirim vardı zaten prima en uygun ebebekde
Premium care mi kullanıyorsun bitter ben onu kullanıyorum arada aktif alsam acaba fark olurmu diye düşünüyorum
Ama tanesi az bazen büyük koli şuan kaç hatırlamıyorum ama bi indirim yapsa çok iyi olur
Evet premium care kullanıyorum aktif dene belki beğenirsin

Yorumunuzu okudum. Konuşunca daha anlaşılır ve iyi oldu tabiki. İlginiz için nazik mesajiniz için teşekkür ederim

bebeğiniz kaç aylıkken almıştınız ?

Kalın emzirme yastıkları bebeyatmaza benzer bir kullanım imkanı sunmaz mı acaba ?
Evi iyice doldurmak istemiyorum

Bende bunu düşünüyorum sizinki nasıldı

Eklentiler

• Screenshot_20220801-130626_ebebek.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 48
Bende bunu düşünüyorum sizinki nasıldı
Bende bundan vardı. Sizin attığınızdan da arkadaşımda vardı, bazen ondan kayıp firar ediyordu sanki Bendekinde öyle bişey olmadı güzel tutuyor

Eklentiler

• 08A57D8D-A4EC-4CF3-9CA6-F87A41468D72.jpeg
    40,3 KB · Görüntüleme: 45
Benimki desteksiz oturmaya artık geçmeliya acaba olumsuz mu etkiler bu süreci diye emin olamadım.
Bu arada emzirme yastığı çok alçak kalıyor desteklemiyor. Bir tık üstü kurtarmaz.
Rahat yıkanıyorsa dene bence ne olacak ki. En azından 1 tane alırsın sonra 2. Yi duruma göre alırsın

Kızlar 9-36 kg oto koltuğu önerisi olan var mı fiyatlar uçmuş

Denediniz mi bitter konforlu mu bu markayı hiç duymamıştım, terletiyor mu bu çok önemli, şimdi maxi cosi cabriofix var bizde çocuğu yatırıyorum 5 dk sonra aldığımda su akıyor sırtından resmen
2 kere oturdu çok güzeldi hiç terletmedi çok güzel
Bizde römer almaya gidip bunu alıp çıktık
Yorumlarına da bak hiç şikayeti yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…